Arama sonuçlarınız

1. cide2

İran

takip

2. cide2

Gezenbilir Ankara Grubu

facebook da - KampAnkara grubu - Kampçılık Ankara grubu var
  3. cide2

Gezenbilir Ankara Grubu

Ankara Kampçıları Nerede :)

4. cide2

2 Çocukla Kamp Yapmak Mı ?

biz marmariste ve fethiyede 3 er gece kaldık. Gece sıcaklık hiç rahatsız etmedi. Tabi sabah saat 8 den itibaren sıcaktan cadırda duramıyorsunuz.
  5. cide2

arpenaz 4.1 gibi önünde balkon kısmı olan cadırlar daha avantajlı. - yanınızda getirdiğiniz esyaları koymanız ıcın. tek bölüm olursa ıcerıde esyalarla rahat yatamazsınız. - yağmur yağdığında, masanızı ön kısma alıp yemek yiyebilirsiniz yada oturabilirsiniz.

6. cide2

Herkese merhaba, biz gecen yıl ailecek (ben, eşim, o zaman 3 yasında olan kızım ve 10 yaşında oğlum) ilk yaz kampımızı yaptık. Çadırımız arpenaz 4.1, çok memnunuz. 3 gece Marmaris Hisarönü Altınkum camping de, 3 gece de fethiye günlüklü Koyunda camp caretta camping de kaldık. 7 gün boyunca...

7. cide2

Ankara'da Kamp Ekibi

Ankara Kamp Grubu -https://www.gezenbilir.com/konu/ankara-kamp-grubu.117215/
  8. cide2

Karadeniz ... Çeker Adami ...

ilgininiz için teşekkur ederım.
  9. cide2

güzel dilekleriniz için teşekkur ederım

10. cide2

evet arabamız var. benım bildiğim ayderde camping var. Ayder dısın da sızın gördugunuz veya bildiğiniz kamp alanları varmı.

11. cide2

Rize den sonraki yaylalar, göller ve şelaleler.
  12. cide2

hocam konaklamaları nasıl ve nerelerde yaptınız. biz 2018 baharı çadır alıp ailecek (2 yetişkin 2 cocuk 3 ve 10 yas) kamplara basladık. karadeniz de gıtmeyı cok ıstedıgımız bır yer. merak ettiğim çadırla kamp yaparak karadenizi gezebilirmiyiz.

13. cide2

2 Yetişkin 1 Çocuk Çadır Önerileri

merhaba hocam, ben 4 ay önce Arpenaz 4.1 aile çadırı aldım. 1 gece ankara sorgun göletinde ve 6 gece de ege kıyılarında kamp yaptık. Esım, ben ve 3 - 10 yasında ıkı cocugumuzla beraber. çadırımızdan cok memnunuz. İki kampımızda da ön balkon bölümü çok işe yaradı. tavsiye ederım.
  14. cide2

Ankara Civarı Kamp Arkadaşları Istiyorum

inşallah bizimle 34 olacak :)
  15. cide2

sızınde fıkrınızı ve onerılerınızı alıp stresımı ve heyecanımı yenmek ıstıyorum. nasıl olacak...

sızınde fıkrınızı ve onerılerınızı alıp stresımı ve heyecanımı yenmek ıstıyorum. nasıl olacak dıye cadır aldıgım gunden berı cok gergınım Bir de benım 3 yasında kızım 10 yasında oglum var. bunlar rahatlıkla denıze gırebılırlermı yanı kumsalı varmı yoksa hep kayalıktanmı denıze gırılıyor...

16. cide2

Sn.Belonni merhaba, Bız ılk cadırımızı aldık. kamp yapmayı ıstıyoruz. hatta yılbasında erken...

Sn.Belonni merhaba, Bız ılk cadırımızı aldık. kamp yapmayı ıstıyoruz. hatta yılbasında erken rezervasyon yaptırdıgımız otelı ıptal ettık. Çadır bırazda benım ısrarlarım sonucu alındıgı ıcın bıraz tedırgınım. ya aılem kamp hayatını begenmezse, bu son kampım olur. ılk kamp olarak akyaka yı...
  17. cide2

Yaz Kampı Için Aile Çadırı

sizede hayırlı olsun. ıyı ve mutlu kamplar diliyorum
  18. cide2

benım çekıncem 3 yasımda kızım ve 10 yasımda bı oğlum var, kampta denize hep kayalıklardanmı...

benım çekıncem 3 yasımda kızım ve 10 yasımda bı oğlum var, kampta denize hep kayalıklardanmı gırılıyor yoksa kumsalı da varmı. kumsal yoksa cocuklar ıcın zor olabılır. bir de kamp da cadırımızı rahatlıkla bırakıp denıze ve ya etrafa gezmeye gıdebılırmıyız. hırsızlık olayları oluyormu...

19. cide2

hocam merhaba, Sizin yardımınıza ihtiyacım var. bız 4 kısılık bir aileyiz. Benım fıkrım ıle...

hocam merhaba, Sizin yardımınıza ihtiyacım var. bız 4 kısılık bir aileyiz. Benım fıkrım ıle ılk defa cadır aldık ve bu yaz tatılımızı kamp yaparak gecırmek istıyoruz . ılk kampımız olacagı ıcın bıraz tedırgınım. eger ailem begenmezse son kampım olur. bız kamp olarak akyaka yı dusunduk...
  20. cide2

hocam ılgınıze cok tesekkur ederım. Karar verdik 1 hafta 10 gune ınsallah arpenaz 4.1 alıyoruz...

hocam ılgınıze cok tesekkur ederım. Karar verdik 1 hafta 10 gune ınsallah arpenaz 4.1 alıyoruz. Alınca da sorgun goletınde 1 gece ilk kampımızı yapmak ıstıyoruz. Ayrıca bu yaz bızde 1 gece salda golunde konaklamayı dusunuyoruz. hoşçakalın, saygı ve sevgılerımızle,

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri