Arama sonuçlarınız

1. T

Bir Gezgin Defender'ın Re-birth Hikayesi...

Ynt: Bir Gezgin Defender'ın Re-birth Hikayesi... Sorun çözüldü teşekkürler...

2. T

Ynt: Bir Gezgin Defender'ın Re-birth Hikayesi... :-)
  3. T

Ynt: Bir Gezgin Defender'ın Re-birth Hikayesi... :-)

4. T

Ynt: Bir Gezgin Defender'ın Re-birth Hikayesi... Sorun çözüldü...
  5. T

Ynt: Bir Gezgin Defender'ın Re-birth Hikayesi... Bir geri dönüş olması tindersticks isimli acountumun aktive edilmesi ile ilgili... mail adreslerim m.taneroner@hotmail.com / taner@adrhpositive.com

6. T

Ynt: Bir Gezgin Defender'ın Re-birth Hikayesi... Moderatörlerden hala yardım bekliyorum... Duyan var ise lütfen iletebilir mi? tindersticks adıyla olan üyeliğimi aktive edemiyorum mail değişikliğinden sonra.....

7. T

Ynt: Bir Gezgin Defender'ın Re-birth Hikayesi... Mesaj atamıyorum takipte olduğum konulara ulaşamıyorum... Kendi evimde kazara uğramış misafir gibiyim şu sayfada...
  8. T

İzmir de Adam Olacak Çocuk 87 Defender Değişim başlıyor

Ynt: İzmir de Adam Olacak Çocuk 87 Defender Değişim başlıyor Bu gun gordum ornek aracta yok ama baska mayeryallerde var
  9. T

İzmir de Adam Olacak Çocuk 87 Defender Değişim başlıyor

Ynt: İzmir de Adam Olacak Çocuk 87 Defender Değişim başlıyor Boya ve renk konusunda ne düşünüyorsun bilniyorum ama bu gün bir boya gördüm aklım oraya kaydı... Titanyum boya... 0,7 pistoleyle atılıyor normal oto boyasının yarısı kadar gidiyor kilosu 180 lira... İnanılmaz bir efekt veriyor...

10. T

Ynt: Bir Gezgin Defender'ın Re-birth Hikayesi... Selamlar... Acountum hala açılmadı.... Resim yükleyeceğim... Kala kaldım....

11. T

Ynt: Bir Gezgin Defender'ın Re-birth Hikayesi... Hala tindersticks isimli acountumun aktive edilmesi ile ilgili gerekli yardımları bekliyorum... (böyle çakma acountla kendi sayfama girmek ne kötü bişiymiş)
  12. T

Defender Perçinler

Ynt: Defender Perçinler http://shop.wurth.com.tr/index.php?route=product/product&keyword=PER%C3%87IN+ALU&category_id=0&product_id=5555 Bu olabilir mi?

13. T

Defender Perçinler

Ynt: Defender Perçinler vallaha ingilizin ölçüsü inch türünden... çarpıp böldüğümde 4,8 mmi buluyorum... o yüzden budur diyorum ben.... ve sipariş vereceğim.... ama ellerinde yok şu an... Almanyadan gelmesi de min 6 hafta.... ben özel kargo ile isteyeceğim... kargo parasını paylaşırız istersen...
  14. T

Defender Perçinler

Ynt: Defender Perçinler http://shop.wurth.com.tr/index.php?route=product/product&product_id=4195 arkadaşlar bir bakın... perçinler bunlar olabilir... http://www.lrseries.com/shop/product/listing/2066/78248-SEALED-POP-RIVET-35-mm.html?search=RA612183&page=1 bunlar da orjinal araçlarda...
  15. T

Defender Perçinler

Ynt: Defender Perçinler kayalar oto Necati abiyi ararsanız size bilgi verebilir.... 2 çeşit perçin var onlarda... bir normal çelik perçin bir de orjinal paslanmaz perçin... orjinal paslanmaz olanı land roverın kendi üretimi ve araçlarda kullandığı perçin bildiğim kadarıyla... Tanesi 1,40...

16. T

Ynt: Bir Gezgin Defender'ın Re-birth Hikayesi... Selamlar... Ben konuyu başlatan Taner Öner / tindersticks Üyelik bilgilerimde mail adresimi değiştirdiğim için aktivasyon kodu gelmedi ve acountum bloke oldu... defalarca mail istedim ama gelmedi... Telefonla ulaşmaya çalıştım ulaşamadım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri