Arama sonuçlarınız

1. ANKANHOCA

Ihale Ile Alınan Araçlar. Acil Yardım!!

Yaşınızın 67 olması beni çok şaşırttı. Biraz erken bunamışsınız. Dandik olmuşsunuz. Allah eşinize sabır versin.

2. ANKANHOCA

Kapalı Kasa Kamyonet

bende bu işi çözemedim. tesekkürler...
  3. ANKANHOCA

ne demek istediğimi gayet iyi anladınız. Uzatmak istemediğim için o şekilde yazdım.

4. ANKANHOCA

ne demek istediğimi gayet iyi anladınız. Uzatmak istemediğim için o şekilde yazdım.

5. ANKANHOCA

Kapalı Kasa Kamyonet

arkadaşlar milli emlak ihalesi var. kapalı kasa kamyonet olarak yazan bir aracı alma niyetim var. Üzerinde değişiklik yapmadan bir süreliğine campervan olarak kullanmak istiyorum. kullanırken k belgesi ve scr vss istenir mi? ceza yazarlar mı? bilgi verirseniz seviniirm...

6. ANKANHOCA

Arkadaşlar gelecek hafta kapalı kasa mercedes kamyonet ihalesi var. Araç kapalı kasa kamyonet olarak belirtilmiş. Ben ihaleyi kazanıp aracı aldığımda k belgesi ve scr belgesi istenir mi_? aracı üzeriden değişiklik yapmadan ekonomik durumu düzeltene kadar bu şekilde kısa geziler için...
  7. ANKANHOCA

Minibüsü Otomobile Çevirilebilirmi

Hocam bende aynı konuyu araştırıyorum. Proje çizdirmenin yanı sıra ötv farkı ödememiz gerekiyormuş. Bende vazgeçtim.
  8. ANKANHOCA

Vito 99 Modeli Karavana Çevirmek

anlaşmak üzereyiz.

9. ANKANHOCA

Taner bey tekrar merhaba, bende 2000 model çok temiz bakılmış 203000 km de 110 cdı vito buldum. Tavisye eder misiniz? 26000 lira ya zor anlaştık.

10. ANKANHOCA

İyi eğlenceler.... kolay gelsin..
  11. ANKANHOCA

Taner bey öncelikle kolay gelsin. Bende vito yada t4 den camper yapmayı düşünüyorum. Neler yaptnız bilgi verir misiniz?

12. ANKANHOCA

Gezenbilir Kayseri Grubu

Merhaba arkadaşlar, Bende Kayserilim. Doğayı seviyorum. Karavan veya campervan ile ilgileniyorum. Sizlerle tanıştığıma sevindim.
  13. ANKANHOCA

T4 Camper

Bende 3 aydır yüksek tavan t4 arıyorum ama araçlar inanılmaz bakımsız ve sorunlu temiz bulmak gittikçe zorlaşıyor.
  14. ANKANHOCA

T4 Camper

Bende 3 aydır yüksek tavan t4 arıyorum ama araçlar inanılmaz bakımsız ve sorunlu temiz bulmak gittikçe zorlaşıyor.

15. ANKANHOCA

Kayseri-nevşehir-niğde De Doğa Tutkunu Aileler

Gökhan bey, harika iki gezinizi inceledim. Yaşamak bu.....

16. ANKANHOCA

2 Çanta + 1 Çocuk Çadır Kamp Ile Yurt Dışı

Hayatı kaçırmadığınız için tebrik ederim. Nice kamplara....
  17. ANKANHOCA

Kayseri-nevşehir-niğde De Doğa Tutkunu Aileler

Bu arada yeşil pasaportumuz var. Yurt dışı planımız var ama tecrübesiz olmak planlarımızı erteletiyor.. görüşmek üzere....

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri