Arama sonuçlarınız

1. tahadbx

Yaesu Vx-7r

Ynt: Yaesu Vx-7r Satılık Yaesu Vx-7R 2 Adet Batarya (birisi bazen şarj almıyor) AA pil kutusu (batarya olarak AA pil kullanmak için) Orjinal anteni+sıçan kuyruğu anten+bıdık anten Masaüstü şarj+Araç şarj kablosu El maykı da var ama kablosunda sıkıntılı. Fiyat 700 TL

2. tahadbx

Satılık Wouxun Kg-uv8d

Ynt: Satılık Wouxun Kg-uv8d http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-teknik-elektronik-lisanssiz-telsiz-satilik-wouxun-kg-uv8d-171956931/detay/
  3. tahadbx

Satılık Wouxun Kg-uv8d

Ynt: Satılık Wouxun Kg-uv8d Get açabilirim. Sent from my iPhone using Tapatalk

4. tahadbx

Satılık Wouxun Kg-uv8d

Satılık Wouxun Kg-uv8d Cross özelliği dual bant cihaz. Sıfır ayarında cihaz. Nakit ihtiyacından dolayı ve evde fazlalık olduğu için satılıktır. kg-uv8d cihaz 1700mah pil şarj cihazı orjinal anteni kulaklık teleskopik-uzayan dual bant anten araç şarj kablosu fiyat:450 TL 0544 561 4134
  5. tahadbx

Yaesu Vx-7r

Satılık Yaesu VX-7R Sıçan kuyruğu anteni+ Orjinal Anteni 2 Adet batarya ile birlikte verilecektir. 700 TL

6. tahadbx

Satılık Yeasu Vx-7

Ynt: Satılık Yeasu Vx-7 vx7 duruyor hocam.

7. tahadbx

Defender (ilginç) Akü Problemi Ve Çözümü. (bilgi Amaçlı)

Ynt: Defender (ilginç) Akü Problemi Ve Çözümü. (bilgi Amaçlı) Merhabalar, benim de bu merkezi kilit ile ilgili sıkıntım yıkamacıda başıma geldi. Adam arabayı yıkarken birden kapılar kilitlendi ve kilit motorlarından biri takılı kaldı. Uğultu sesi içinde kapıya zorladım fakat açılacak gibi...
  8. tahadbx

Defender Nasıl Bi Araçtır ?

Ynt: Defender Nasıl Bi Araçtır ? şahsen 2.5 benzinli def sahibiyim. aracımın eksileri: uzun yolda yorar, yokuşlarda bayar. konfordan uzak gürültüye yakın. hem gitmez hem yakar. ağırdır çabuk batar. aracımın artıları: yükseltme kiti ıvır zıvır uğraştırmaz. koca cüssesine rağmen kolay kolay...
  9. tahadbx

Satılık Takaslı Defender

Malum site ilan linki: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-fiyat-dustu-donanimli-land-rover-takas-olur-144305463/detay 93 model Defender 2.5 LPG+Benzin 110 Araziye sağlamca gidip sağlamca gelmek isteyenler içindir. Fiyat tekliflerine açığım. Cep: 0544 561 4134

10. tahadbx

Hangi Termostat ??

Ynt: Hangi Termostat ?? 93 lpgli defenderimda genelde kışları 82 lik takarken bir çılgınlık yapıp 90lık taktım. çorum kalorifer de var. ön taraf güzel ısınıyor.

11. tahadbx

Satılık Offroad Donanımlı Defender

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-offroad-donanimli-land-rover-defender-1993-144305463/detay Sol dizimde sıkıntı olduğundan otomatik vitesli bir araç almayı düşünüyorum. Satma sebebim sırf bu yüzden. Takas olur.
  12. tahadbx

Satılık Yeasu Vx-7

Satılık Yeasu VX-7 Full Band Yanında 2 adet batarya (birisi daha yeni alındı) Sıçan kuyruğu anten (yüksek kazanç) Orjinal anteni Şarj aleti Araç şarj aleti (sıfır) Bel Klipsi (sıfır) (tamir edebilirim diyene el maykını da yolluycam) Fiyat: 1000 TL

13. tahadbx

Satılık Range Rover 4.0 P38

Ynt: Satılık Range Rover 4.0 P38 defender ile takas olur mu? 1993 model lpg li
  14. tahadbx

Ne Almalıyım

Ynt: Ne Almalıyım merhabalar. bende 2,5 tüplü var. yüksek voltajlı bobin+manyetik ateşleme+lpg mikser uyguladım. 2,65 tl tüpün litresi burada ve benim aracım ortalama (şehiriçi ağırlık+arazi+biraz da uzun yol) 0,6 tl yakıyor kilometrede. aracı dağlara taşlara vurmaktan hiç çekinmiyorum...
  15. tahadbx

Sert Debriyaj Defender-ya Yapıcam Ya Yakıcam...

Ynt: Ynt: Sert Debriyaj Defender-ya Yapıcam Ya Yakıcam... ben de ferodo takmıştım bir hafta önce.ama accente geçiş yaptım hemen :-) LT22i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

16. tahadbx

Ynt: Sert Debriyaj Defender-ya Yapıcam Ya Yakıcam... benim merkezde kaçırma yoktu sırf sert olduğu için değişime gittim. accent merkezini orjinal deliklere yerleştirirseniz merkez çubuğu eğri zorladığı için sıkıntı olabilir ama accent merkezine göre yeniden delik deldik biz. bir sıkıntı...
  17. tahadbx

Satılık Yeasu Vx-7

Satılık Yeasu VX7 + 2 adet batarya + kendi orjinal anteni+ sıçan kuyruğu dual anten + el maykı Fiyat: 1000 TL
  18. tahadbx

Ynt: Sert Debriyaj Defender-ya Yapıcam Ya Yakıcam...

19. tahadbx

Ynt: Sert Debriyaj Defender-ya Yapıcam Ya Yakıcam... Bir kaç foto daha var. Onları da arkadaştan alıp yükleyeceğim LT22i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  20. tahadbx

Ynt: Sert Debriyaj Defender-ya Yapıcam Ya Yakıcam... teşekkürler. fotolarını da çektim gerçi. isteyen olursa buradan atıyım

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri