Arama sonuçlarınız

1. yusuf3070

Römork Sorunu

Bitmiş halinide koymak istedim belki faydalanmak isteyenler olur Park lambaları Mf 398 :wink:

2. yusuf3070

Mat Ve Uyku Tulumu Tavsiyesi

Decathlonda satılan şişme matlardan alabilirsini çok rahat ve ekonomiktir.
  3. yusuf3070

Garip 2018...

İyi gezmeler

4. yusuf3070

Kırklareli Istranca - Longoz Ormanları

Teşekkürler

5. yusuf3070

Köprücük kemiğim kırık bu ara istirahatteyim :confused:,fotolara bakarak tatmin ediyorum kendimi Sene boyunca gezdiğim yerler,bazı fotoların çekim tarihi bir seneye yakın bazıları ise birkaç ay öncesi Video: https://www.youtube.com/watch?v=7EpyEiFzkhQ

6. yusuf3070

Köprücük kemiğim kırık bu ara istirahatteyim :confused:,fotolara bakarak tatmin ediyorum kendimi Sene boyunca gezdiğim yerler,bazı fotoların çekim tarihi bir seneye yakın bazıları ise birkaç ay öncesi Video: https://www.youtube.com/watch?v=7EpyEiFzkhQ

7. yusuf3070

Römork Sorunu

Salıncak bağlantıları ayarlı,doğru düzlemi bulduktan sonra onları puntaladım Amortisörler çaprazda kullanılabilir,yada her ikisi birdende Hali hazırda kullandığım bir römork var daha önce torsiyonluydu maalesef köy yollarında çok hoplayıp zıplıyordu makaslıya çevirdim yine baş edemedim,sonra...
  8. yusuf3070

Römork Sorunu

Konu biraz hortlıycak ama birkaç fotoda ben eklemek istedim Arkadaşımın aracından kalan iki adet tekeri vardı onları değerlendirmek adına yaptığım römork,belki birilerine çalışmalarında yardımcı olur. Henüz bitiremedim,işlerimden fırsat buldukça yapımı ilerliyor Helezon ve amortisörlerden...

9. yusuf3070

2 Ad 750 Kg Torsiyon Dingil Esnermi

Çok zıplama yapacaktır,torsiyon dingilde zıplama olmaması için yükün dingil tonajına yakın olması gerekir Ayrıca çift dingil arazi için daha sağlıksız olur,bu tekerlerde güç yok ki biri boşta kaldığında diğeri itirsin. Bağımsız salıncak yapıp helezon ve amortisör kullanırsanız giremeyeceğiniz...
  10. yusuf3070

Kendi Karavanımı Yapmaya Başladım (tospİk)

Tahmininizden çok ağır olacak sanırım karavanınız,silikon zamanla salar kontrayada tutunmaz,siyah dayson extra alıp birkaç parça ayni malzemeden yapıştırıp hava şartlarına bırakın. Kompoziti salmaz ama kontra nemli olunca sorun olabilir. Malum kavak ince ve kurumaya bırakırsanız şekilden şekile...
  11. yusuf3070

Kendi Karavanımı Yapmaya Başladım (tospİk)

Kolay gelsin Kompozit paneli tedarik etmediyseniz 6 veya 4mm kontraplak kullanın derim.Kıvrımlar için 6mm fazla gelir bükümü zor olur,ama düz yüzeyler için iyidir Dyson diye bir yapıştırıcı var kuruduktan sonra boyada tutar bunu yapıştırmada kullanabilirsiniz,silikonu mümkün mertebe...

12. yusuf3070

Çeki Demiri Prosedüründe En Son Durum

Ben çeki demirimi montaj ettirdiğimde,aracın eski sahibi tüv muayenesini yaptıralı henüz bir ay olmuştu. Bir ay sonra bende ayni ücreti vererek tekrar muayene yaptırmak zorunda kaldım. Tüvdeki yetkiliye durumu belirttiğimde bunun önemli olmadığını ,aracın genel muayene gibi komple gözden...
  13. yusuf3070

Çekme Karavan Yapıyorum, Fikirlerinize İhtiyacım Var.

Kolay gelsin,ekopanel ağır bir malzemedir bildiğimiz süt ambalajlarının pireslenmiş halidir,kesmesi montajı ayrı derttir. Dingili biraz öne alırsanız rahat edersiniz bir çiftte amortisör bağlarsanız konforlu bir yolculuk yaparsınız
  14. yusuf3070

3 Metre Teardrop Projesi

Sanırım bu size yardımcı olabilir,imalat aşamalarında fazla bir fark yok sadece şekil farklı Teardrop Trailer YUMU: Off road karavan

15. yusuf3070

3 Metre Teardrop Projesi

Xps genelde geçme olduklarından zaiyat çok oluyor,gri renk ısı yalıtım levhası var onunda yoğunluğu yüksek karbonlu diye geçiyor ben onu kullanıyorum. Yapıcağınız şasenin üzerine 6mm kontra + 10mm strafor +6mm kontradan hazırladığınız paneli yapıştırabilirsiniz demek istedim Sizin dediğiniz...
  16. yusuf3070

3 Metre Teardrop Projesi

Alt şasede kullanacağınız metal iskeletin ara ölçüleri 40 cm'yi geçmezse bunun üzerine hazırladığınız paneli direk yapıştırabilirsiniz,gayet sağlam oluyor,yada bildiğiniz gibi yapın ama ne kadar az malzeme okadar ağırlığa etki ediyor. Silikon türevi yapıştırıcı kullanmayın,boyanın tutunmasını...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR