Arama sonuçlarınız

1. competent

Tek Başına Kampın Dayanılmaz Hafifliği :)

Ynt: Tek Başına Kampın Dayanılmaz Hafifliği :) Çok keyifli yerler,imrenerek takip ediyorum konuyu :)

2. competent

Gore-tex Su Alır Mı ??????

Ynt: Gore-tex Su Alır Mı ?????? merrellin snowmotion 8 modelini kullanıyorum.çok ağır şartlarda kullanmadım ama su aldığını görmedim. edit:bendeki model waterproof muş goratex değil.pardon.
  3. competent

En Son Hangi Filmi İzledik?

Hunter.2011 yapımı.Doğa severlerin seveceğini tahmin ediyorum.

4. competent

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Kolayca çözülüyor.Normal bağlamanın sonunda bir düğün daha atıyor.Onu yaptıktan sonra benim bağcıklar açılmamaya başladı :)
  5. competent

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Güle güle kullanın Barış bey ayakkabınızı.Bağcık konusunda linkteki video işinize yarayabilir. http://www.outdoorhaber.com/yuruyus-ve-dag-botlari-nasil-baglanir/

6. competent

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Rica ederim,yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

7. competent

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Ben hortumdan tazikli su fışkırtarak temizliyorum su almıyor.O konuda gayet iyi.Numara olarakta en az 41 almanızı tavsiye ederim. Yanlız bu botlarda yanlarda çarşak bandı yok.Gezeceğiniz yerlerde çok fazla keskin taş varsa botun ömrünü kısaltabilir.Bir de yaz için biraz...
  8. competent

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Kabadan kastım hacim olarak.Ağırlık olarak normal.Yapı olarak zayıf olduğum için(bacaklar ince :) ) bende biraz traktör tekeri gibi duruyor kot falan giydiğimde.
  9. competent

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Merhaba Barış bey.Merrel'in çok benzer bir botunu kullanıyorum 2 senedir. https://www.kocalayakkabi.com/urun.php?u=2895&uad=merrell-merrell-bot-ayakkabi-erkek-snowmotion-8-vibram-black Piknik ve dağ yürüyüşlerinde işinizi fazlasıyla görecektir bu botlar.Özellikle...

10. competent

"Türkiye'nin Yarısı: Kıyıları" 4500 Km Scooter ile Yol Hikayesi

Ynt: "Türkiye'nin Yarısı: Kıyıları" 4500 Km Scooter ile Yol Hikayesi Harika gezi olmuş.Akdenizli olduğum için bildiğim yerleri senin fotoğrafların ve anlatımınla izlemek çok keyifli oldu.

11. competent

Decathlon Ürünleri Hakkında

Ynt: Decathlon Ürünleri Hakkında Bu konuyu okuduktan sonra kendime ve eşime polar ceket sipariş ettim.Gayet hoş ürünler geldi.Dağcılık yapmıyorum.Zaman buldukça trekking ve kamp yapmaya çalışıyorum.Benim işimi fazlasıyla görecek ürünler geldi. Şimdiye kadar adidas,nike gibi markaların...
  12. competent

CASİO SGW saatler nasıl

Ynt: CASİO SGW saatler nasıl Aynen öyle.Bazen denizin kenarında 10-15 m yüksekteki bir yolda giderken bakıyorum -20(eksi yirmi) m falan gösteriyor :)

13. competent

CASİO SGW saatler nasıl

Ynt: CASİO SGW saatler nasıl Alttaki saati 1 yıldır kullanıyorum.Dağlarda değil ama şehirde.Görüntü olarak severek kullanıyorum.Sıcaklık ölçümü pek başarılı değil.Koldan çıkarıp 15 dakika beklemek gerekiyor doğru ölçüm için.Rakım ölçümünde +- 75 civarında hata payı var.
  14. competent

THE NORTH FACE - COLUMBİA TITANIUM

Ynt: THE NORTH FACE - COLUMBİA TITANIUM Bende bi süredir benzer ürünlerin erkek versiyonuna bakıyorum ama orjinal olduğundan emin olamıyorum malesef.İçinin poları bile 100 tl üzerinde .

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri