Arama sonuçlarınız

1. A

Suzuki S*4 Crossover Olarak Geldi Gelmese De Olurdu

Ynt: Suzuki S*4 Crossover Olarak Geldi Gelmese De Olurdu hocam kuga 65'e girmişti 3 ayda deli zam yemiş. bu arada kuga ile karşılaştırmamak lazım gerçekten zira kuga ile ciddi boyut farkı var. yurtdışı fiyatları olarak bakınca suzuki'nin kazığı ortaya çıkıyor.

2. A

Ynt: Suzuki S*4 Crossover Olarak Geldi Gelmese De Olurdu aracı inceledim arka koltuk diz ve baş mesafesi hatta ön koltuk baş mesafesi ciddi sorunlu. onun dışında iç mekan eh işte uğraşmışlar en azından. quasqai'ye benziyor ama çok ufak tefek bir araç suv'u geçtim crossover havası bile yok. bu...
  3. A

En İyi Turbo Dizel Motor Hangisidir?

Ynt: En İyi Turbo Dizel Motor Hangisidir? yalnız psa'nın turbo dizel motoru piyasadaki en iyi dizel motorlardandır. zira mini, bmw, volvo, ford ve mazda'da aynı motoru kullanır.

4. A

evet arkadaşlar, benim c4'ü hafifde olsa arazi kabiliyeti olan bir araçla değiştireyim diye bu aracı bekliyordum, sonuç geldi. 51.000 tl'den başlıyor uygun gibi di mi şimdi şaka gibi olan kısma geçelim, dizel farkı 13.000 tl, otomatik farkı 13.000 tl, 4*4 farkı 6.000 tl. yani benzinli otomatik...
  5. A

Captiva'lar 4x2 mi 4x4 mü

Ynt: Captiva'lar 4x2 Mi 4x4 Mü tam tersi 2012 öncesi 4*4 2012 sonrası 4*2 ama opsiyon olarak 4*4 alınabiliniyor. ama o araç 2.2 motor oluyor ve fiyatı uçuk. yalnız bulaşmayın zaten captivaya. ne şehir içi kullanım için ideal ne arazi kabiliyeti var. sadece tipi iyi işte.

6. A

Kelle paça işkembe kokoreç

Ynt: Kelle Paça İşkembe Kokoreç antalya için paçacı şemsi, gerisini geçelim. ama ayak paça isteyin özellikle.

7. A

En İyi Kokoreç Nerede Yenir?

Ynt: En İyi Kokoreç Nerede Yenir? valla eskiden iyi yapan yerler vardı artık her taraf aynı dondurulmuş domatesli saçmasapan şekilde yapıyor. antalya için konuşayım hiçbir yerde yenmez. en güzeli kendin alacaksın temizlenmiş olarak taze aynı gün pikniğe gidip yapacaksın artık.
  8. A

Captiva'lar 4x2 mi 4x4 mü

Ynt: Captiva'lar 4x2 Mi 4x4 Mü 2012 itibarı ile 4*2. 4*4 opsiyon olarak alınabiliniyor. ama 4*4'nün de pek bir arazi kabiliyeti yoktu zaten.
  9. A

DİZEL-OTOMATİK VİTES ARAÇ TAVSİYE (ACİL)

Ynt: DİZEL-OTOMATİK VİTES ARAÇ TAVSİYE (ACİL) zor dostum oldukça zor. arazi için olacak, şehirde rahat olacak, otomatik olacak geniş olacak dizel olacak bu fiyata bulsam ben de alırım ;D sanırım grand vitara başka bir şey zor o da benzinli belirteyim. freelander ya da sorento dizel olarak o...

10. A

Karavanda TV ve Anten

Ynt: Karavanda TV ve Anten anlaşılır şekilde şöyle özetliyeyim şu anda yapılan karasal yayında veriler çok düşük oranda sıkışıtırılıyor dolayısı ile belli bir frekansdan sadece tek kanal yayın yapabiliyor. dijital sistemde ise veriler çeşitli tekniklerle çok daha fazla sıkıştırılabiliniyor...

11. A

Karavanda TV ve Anten

Ynt: Karavanda TV ve Anten eh türkiye'de dvb-t'ye geçiyor yani. geç bile kaldık ben 2007'de falan bununla ilgili haberler okuyordum ya. yalnız bunun için set top box gerekecek. yayın kalitesi diğer kanallarla aynı olacak onu belirteyim, mesele tek frekansdan 4 yayın yapmak yoksa kalite hd...
  12. A

Sizce Araçlar Sadece Benzin ve Motorinle mi Çalısır?

Ynt: Sizce Araçlar Sadece Benzin ve Motorinle mi Çalısır? mühendislik yaklaşımını yapalım gelecekte elektrik ile çalışacak diğer şeyler yağ:o zaten motorin bir çok mazotlu eski araç filtre edilmiş kullanılmış yağ ile çalışır. su:su değil o hidrojenle çalışıyor onun için de suyu...

13. A

Citroen DS4

Ynt: Citroen DS4 bir c4 sahibi olarak yazayım, araç çok konforlu, sessiz ve az yakar. yol tutuş konusunda sınıfının en iyisi. adac.de sitesinden puanlarını inceleyebilirsiniz. kötü yön olarak hız tümseklerinde arka armasitörlerden araç dolu ise ses gelir, mcp ise alışkanlık gerektirir. alma...
  14. A

Gezenbilir Antalya Grubu

Ynt: Gezenbilir Antalya Grubu selamlar eh artık ben de tamamen antalya'dayım burada bir land rover jipi olanla da selamlaştık bir ara eve yakın bir yerde. umut beyaz ışıklar ilgi alanı ailece geziler diyelim.
  15. A

Aramızda kaç kişi dürüst olmayan yada dert anlamayan ustadan mağdur oldu?

Ynt: Aramızda kaç kişi dürüst olmayan yada dert anlamayan ustadan mağdur oldu? türkiye'de anlamadığım şeylerden biri bir yığın makine müh. gider 1500 tl'ye çalışır ama kendi tamiranesini açmayı düşünmez valla gelince ciddi ciddi oto elektronikçisi açmayı düşünmeye başladım millete atılan...

16. A

ESP ve ASR şart mı??

Ynt: ESP ve ASR şart mı?? hocam bu iki özellik bence artık tüm araçlarda standart olmalı eğer opsiyon olarak konulmuşsa bile uzak durulmalı, bunlar gerçekten hayat kurtarıyor.
  17. A

Hidrojen Yakıt Tasarruf Sistemi

Ynt: Hidrojen Yakıt Tasarruf Sistemi oehh halen tartışıyor musunuz bunu ya, arkadaşlar ne sistemi lise iki deney konusu, diyonize suya bakır ve çinko iki çubuk koy, aküden elektrik ver hidrojen çıksın bunu hava hortumuna bağla, oldu mu sana hidrojen destek sistemi. bunu bile düzgün...
  18. A

Volkswagen - Amarok

Ynt: Volkswagen - Amarok ehh işte uzmanlar bile çevir yanmasın taktiğini uyguluyorlar, yani biraz eksikleri var tabi, arazi de pek süper değil ama şahane valla tadında yorumlar. türkiye'de top gear'de olduğu gibi oehh bu ne lan diyebilecek kimse yok tabi. buyrun ben sayayım bir iki tane...

19. A

Volkswagen - Amarok

Ynt: Volkswagen - Amarok valla hocam araç doğuş gurubundan ise ben daha negatif görüşe rastlamadım uzman olanlarda. söyletmezler, söyleyemezler, arabam.com'a bakın aynı miktarda yakan aynı motor hacminde aynı sınıfta aynı hızlanmaya sahip araçlardan biri otomatik diğeri düz. otomatik olana...
  20. A

1980 Model Araçların Trafikten Men Edilmesi Hakkında

aziz nesin aslında 81 anayasasına evet diyenlerin hepsi anlamında %92 demek ister, sonra kıyamaz:) şaka bir yana türk milleti zeki mi, aslında bence aptal ya da zeki millet diye bir kavram yok. sorun zekaya ve kendine yatırım yapacağına kısa yoldan nasıl köşeyi dönerime çalışmak. buyrun kafası...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri