Arama sonuçlarınız

1. EnduroDeniz

HONDA XL 200 HAKKINDA

Ynt: HONDA XL 200 HAKKINDA arka dişliyi büyütünce torku artmış, hızı azalmış oluyor. Dik rampaları daha rahat çıkıyor. hafta içi asfaltta da kullanmadığımdan hep arazide kullandığımdan arazide de lazım olan torklu olması zaten.. zincir değişim vakti gelsin komple set olarak değiştiririm tabii

2. EnduroDeniz

HONDA XL 200 HAKKINDA

Ynt: HONDA XL 200 HAKKINDA ben 4000 liranın da üstünde aldım, 4800'e.. fakat pişman değilim, çok temiz çünkü.. ucuza alıp sorunlarıyla uğraşmak, tamir masraflarıyla pahalıya gelmesindense... 3 ay oldu alalı fakat girmeyeceği arazi yoktur sanırım.. tabii special makine kadar değildir... arka...
  3. EnduroDeniz

150-250 cc crosslardan oluşan İstanbul enduro gurubu kurmaya davettir.

Ynt: 150-250 cc crosslardan oluşan İstanbul enduro gurubu kurmaya davettir. teşekkürler bülent bey, uzun süredir siteye girmiyordum.. her pazar çekmeköy-polenezköy tarafları enduro'da oluyorum... çok zevkli güzel... fotoğrafların tamamını yüklemedim fakat bir kısmı var, aşağıdaki linkte...

4. EnduroDeniz

Ynt: 150-250 cc crosslardan oluşan İstanbul enduro gurubu kurmaya davettir. merhabalar, pazar günü buranın devamına solo olarak gittim, gezdim, çok güzel parkurlar vardı fakat giremediğim yollar da vardı toprak çökmesinden dolayı, yine de güzeldi. bu pazar polenezköy veya kömürlük köyü...
  5. EnduroDeniz

Ynt: 150-250 cc crosslardan oluşan İstanbul enduro gurubu kurmaya davettir. merhabalar pazar günü aşağıdaki resimlerin devamını getirmek istiyorum.. katılmak isteyen arkadaşlar olursa beklerim... geçen sefer gidişimde eşimle gitmiştim, vücut koruma falan da yoktu, şimdi tekrar gitmek...

6. EnduroDeniz

Ynt: 150-250 cc crosslardan oluşan İstanbul enduro gurubu kurmaya davettir. bilgilendirme için teşekkürler Murat... ben de koruma demiri yaptırmayı düşünüyordum. fakat pek bir şey yapılamıyor sanırım, çamurluğa falan geleceğinden. alttan da yerden açıklık mesafesi azalıyor sanırım... neyse...

7. EnduroDeniz

Ynt: 150-250 cc crosslardan oluşan İstanbul enduro gurubu kurmaya davettir. merhabalar biraz forum hortlatmaca olacak ama ben de XL 200'ümü yeni aldım, arazi yapmak için can atıyorum. bakalım bu hafta lastik değişimi, bakım ile falan geçecek ama haftaya inşallah.... kendimi de kısaca...
  8. EnduroDeniz

Fotoğraf Etiketleme Programı Arıyorum?

Ynt: Fotoğraf Etiketleme Programı Arıyorum? GeoPhotoStamper.com 'u deneyebilirsiniz.. fotoğraf altına bilgileri ekliyor... ücretsiz olarak da kullanılabiliyor.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri