Arama sonuçlarınız

1. capthorizon

Cherokee Aracımın Radyo Sorunu?

Ynt: Cherokee Aracımın Radyo Sorunu? amerikan versiyonlarda fm frekanslarda sonu tekle bitenler var 93,5 105,7 gibi. çift frekanslar yoktur olmaz

2. capthorizon

international scout 800 B (1970)

Ynt: international scout 800 B (1970) bitince güzel olacağı kesin
  3. capthorizon

İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi

Ynt: İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi 1- Ad Soyad : Ufuk bulut Yaş : 29 Meslek : kaptan Sahip olduğu Araç : 97 zj 5.2 İlgi alanları : Doğa, araçlar Mail adresi : ufuk__bulut@hotmail.com Kan Grubu...

4. capthorizon

1998 Grand Cherokee Kullanma Kılavuzu Olan Arkadaşlar

Ynt: 1998 Grand Cherokee Kullanma Kılavuzu Olan Arkadaşlar alan arkadaşlardan biri banada gönderebilirse çok memnun olurum.teşekkür ufuk__bulut@hotmail.com (iki alt çizgi)
  5. capthorizon

merhabalar aranıza kabul ederseniz bende gelmek istiyorum :)

Ynt: merhabalar aranıza kabul ederseniz bende gelmek istiyorum :) sağlıklı bir 5.2 nasıl yakar (araçta lpg yok) <iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/vL9VALc-YVQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe> şehiriçi ise çok değişken. bazen 18lt/100km bazen...

6. capthorizon

Direksiyondan Ses Gelmesi

Ynt: Direksiyondan Ses Gelmesi evet soğukla alakalı bi durum bende kışı afyon tarafında geçirdim. bu yıl sağlam kış yaşadık zaten. aynı ses bendede yaptı sola tam çevirince sanki metal sürtmesi gibi bir ses. havalar ısınınca geçti

7. capthorizon

Grand Cherokee 5.2 94 model O/D off düğmesi?

Ynt: Grand Cherokee 5.2 94 model O/D off düğmesi? uzun ve meyilli inişlerde bu düğmeye basarak sürekli frene basmaktan kurtuluyorsun.biraz yakıtı artırabilir.
  8. capthorizon

lpg yi söktürdüm

Ynt: lpg yi söktürdüm hmmm ucuz etin yahnisi durumları. ben 97 zj ye lpg taktıracam. 2 yıldır direniyordum orjinali bozmayalım diye ama olmayacak böyle benzin fiyatı uçtu gitti >:( brc ve prins arasında kaldım. fiyat farkı pek yok :-\ 3500 tl
  9. capthorizon

Ankara'da Makul Yedek Parçacı Yardımı

Ynt: Ankara'da Makul Yedek Parçacı Yardımı izmirde jeep servisi ve parçacısı sıkıntı .malum servis çok pahalı gerçekten

10. capthorizon

cherokee 95 model 5.2

Ynt: cherokee 95 model 5.2 bana fazla geldi baya. ideal olanı okun dik yukarı bakması yağ biraz fazla galiba.biraz tahliye ettirmenizde fayda görüyorum

11. capthorizon

İZMİR DE USTA ARANIYOR

Ynt: İZMİR DE USTA ARANIYOR benimde ihtiyacım var.şimdiden teşekkür
  12. capthorizon

İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi

Ynt: İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi herkese selamlar ismim ufuk. gemi kaptanıyım. aracım zj

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri