Arama sonuçlarınız

1. M

Frontera B Klima Ünitesi Aydınlatması

Selamlar, Frontera B aracın farlarını açtığımda klima ünitesinin aydınlatmasının ışıkları yanmıyor. Bu ampulleri nasıl değiştirebilirim? Kolay yolu var mıdır yoksa tüm göğüsün yani ön iç ünitenin sökülmesi mi gerekiyor?

2. M

Trazon Frontera Ustası

Yetkili servis aracı tanımıyor. Özel serviste bulup bağlasanız bile araç beyni cevap vermeyebilir.
  3. M

Opel Frontera 3.2 Gösterge Sorunu

Kandıra'da meşhur bir usta var, şimdi adını unuttum. facebooktaki frontera türkiye grubunda vardı, ona götürüp gösterebilirsiniz. ama bu daha çok elektrik arızası, ki fronteralarda belli bir yaşın üstünde oluşmaya başlıyor. iyi bir elektrik ustasına da gösterilebilir.

4. M

Opel Frontera 3.2 Gösterge Sorunu

sıkıntılı ve önemli bir konu hangi şehirdesiniz?
  5. M

Frontera 3.2 Dört Mevsim Mi Kışlık Mı?

A/T'ye gerek yok, M+S yeterli olur. Continental cross contact LX2 bakabilirsiniz.

6. M

Frontera B 3.2 Motor Arıza Işığının Yanması

Ayrıca bildiğim kadarıyla bu arıza aktifken araç düzgün oranda oksijen yakıt dengesini sağlayamıyor ve yakıt tüketimi artıyor. gerçi sizin araçta lpg varmış ancak bildiğim kadarıyla yine de belli bir miktar benzin bulundurmanız gerekiyor araçta. bu çabuk mu bitiyor?

7. M

hocam bilgi için teşekkürler oksijen sensörü daha önce değişmişti, şimdi başka şehirelrden benzin alınca yandı dediğiniz gibi farklı yakıttan kaynaklı olabilir. belki egr valfinden de kaynaklanmış olabilir diye düşünüyorum
  8. M

Selamlar, Araç orjinal, LPG hiç takılmadı.
  9. M

Aracı bilgisayara bağladığımızda P1171 Rotor sensör hatası verdi. bu da oksijen hava sensörüyle ilgili bir sıkıntı olduğunu gösteriyor. aracın doğru yakıt miktarı yakması için gerekli havayı alan sensördeki bu arıza hem yakıt tüketimini arttırıyor hem de rölantiyi bozabiliyor.

10. M

merhaba, bugün Ankara-İstanbul yolunda aniden göstergedeki motor arıza ışığı yandı. Ancak yolda bir problem yaşamadan hedefe ulaştım. Sıkıntı ne olabilir, neden dolayı yanmış olabilir? Nasıl çözebiliriz?

11. M

Frontera 3.2 Zor Çalışma Problemi

Hocam öncelikle gerçekten konuya bilimsel yaklaşmışsınız, bu tutumunuzdan ötürü tebrik ederim sorun bence de LPG kaynaklı, yani ilk mesajınızda araçta LPG olduğunu bildirseydiniz ben de direkt olarak o kaynaklı derdim. tabiiki 100de 100 o kaynaklı diyemeyiz, denemelerinizin sonucunu beklemek...
  12. M

Frontera 3.2 Zor Çalışma Problemi

Ustanız gerçekten usta mıdır? Güvendiğiniz biri mi? Problemin söylediği parçalardan olduğuna emin misiniz?

13. M

3.2 Rölanti Ayarlayıcısı

tamamdır haftasonu depoya inip bakayım. aynı sorun sizde de mi oluştu? bendeki bu parça işinizi görmeyecektir çünkü frontera için değilmiş, satıcı yanıltmış beni
  14. M

3.2 Rölanti Ayarlayıcısı

Depoda duruyor olması lazım ustada bırakmadıysam
  15. M

Frontera B Kasa Araç Içine Su Girmesi

Bu konuyla ilgili geçen gün ustama gittim sunroofun sol giderinin tıkalı olduğunu anladık ve boruyu açtık fakat ıslaklık decam ediyor öte yandan geçenlerde kaloriferi hiç açmamama rağmen paspasın altında yine ıslaklık vardı.

16. M

hocam ilginiz için teşekkür ederim ürün bu mudur? Würth Radyatör Sızıntı Önleyici 150ML Fiyatı - Taksit Seçenekleri RADYATÖR SIZINTI ÖNLEYİCİ HP 150ML - Würth Türkiye Bireysel Müşteri RADYATÖR SIZINTI ÖNLEYİCİ 300ML - Würth Türkiye Bireysel Müşteri
  17. M

merhaba, öncelikle cevabınız için teşekkür ederim würth marka kimyasalı alıp nereye / nasıl uygulayacağım?
  18. M

Hayır henüz çözemedim, aynı sorun devam ediyor

19. M

Hocam cevap için teşekkürler Geçenlerde trafikteydim ve kaloriferi açtım, park ettiğimde döşeme yine ıslaktı ve ıslaklık sıcaktı Bugün ise aracı kullanmadım, yoğun yağmurdan dolayı otoparka gidip kontrol ettiğimde ise döşeme kuruydu
  20. M

merhaba, istanbuldaki malum yağıştan sonra sürücü tarafı paspasının altındaki halı döşemenin ıslandığını fark ettim. aynı zamanda paspasın altı da ıslanmış fakat üstünde birşey yok. ön cam profilinde 1-2 damla suya denk geldim ancak bariz bir ıslaklık yok. suyun nereden girdiğini veya...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri