Arama sonuçlarınız

1. sevikilhan

Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

Emeksan internet sitesinde benim kontrplak dediğim hus agaci ve ayous ahşabı ( Batı Afrikadan ithal) kullanılıyormuş... Takipçilere Yanıltıcı bilgi vermeyelim... GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. sevikilhan

Abi ben luleburgazdayim firma Çorlu'da (Corona dolayısıyla bir yere çıkamıyoruz ama ortalık yatissin) Özellikle ziyaret edip resimleri paylaşırım... Benim kontrplak dediğim su kontrasi kavak kontra vs gibi iyi bir üründe olabilir... Yanlış anlaşılmayida önlemek lazım... Çorlu Orion AVM de...
  3. sevikilhan

Kamp Için Yemek Takımı Tavsiyesi

biraz zaman geçmiş ama umarım cevap alabiliirm... Kaplamasız (emaye,teflon vs) döküm tava marka olarak ne önerirsiniz? hem odun ateşinde hemde tüp üzerinde kullanabileceğim bir şey arıyorum...

4. sevikilhan

Karavan virüsü insana girince :) burası müthiş bir bilgi havuzu... uzun zamandır takip etmeye, buradan bilgi sahibi olmaya teorik olarak birseyler öğrenmeye çalışıyoruz... elbette sadece teori yeterli değildir pratik ile desteklemek şart... motokaravan elbette çok güzel fakat bizim gibi ancak...
  5. sevikilhan

Merhaba Erba 3.40

İyi günlerde gezmeniz dileğiyle... GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. sevikilhan

750 Kg Altı Sıfır Çekme Karavan Önerileri

İhtiyaçlarınız nelerdir bence önemli nokta orası. Keşke ikisininde birer hafta sonu kiralayabilseniz böylece hangisini tercih edeceğinize daha kolay karar verirdiniz. GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. sevikilhan

Karavan Dolandırıcılarına Dikkat !

Büyük geçmiş olsun... umarım yaşadıklarınızı başka birileri yaşamaz....
  8. sevikilhan

Download etmeden izleme yada resimlerini görebilme şansımız varmidir? GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. sevikilhan

Hayırlısı olsun iyi günlerde kullanmanız dileğiyle GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. sevikilhan

diye yazınca camların 90 derece yukarı doğru kalkacağını düşünmüştüm... ondan dolayı nasıl göründüğüne dair fotograf varmı dıye sormustum ama sanırım bu tip camlar sürgülü minibüs tipi...

11. sevikilhan

Resim cekebildiniz mi nasıl birşey olduğunu hafta sonu gidince göreceğim elbette ama merak ettik simdiden... GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. sevikilhan

Karavan Dolandırıcılarına Dikkat !

ihaleyi alan 51000+775 damga vergisi ile kazanmıştı. keşke kullanacak birinde kalmış olsaydı. 79000 satabileceğine ihtimal vermiyorum. Alacak olan 2020 modelini alır...

13. sevikilhan

Crawler de özgün tasarimdan ziyade güney afrika cumhuriyeti karavan üreticisi conqueror den kopya cekmis olduğunu düşünüyorum... Aynı zamanda avusturalyada çok fazla kullanıyor oranın iklimine ve koşullarına çok uyumlu bir karavan... Üretici web adresi Conqueror Off Road Campers | Industry...
  14. sevikilhan

@Demirak Sizin değerlendirmelerinizi bekliyorum... Umarsan 3.60 ta Ranza koymak için ekstra fiyat istiyor. Üst dolapların iptal edilmediği fakat yatak seviyesinin aşağı doğru inen bir tasarımı varmış ranzalı modelin. GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. sevikilhan

Çeki demiir için fiyat özel mesaj olarak paylaşırsanız sevinirim... GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

16. sevikilhan

2+1 sizin için yeterli ise tasarımı bitince tabii ki hotomobil troy e bir bakın diyebilirim... Saly carabinata xl görmeyi isterdim... Resimlerde dar gibi geldi bana... Erba 410 istediğim yerleşim değişiklikleri yapabilirler mi die bende gidip yerinde görmeyi düşünüyorum... Arka taraf ranza...
  17. sevikilhan

Abiye hak vermemek elde değil fuarı dün gezdim motokaravanlarin hiç birine bakmadım ilgim cekme karavanlarda. Çekme karavanlar için konusursam, Hiç kullanıcı olmadığım halde; (fiyat fayda performansı kendi düşüncelerimi içerir size göre farklı olabilir) Camper design gibi bir marka vardı on...
  18. sevikilhan

Abiye hak vermemek elde değil fuarı dün gezdim motokaravanlarin hiç birine bakmadım ilgim cekme karavanlarda. Çekme karavanlar için konusursam, Hiç kullanıcı olmadığım halde; (fiyat fayda performansı kendi düşüncelerimi içerir size göre farklı olabilir) Camper design gibi bir marka vardı on...

19. sevikilhan

20. sevikilhan

Hayırlısı olsun... karavaninizin resimlerini atabilirseniz bilgi vermesi açısından iyi olur GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri