Arama sonuçlarınız

1. taykurt

Jeep Wagoneere Çekme Karavan Için Çeki Demiri Tavsiye

teşekkür ederim istanbuldayım

2. taykurt

Jeep Wagoneere Çekme Karavan Için Çeki Demiri Tavsiye

merhaba aracıma çekme karavan için çeki demiri taktırmak istiyorum yardımcı olacak fikir ve desteğe açığım
  3. taykurt

merhaba arkadaşlar yakın zaman da aracımı muayeneye sokucam sokmadan önce aracıma çeki demiri...

merhaba arkadaşlar yakın zaman da aracımı muayeneye sokucam sokmadan önce aracıma çeki demiri taktırmak istiyorum çekme karavan için fikir verecek olan var mı?

4. taykurt

Wagoner Ve Tüm Amerikanlar Için Direksiyon Boşluğu Giderme (offroad Garajı - Orçun Usta)

selamlar hala wagoneer servisi yapıyormusunuz
  5. taykurt

Yamaha Virago 1100 yardım

Ynt: Yamaha Virago 1100 yardım bence iyi bi seçim zamanının efsane makinelerinden parça sıkıntısı çekmezsin yurtdışında bi sürü parçası var..customa müsait bi yapısı ve motoru var...çok sık sökülen bi motor olmadığı için her motorcuya götürme ellerinde kalır..ona rakip suzuki ıntruder 1400...

6. taykurt

0km alınabilecek en iyi 250cc choper (çin malı hariç)

Ynt: 0km alınabilecek en iyi 250cc choper (çin malı hariç) merhaba bildiğim kadarıyla sıfır 250cc chopper çin hariç çğu marka getirmiyo gibi..eğer başlangıç ve ya geçiş dönemi için kullanacaksan çin malı chopper al derim işini görsün sonra bi an önce kurtul ama yook kafamda uzun süre 250cc bi...

7. taykurt

hangisini tercih edersiniz capomu africa twın'mi

Ynt: hangisini tercih edersiniz capomu africa twın'mi merhaba bende tercihi mi africadan ana kullanırdım...kullanım keyfi ,mekanik olması ve yıllar sonra bile unuumayacak bi efsane olduğu için...ben genelde efsane diye farzedilen motorları kullandım ve şu an yamaha vmax 1200 kulanıyorum..bi...
  8. taykurt

satılık dalış malzemeleri...

Ynt: satılık dalış malzemeleri... merhaba ahmet bey cressi ve mares yok ama eşdeğer marka ve ya daha uygun fiyatlı avrupa menşeili markaların ürünleride mevcut..siz scuba mı serbest dalış için malzeme arıyorsunuz?
  9. taykurt

1972 wagoneer iç kapı kolu arıyorum

Ynt: 1972 wagoneer iç kapı kolu arıyorum esasında değiştirmişken hepsini değiştirmek istiyorum tam takım olsun diye...

10. taykurt

Jeep wagoneerim için motor değiştircem yardım..

Merhaba arkadaşlar 1971 wagoneerimin 6 silindir koldan vitesli motor ve şanzumanını yine 6 silindir chevrolet motor ve otomatik şanzumana çevirmeyi düşünüyorum sizinde düşüncelerinizi almak istiyorum..

11. taykurt

Wagoneer Hakkında Detaylı Bilgi

Ynt: Wagoneer Hakkında Detaylı Bilgi merhaba bende de 71 modeli var..bu galiba 68 ..baya kötü durumda gözüküyo yazık..araç yatıyo galiba..kaça satıyomuş acaba..
  12. taykurt

Satılık 5.9 V8 Wagoneer

Ynt: Satılık 5.9 V8 Wagoneer Merhaba mesut bey ben idealtepede oturuyorum..uygun bi tarihte görüşmek tanışmak isterim..

13. taykurt

Maske ve Palet Önerisi

Ynt: Maske ve Palet Önerisi merhaba tarih biraz eski mutlaka alışverişi yapmışındır ama cevaplama ihtiyacı duydum..örnek verdiğin resimdeki malzemelr acemilik döneminde bile yetersiz kalabilir...marka iyi ama model seçimi yanlışş..inşallah bunlardan almamışındır:)
  14. taykurt

satılık dalış malzemeleri...

Merhaba dalış veya yüzme ile ilgili elimde sıfır -2.el çeşitli malzemeler bulunmaktadır..ilgilenenlere çok uygun fiyatlara verilecektir...
  15. taykurt

wagoner

Ynt: wagoner merhaba resimleri var mı acaba?

16. taykurt

Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu Merhaba ben taykurt toraman dalış hocasıyım,istanbulda yazşıyorum extreme sporların çoğuyla ilgileniyorum..bu siteye hem jeep,hem motosiklet ,hem dalıcı kimliğimle zaten tanışıklğım oldu...yılardır bisiklete biniyorum istanbul antalya bisiklet turları...
  17. taykurt

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? bu da resmi..
  18. taykurt

72 model jeep wagoneerime krom tavan bagajı arıyorum

Ynt: 72 model jeep wagoneerime krom tavan bagajı arıyorum bilgiler için çok teşekkür ederim..siteye yeni üye olduğum için nereye bakacağımı bilmiyordum..

19. taykurt

72 model jeep wagoneerime krom tavan bagajı arıyorum

Ynt: 72 model jeep wagoneerime krom tavan bagajı arıyorum bende bi umut yazdım ama bulamazsam nerede yaptırabilirim tavsiye edeceğiniz bi yer var mı?
  20. taykurt

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? Merhaba siteye jeep wagoneerim olduğu için katılmıştım,fakat motosiklet bölümünü görünce sevindim..bende yıllarca çok değişik tarz ve marka motora bindim..belli bi doyuma ulaştıktan sonra jeep wagoneerimde olduğu gibi motordada özel ve az bulunan bi model üzerinde hemfikir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri