Arama sonuçlarınız

1. karakeçi67

Türkiyenin en küçük OFF ROAD çısı... KEREM

Ynt: Türkiyenin En Küçük Off Road Çısı... Kerem kardeş hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin kurban bayramına geldiğimde yozgatta gördüm arabayı park halinde sağından solundan az baktım çok güzel duruyordu

2. karakeçi67

Dodge 250 4x4 Çift Kabin

Ynt: Dodge 250 4x4 Çift Kabin hayırlı olsun çok güzel maşallah
  3. karakeçi67

Yedigöller 23-24 Ağustos (ankara'dan)

Ynt: Yedigöller 23-24 Ağustos (ankara'dan) zafer bey biz ailecek çoluk çocuk geldik kampçıları rahatsız etmemek adına kamp alanına değilde büyük göl tarafına mescidin alt tarafına kurduk çadırları mutlaka gözünüze çarpmıştır sarı branda ile korunuyorduk. yağmur tam kıvamında yağdı zorluk değil...

4. karakeçi67

Yedigöller 23-24 Ağustos (ankara'dan)

Ynt: Yedigöller 23-24 Ağustos (ankara'dan) arkadaşlar 06-07 eylülde yedigöllerdeydik ihtiyaç duyacaklar için müsadenizle yol durumunu burdan paylaşmak istiyorum. kdz ereğliden yola çıkarak alaplı yığılca yedigöller istikametinde 85 km lik rahat bir yolculuk yaptık yol tamamen asfalt, doğa ve...
  5. karakeçi67

İşin İçine Hobi Girince Kazıklanmak Kaçınılmaz

Ynt: İşin İçine Hobi Girince Kazıklanmak Kaçınılmaz kamp koltuğu bugün A101 de 14.95 tl ;D ben geçen sene A101 den 13 tl ye aldım kullanıyorum gayet başarılı

6. karakeçi67

Yedigöllerde Kamp ve Alabalık Sezonu Açılışı (Nisan 2012)

Ynt: Yedigöllerde Kamp Ve Alabalık Sezonu Açılışı (nisan 2012) ??????

7. karakeçi67

Karadeniz' E Hazırlık

Ynt: Karadeniz' E Hazırlık arkadaşlar teşekkürler bu amaçlar için kullanılacak tente de 2m uzunluk yeter sanırım (en azından benim ailemde 1.80 in üzerinde kimse yok) 2m yi tekboy taşımakta sıkıntı yoksa, balkon ve merdiven korkuluklarında kullanılan 16mm lık alimünyum borularda olur sanırım
  8. karakeçi67

Karadeniz' E Hazırlık

Ynt: Karadeniz' E Hazırlık tente güzel görünüyor hatta tüm ekipman çok güzel maşallah güle güle kullanın sormak istediğim bu ayaklarda (dikmelerde) ne kullanıyorsunuz nereden temin ediyorsunuz hafif ve katlana bilen bir malzememidir
  9. karakeçi67

Yedigöllerde Kamp ve Alabalık Sezonu Açılışı (Nisan 2012)

Ynt: Yedigöllerde Kamp Ve Alabalık Sezonu Açılışı (nisan 2012) Adnan bey kdz ereğli-alaplı-yığılca-yedigöller rotasında yolun son durumu hakkında bilginiz var mı ? ailecek çoluk çocuk iki gece kamplı yada günübirlik bir gezmeyi düşünüyoruz L300 minibüsle gidecem yol nasıldır kaç km dir ne...

10. karakeçi67

Ynt: Türkiyenin En Küçük Off Road Çısı... Kerem özellikle buna hasta oldum tüm ailelere örnek gösterilecek bir foto maşallah

11. karakeçi67

Ynt: Türkiyenin En Küçük Off Road Çısı... Kerem valla helal olsun Allah nazardan saklasın çocuk olmak budur işte Allahım, suyu pet şişede gökyüzünüde pencereden gören apartmanlara tıkılıp kalan çocuklarımıza yardım etsin
  12. karakeçi67

Buda Benim İlk Defender'im:))

Ynt: Buda Benim İlk Defender'im:)) hayırlı olsun çok güzel makina Allah kaza bela vermesin her defender gibi bu da takibe değer banada nasip olur inşallah :-\

13. karakeçi67

Hayaller Gerçek Olunca...

Ynt: Hayaller Gerçek Olunca... konuyu yeni gördüm :(( hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin
  14. karakeçi67

LR Defender İlginç ve Beğendiğim Fotolar

Ynt: Lr Defender İlginç Ve Beğendiğim Fotolar çok güzel fotolar teşekkürler
  15. karakeçi67

1991<.>2011 Vitara Rehberi

Ynt: 1991<.>2011 Vitara Rehberi uzun zamandır gördüğüm bir vitaranın sahibiyle bugün denk geldik nasıldır bu v6 2.0 lar memnunmusunuz dedim, karşılık olarak aracım 97 model 1.8 Kanada serisi dedi, hiç duymamıştım ???

16. karakeçi67

Biraz da Gülelim

Ynt: Biraz da Gülelim çift kaset çalarlı teyibi uzatma kablosu ile balkona çıkarıp sesini karşı apartmanda ki kıza duyurmaya çalışmak ( ümit besen veya cengiz kurtoğlu olması şart)
  17. karakeçi67

LADA NİVA DT989 toplanıyor.

Ynt: LADA NİVA DT989 toplanıyor. araç çok güzel oluyor maşallah Allah kaza bela vermesin
  18. karakeçi67

LADA NİVA DT989 toplanıyor.

Ynt: LADA NİVA DT989 toplanıyor. ön diff sabitleme aparatımıdır ? nedir bu ?

19. karakeçi67

BÜLENT KÖK ARKADAŞIMIZA BAŞSAĞLIĞI

Ynt: BÜLENT KÖK ARKADAŞIMIZA BAŞSAĞLIĞI Başınız sağolsun Allah'tan rahmet ve tüm ailenize sabır diliyorum
  20. karakeçi67

Sonunda LAda Nivayı Aldım

Ynt: Sonunda LAda Nivayı Aldım hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303