Arama sonuçlarınız

1. ufukomu

Amarok Diferansiyel Kilidi.

Amarok 2014 otomatik araca arka diferansiyel kilidi taktırmak istiyorum.Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlardan cevap bekliyorum. Samsun çevresi olursa daha iyi olur.

2. ufukomu

kış lastiği zorunluluğu.

Arkadaşlar merhaba.Bilindiği gibi yakın zaman da muayenelerde ve trafikte kış aylarında kış lastiği zorunlu olacak.Benim sorum acaba bende bulunan A/T lastikler bu muayeneden geçebilir mi.Yoksa 4 mevsim ve A/T lastiklerden sonra birde kış lastiği mi depolayacağız.Ve bu 12 lastiği nerede...
  3. ufukomu

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar yılmazlar oto lastik internet sitessinde var.Ama biraz pahalı piyasaya göre.

4. ufukomu

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar O zaman 265/70/R17 sürtme yapmaz heralde.Yaparsada 2000 tlyi çöpe atmış olurum:)
  5. ufukomu

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Navaraya hiçbir yükseltme uygulamadan 265/70/R17 lastik taksam sürtme yaparmı.Yaparsa eğer maksimum yükseklik için ne boyutta lastik kullanabilirim.Acil cevaplarınızı bekliyorum Sağolun.

6. ufukomu

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Avda çamura girmesekte aracın yüksek olması her zaman arazide avantajdır.Onun için yükseltmek istiyorum.Onun için tavsiye istiyorum.

7. ufukomu

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Merhaba 1 ay önce 2009 4x2 otomatik navara alarak kısmen aranıza katıldım.Ben aslında avcılık yapıyorum.17 inc antım var.Arkaya ağırlık attıracağım.Sürtmeyecek şekilde arabayı yükseltecek en yüksek lastik hangisini tavsiye edersiniz SAYGILAR....

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri