Arama sonuçlarınız

1. nizamoguz

Volkswagen Lt28, Natamam Karavan Satılık

Bu araç satılmıştır.

2. nizamoguz

Satılık Offroad Çekme Karavan

Bu araç duruyor mu?

3. nizamoguz

Ruhsatta karavan olarak geçiyor Fiyat 22000 TL belirledik, ciddi alıcılarla konuşulur :)
  4. nizamoguz

İçi yapılı değil, yapılı olmayan halini yarın paylaşabilirim.

5. nizamoguz

Merhaba Volkswagen LT28, natamam karavanımız satılıktır. Karavanın motoru ve yürürü iyi durumdadır. Ruhsatta karavan olarak işlidir. Çeki demiri mevcut olup ruhsata işlidir. Karavan şu anda İstanbul'da Bağcılar ilçesindedir. İlgilenen meraklı arkadaşlar gündüzleri beni arayabilirler veya buradan...

6. nizamoguz

Kaçkarlarda Kamp

Ynt: Kaçkarlarda Kamp Merhaba, Hangi yaylalara gidilecek, kaç metre yukarı çıkacaksınız, zirve yapacak mısınız? Bu sorular önemli. Çünkü 2000 metreden sonra orman yok, yani ısınmak için odun bulamayacaksınız. Su sorunu hiç yaşamazsınız. Yaban hayvanları elbetteki vardır, ben bir zararlarını...
  7. nizamoguz

Doğu Karadeniz Kamp Bölgesi Ve Gezilecek Yerler

Ynt: Doğu Karadeniz Kamp Bölgesi Ve Gezilecek Yerler Merhaba, Kaçkar tırmanışı öneririm. Yakın zamanda yaptım. Yusufeli, Yaylalar bölgesi ve Dilberdüzü kamp alanından çıkabilirsiniz. Ayrıca kamp alanı olmasa da Uzungöl'ün daha üst taraflarında (Haldizen) muhteşem güzel göller var. İyi...
  8. nizamoguz

Volkswagen Lt28 1987 Model Karavan: Yardım

Ynt: Volkswagen Lt28 1987 Model Karavan: Yardım Merhaba, Hikmet Bey'e yazdım. Herkese teşekkür ederim, sağolun. :)

9. nizamoguz

Volkswagen Lt28 1987 Model Karavan: Yardım

Merhaba, 1987 model, yürür durumda VW LT28 bir karavan aldım. Elbetteki bir çok işi var. Motor, yürür aksam, iç düzenleme vs. Öncelikle VW LT28 için yedek parça nereden bulurum, lütfen bilenler yardım edebilir mi? Teşekkürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri