Arama sonuçlarınız

1. serhatf1st

Çanakkale 1915

Ynt: Çanakkale 1915 Çanakkale'nin Eceabat ilçesinde faaliyet gösteren bir seyahat acentasında çalışıyorum. Arkadaşımızında belirttiği gibi bu yıl 18 Mart törenlerindeki yasaklar maalesef bu yılın ruhuna yakışmadı. Çok aşırı derecede talep oldu ama kimse gelemedi ve turlara katılamadı. Turlar...

2. serhatf1st

Günübirlik Midilli Turları

Ynt: Günübirlik Midilli Turları Kişi başı 60 Euro
  3. serhatf1st

Günübirlik Midilli Turları

Öncelikle saat 08.00 de Ayvalık’ta buluşuyoruz, gümrük işlemlerini hallettikten sonra 09.00 da kalkan feribotumuzla Midilli’ye hareket ediyoruz. Ayvalık koyları, deniz fenerleri ve güzelim adaları mavi ufukta yavaş yavaş uzaklaşırken, Ege Denizinin kucağında ilerliyoruz. Yaklaşık 1,5 saat süren...

4. serhatf1st

Günübirlik Batum Turları

Sabah 07:30 Trabzon Acentamızın önünde buluşma ve Batum'a hareket Sarp Sınır kapısına varış.Yaklaşık iki buçuk saatlik yolculuk sonrasında Sarp Sınır Kapısına varış. Gümrük işlemlerinden sonra Gürcistan'a geçiş. Batum'a hareket.İlk durağımız,Batum Gonio (Apsaros) Kalesi,Öğle Yemeği (Özel...
  5. serhatf1st

Sömestre Dönemi Hafta Sonu Kapadokya Turu

222 TL'den başlayan flyatlarla Her Haftasonu Kapadokya Turu 24-25-31 Ocak Hareket 1-7 Şubat Hareket Rezervasyon & Bilgi http://gunubirlikturlar.pro/ic-anadolu-turlari/item/104-hafta-sonu-kapadokya-turu.html

6. serhatf1st

İzmir Çıkışlı Uludağ Turu

İzmir Çıkışlı Uludağ Turu Gece saat 00.00‘da önceden belirlenmiş olan hareket noktasında buluşma ve Uludağ'a hareket ediyoruz. Ulaşım esnasında araç içinde sabah kahvaltımızı yapıyoruz. Sabah saatlerinde Bursa'ya varış. Ulu Camii,Osman Bey Türbesi,Yeşil Camii,Emir Sultan Türbesi,Koza Han...

7. serhatf1st

Günübirlik Bozcaada Turu

Buluşma 07.30 Çanakkale Kilitbahir Motor İskelesinden Hareket 09.00 Feribotu ile Geyikli İskelesinden Bozcaadaya Geçiş Bozcaada Kalesini Ziyaret Tarihi Rum Evleri ve Sokaklarında Gezinti Tarihi Rum Ortodoks Kilisesini Ziyaret Şarap İmalathanelerinde Gezinti ve Şarap Tadımı Öğle Yemeği (...
  8. serhatf1st

Pamukkale Afrodisias Turu

1. Gün Sabahın erken saatlerinde İzmir’den hareket ediyoruz. Araçta alacağımız ikramların ardından, rehberimiz bizi gidilecek bölge ve program hakkında bilgilendiriyor. Gerekli molaların ardından Aydın, Kuyucak, Karacasu üzerinden geçerek Afrodisias antik kentine varıyoruz. Rehberimiz...
  9. serhatf1st

Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı

Ynt: Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı çanakkale şehitlikleri

10. serhatf1st

Abide ve Şehitliklerimiz

Ynt: Abide ve Şehitliklerimiz yapılan tadilattan sonraki resim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız