Arama sonuçlarınız

1. K

acil ihtiyaçtan satılık

Arkadaşlar fiyatıda düşürdüm,nakit sıkışıklığı ödememden dolayı acil satmam gerekiyor.Galerilere hibe etmek istiyorum gerçekten çok temiz ve iyi durumdadır araç son bir hafta ilgilenenler için...

2. K

Satılık GrandCherokee 5.2

Ynt: Satılık GrandCherokee 5.2 Ödemelerim olduğu için aracın fiyatını bu hafta 16.500 çekiyorum,bu fiyata alınabilecek en temiz ve sorunsuz araçtır,aracı gelip gören anlayacaktır. Nakit ihtiyacından dolayı bu fiyattır. teşekkürler
  3. K

Ynt: Satılık GrandCherokee 5.2 Teşekkürler Acil ihtiyacım olduğu için 17.500 tl fiyat. Araç başında ufak bir miktar pazarlık payı olabilir.

4. K

Ynt: Satılık GrandCherokee 5.2 Arkadaşlar İhtiyaçtan dolayı fiyatı düşürdüm. 18.750 tl.Acil satmam gerektiği için. Bilgilerinize
  5. K

Ynt: Satılık GrandCherokee 5.2 deneme

6. K

Ynt: Satılık GrandCherokee 5.2 teşekkür ediyorum,deneyelim bakalım 19 oldu sanırım bu iletiyle :)

7. K

Ynt: Satılık GrandCherokee 5.2 Araç için kişisel ileti atan arkadaşlarımız var ancak ben nedenini bilmiyorum ama yanıtlayamıyorum, "kişisel ileti göndermezsiniz" şeklinde hata vermektedir. yardımcı olursanız sevinirim.
  8. K

Ynt: Satılık GrandCherokee 5.2 Arkadaşlar acil paraya ihtiyacım olduğu için ilgilenenler olursa fiyatta biraz indirim yapacağım.
  9. K

Ynt: Satılık GrandCherokee 5.2 güncel

10. K

Ynt: Satılık GrandCherokee 5.2 Teşşekürler, ilk sahipleri yurtdışında yaşayan bir aileymiş onlar galeriye satmışlar galeriden de ben almıştım,eğer aradaki galeriyi saymazsak 2. sahibiyim.

11. K

Arkadaşlar ihtiyaçtan dolayı aracımı satmak zorundayım,ilgilenenler olursa ilanı inceleyebilirler.Teşekkurler http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-sahibinden-orjinal-kazasiz-degisensiz-emsalsiz-temizlikte-80724845/detay Sahibinden ilan no: 80724845
  12. K

grand cherokee 5.2 arıyorum. . .yardıma ihtiyacım var. . .

Ynt: grand cherokee 5.2 arıyorum. . .yardıma ihtiyacım var. . . yeni aldığım 1995 model, 5.2 zj malesef ani çıkan maddi sorunlar sebebiyle satıyorum,araç 162000 km'dedir.aldıktan sonra bütün bakımını yaptırdım, satma planım olmadığından elektrikli koltuklar çalışmıyordu onlarında mekanizmasını...

13. K

cherokee 95 model 5.2

Ynt: cherokee 95 model 5.2 Çok teşekkürler
  14. K

cherokee 95 model 5.2

Ynt: cherokee 95 model 5.2 Çok basit bir konu ama bilmediğim için tekrar soruyorum,altaki resimde görulen değer mevcut yakıtla gidebileceğim mesafeyi mi göstermektedir? (range) Bilen arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.
  15. K

Çalıntı Jeep ZJ

Ynt: Çalıntı Jeep ZJ Öncelikle çok geçmiş olsun en kısa zamanda bulunur inşallah, kaskosu neden yoktu? Şunun için soruyorum bende yeni aldığım aracımı 15 yaş üzeri diye kasko yaptıramıyorum malesef,yapan kasko firması var mı bilmiyrm,sizinde mi böyle bir durumdu ?

16. K

Ferrari Kırmızısı Laredo

Ynt: Ferrari Kırmızısı Laredo Aracınız çok güzel maaşallah,öndeki koruyucu barı ve aydınlatmayı nereden alabilirim? ve de fiyatı ne kadardır? siz ne kadara almıştınız hatırlıyorsanız yazarsanız sevinirim. Teşekkürler
  17. K

Cherokee'm için yapmak istediklerim hakkında tavsiye ve yardım

Ynt: Cherokee'm için yapmak istediklerim hakkında tavsiye ve yardım Evet linkdeki araç gerçekten güzel ve özenle yapılmış,paylaşım için teşekkürler,benimde aklımdaki araca yakın,sormak istediğim bu araçta yükseltme var mıdır? Altta linkden alıp resmini paylaştığım araçta aynı şekilde...
  18. K

Cherokee'm için yapmak istediklerim hakkında tavsiye ve yardım

Arkadaşlar bu beğenerek ve heves ederek yeni aldığım cherokee'me bazı değişiklikler yapmak istiyorum,yapmak istediklerim; - Çamurluk dodikleri (çamurlukları kestirmek zorundamıyım? kestirmeden yaptırmanın bir yolu varmıdır? - Ön cam üstü rüzgarlık ve kaput üstü sineklik spoyler - Aracımı...

19. K

cherokee 95 model 5.2

Ynt: cherokee 95 model 5.2 Evet düşüyorum sanırım 3 nun bir kademe üzerine geliyo,gaz verince dediğiniz gibi dur kalkta inip kalkıyo,sanırım normal şartlarda o zmn teşekkür ederim cevabınız için
  20. K

cherokee 95 model 5.2

Ynt: cherokee 95 model 5.2 Arkadaşlar bilenleriniz yardımcı olursa sevinirim,bugun akşam işten çıktıktan snra araçın eve gelene kadar (2-3 km yaklaşık) göstergeler bu şekildeydi ,yağ göstergesinin seviyesi filan normal midir?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri