Arama sonuçlarınız

1. ibrahim_ipek

Defender Ic Doseme

sanayide kaplatma fiyatına hemde :D

2. ibrahim_ipek

Defender Ic Doseme

8 parça cam döşemesi elimde sıfır orjınal olarak mevcut 0541 488 16 69
  3. ibrahim_ipek

Defender Lastik Seçimi

O lastik için 15 jant bulmaniz gerekecek. 35 lastik en az +2 inc yukseltme ister . 11.5 taban olcusu -offset jant veya spacer gerektirir . Duz dizel 35 i cevirir ama bir yere kadar ibrahim IPEK

4. ibrahim_ipek

Led Jop Anten

Fiyati nedir acaba ibrahim IPEK
  5. ibrahim_ipek

300 Tdi Hararet Sorunu

Sorunumu cozdum gerisi umrumda degil... bu neyin kafasi arkadas ... garip ibrahim IPEK

6. ibrahim_ipek

Elimdeki 146bg(107kw) Iveco Motorunu Defender A Nasıl Takarım ?

Motor elektironikmidir acaba. Oyle ise beyin vs isleri ugrastiracaktir... motor sanziman adaptasyonu ise iveco muhafazasina flans yapip. Lt ve r380 e flansla birlestirmek . Yanliz iveco motoru direksiyon kutusuna degebilir ibrahim IPEK

7. ibrahim_ipek

Defender Arayışım Başladı

10 bin tdi motor icin hayal. Benim elimde saglam motor olmasina ragmen 12 bin lira harcadim varin siz dusunun. Cikma 300 tdi rn380 sanzimani 15 den asagi bulmaniz cok zor. Radyatoru hortumu intercolu. Kulagi isciligi 5-6 bin lira gider ibrahim IPEK
  8. ibrahim_ipek

Defender 5x139.7 Advan 7015 Jant Arıyorum

Defenderin bijon olcusu 5x165.1 dir . Siz ozel bir spacer ilemi kullanacaksiniz ibrahim IPEK
  9. ibrahim_ipek

Land Rover Discovery 2 Td5 Den Gerçekten Anlayan Bir Usta Arıyorum..

Ayhan usta iyidir. Problem ne acaba oda onemli . ibrahim IPEK

10. ibrahim_ipek

Mt82 Sanzimani Defendere Uyarlama

Yavuz abi arastirdik baya isin icinden cikamadik. R380 sanziman sorununuda cozduk suan araca taktik ve gayet guzel oldu.tabi ileride 3.2 tcdi motor ve mt 82 isine isine girecegim . ibrahim IPEK

11. ibrahim_ipek

Off-road Başlangıç

Sahsi fikrimdir. Ben her turlu aracda turbo dizel severim ve kullanirim.. defender rahatsiz bir arac konfor yok gibi. Ama zevkli . Hemde ne zevkli ibrahim IPEK
  12. ibrahim_ipek

Off-road Başlangıç

Defenderde parca sorun degil . Ciddi degil herturlu herseyi bulabilirsiniz. Ah keske bu kadar aksesuari ve parcasi olmasa idi diyorum bazen... yakit olarak bence normal. 100 km de 8-10 litre mazot tuketimim var . 120 hp 2.5 ton surekli 4 ceker bir araç ibrahim IPEK

13. ibrahim_ipek

Off-road Başlangıç

20 bine defender alırsın. 20 bin de üstüne harcarsin . Ve hala hala harcamaya devam edersin ;-) ibrahim IPEK
  14. ibrahim_ipek

Acil Satilik Sanzimanlar

Pazarlik yapma durumum keske olsa . ;-) defender suslu karidan beter ibrahim IPEK
  15. ibrahim_ipek

Bu parca saft cikisini kamali mil haline getiriyor. Birde bunun kutusu var asil sikinti o ibrahim IPEK

16. ibrahim_ipek

1 vites oranin daha agir olmasi. 1.41 arazi orani yerine 1.22 arazi takilmasini sagliyor. Buda mt82 sanzimanin 6 vitesde r380 sanzimanin 5 vitesdeki ayni devirdeki hizlari farkli oluyor. ibrahim IPEK
  17. ibrahim_ipek

Defender Yükseltme Hakkında Yardım

ibrahim IPEK
  18. ibrahim_ipek

Defender Yükseltme Hakkında Yardım

Ironman huma otoda vardi. Ama dedigim gibi oda sertdir . Siz yumusakmi sertmi . Yuk atacakmisiniz araca onu kararlastirin .ona gore kararlastiralim. Ben suspansiyonun sert olmasini istiyorum uzun yolda daha iyi oluyo tabi tercih meselesi . ibrahim IPEK

19. ibrahim_ipek

Acil Satilik Sanzimanlar

0541 488 16 69 ibrahim IPEK
  20. ibrahim_ipek

Acil Satilik Sanzimanlar

300 tdi ...Rn 380 priz diregi yokdur. Istenildigi takdirde priz direk baglanip verilecek... bakimlari yapilmis. Gecisleri guzeldir... 1.41 arazi bakimlari yapilmis ve sorunsuzdur 1.67 arazi arac uzerinden sokulmustur sorunsuz calismakdadir.. Lt 77 arac uzerinden sokulmustur . Bakima ihtiyaci...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri