Arama sonuçlarınız

1. S

Freelander 2 / 2.2 Td4 Hakkında Yorumlar

Aynı yoldan senden önce yürüyorum wk yı sattım lr2 yi aldım birbirlerinden çok farklılar bence fl2 biraz daha otomobil vari yol tutuşta hiç sıkıntı yok hatta daha iyi diyebilirim kronik sıkıntı pek duymadım turbo hortumlarından ve hava filtre kazanı şikayeti çok var aklıma gelince yazarım...

2. S

Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ?

Ben de ilana koydum aracımı bugün yetkili de kontak modülü değişti. Benim düşüncem galeri den araç almamak yönünde bugün İzmir li bi arkadaşla konuştum 28 bin de passat aldı şanzıman arızalı çıkmış. Bunları gördükçe kapılarının önünden geçmek istemiyorum. İyileri mutlaka vardır onları ayrı...
  3. S

235_65_17 zaten kılavuzda da kullanilabilecek lastikler arasında ben taktım dün buz üzerinde yolculuk yaptım şimdilik memnunum bu akşam da deneme yapacağız yazarım buraya

4. S

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Wj satmamın tek nedeni yol tutuş sıkıntısı wk can dır
  5. S

İkisinde kullandım 2.7 kasa olarak araziye daha uygun ancak yol kullanımında yol tutuş 3.0 a göre daha zayıf ve salınım çok fazla esp olmaması da cabası 3.0 çok daha sessiz gidişi ve çekişi çok iyi

6. S

Paranız yetiyorsa mutlaka 3.0 aralarında dağlar kadar fark var

7. S

Benim satış işi yattı varmış buluşma şimdi ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. S

Satmadan bi görüşelim benimki de bu hafta sıkıntı olmazsa takasa gidiyor kış yaklaşıyor biz 4x4 leri veriyoruz
  9. S

Bir hafta geçti Bi buluşma daha yapsak mı

10. S

Hayırlısı olsun güzel günlerde kullanmanız dileğiyle

11. S

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Gel sen gel çekecek bir sürü araç var nasıl olsa SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. S

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Kuru havada arazi sevmiyoruz hele Bi kar yagsin SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. S

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Dronu ucurayim filan dersem sakin izin vermeyin Son denememde 10 km ileride bulumuslardi SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. S

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Güzel buluşmayı zaman nasıl geçti anlamadık en yakın zamanda da tekrarlamak ümidiyle SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. S

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Tamam şimdi oldu bişeyler de atistiririz SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

16. S

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Shell benzinligin içi değilmi kafa karışıklığı olmasin SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. S

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Bekliyoruz o zaman 5 kişi olduk desenize SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  18. S

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Saat 20 ye kadar orada oluruz Sami arkadaşımız sonra katılır aramiza SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

19. S

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

O zaman mc olsun olmazsa çay içmeye başka yere sonra geceriz SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  20. S

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

20 gibi buluşsak zaten çay muhabbet derken 21:30 olur SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri