Arama sonuçlarınız

1. S

Dacia Duster 80000 Bakımı

Merhabalar aracım 2011 4*2 dizel arkadaşlar aracın bakımında nelerin değişeceğini merak ediyorum birde trigerde değişiyormu ve servis fiyatları hakkında bilgisi olan varmı teşekkürler

2. S

İstanbul Veya Ankara'da Hesaplı Renault/dacia Yetkili Servisi?

Ynt: İstanbul Veya Ankara'da Hesaplı Renault/dacia Yetkili Servisi? ben erzincan da yeni yaptırdım 450 tl tuttu mazot filtresi de değişti
  3. S

Duster Satışlarının Düşme Nedeni

Ynt: Duster Satışlarının Düşme Nedeni motor sesinin verdiği rahatsızlık yeni dusterda biraz olsun iyileştirildimi bunu merak ediyorum . Ayrıca artıları eksilerinden çok fazla olduğu için bağımlılık yaptığını söyleyebilirim :)

4. S

Ynt: Duster Satışlarının Düşme Nedeni makyajlı duster hoşuma gitti bir sonraki aracımda yine duster olacak bundan eminim ama dediğiniz gibi en büyük avantajı alınabilir fiyatı olan duster bu imajını yavaş yavaş kaybediyor gibi
  5. S

http://ekonomi.haberturk.com/otomobil/haber/915033-nurhayatla-dacia-buraya-kadar bu haberde avrupa da patlama yapan duster satışlarının ülkemize yansımadığı hatta geçen yıla göre gerilediği görülüyor. Sebep olarak ta parça temininde yaşanan güçlüğe dikkat çekiyor . Fiyatların artmasının bunun...

6. S

Dacia - Duster Fiyatları

Ynt: Dacia - Duster Fiyatları Öncelikle büyük geçmiş olsun , bugün ilker beyde dahil birkaç görüşmemiz oldu . söylediğiniz gibi % 40 indirim imkanı var ve yanılmıyorsam 5 yıl mtv muafiyeti , arkadaşım duster da kesin olarak karar kıldı biz gümüşhanedeyiz sanırım yakın çevredeki bayilerden temin...

7. S

Dacia - Duster Fiyatları

Ynt: Dacia - Duster Fiyatları engelli indirimiyle bir arkadaşımıza duster almak istiyoruz güncel fiyatlar ve ötv kdv indirimleri konusunda bilgi sahibi olan arkadaşlarımız varmı merak ediyorum bu arada 4*2 düşünüyor arkadaşım
  8. S

Duster Kış Lastiği

Ynt: Duster Kış Lastiği ön kapıda 29 psi ibaresi var takan arkadaşa da gösterdim açıklaması uzun sürer ama biz 32 yapıyoruz şikayet yok dedi . Benim bildiğim kışın lastik hava basıncını yaza göre daha düşük tutar araç sahipleri
  9. S

Duster Kış Lastiği

Ynt: Duster Kış Lastiği bende tercihimi petlastan yana kullandım 4 adet , 1 yıl yol yardımı var . Lastik hava basıncını 29 istedim onlar 32 de ısrar etti onların dediği oldu :) aracın sesinde azalma var ama fren mesafesi uzamış gibi sizce düşürmelimiyim ?

10. S

Duster Kış Lastiği

Ynt: Duster Kış Lastiği petlas kullanan birkaç arkadaşım var gayet memnunlar sanırım arge departmanı iyi çalışıyor ve her geçen gün standartını yükseltiyor bu marka , ben erzincandan 220 tl lik fiyat aldım

11. S

Duster Kış Lastiği

Ynt: Duster Kış Lastiği Gümüşhanedeyim erzurumdan pek bir farkı yok kar yağıyor kalkmıyor sanırım bizim için olmazsa olmaz kış lastikleri , goodyear , bridgestone , conti , lassa arasında gidip geliyorum
  12. S

Duster Kış Lastiği

Ynt: Duster Kış Lastiği Birde şunu öğrenmek istiyorum üzerindeki conti 4 mevsim lastikler kışın nasıl bir performans veriyor

13. S

Duster Kış Lastiği

Ynt: Duster Kış Lastiği conti crc winter 4*4 lastiği olarak geçiyor ama bizim ki gibi 4*2 lerde de kullanılabilir sanırım hata yapmak istemiyorum
  14. S

Duster Kış Lastiği

Ynt: Duster Kış Lastiği Kışın gelmesiyle lastik almanın da zamanı geldi aracım 4*2 sizden yardım rica ediyorum continental ile good year arasında kaldım ikisininde fiyatı aynı değerli yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim
  15. S

Almak İçin İkilemdeyim Olumlu Ve Olumsuz Yönleri Nelerdir?

Ynt: Almak İçin İkilemdeyim Olumlu Ve Olumsuz Yönleri Nelerdir? yakıt tasarruf cihazı , arkadaşım sürekli uzun yol yapar ve süratli kullanır aracınıda yeni aldı hemen bu cihazı taktırması enteresan ama çok memnun , dusterın kaportası ile ilgili benimde tereddütlerim olmuştu ama aldım...

16. S

Almak İçin İkilemdeyim Olumlu Ve Olumsuz Yönleri Nelerdir?

Ynt: Almak İçin İkilemdeyim Olumlu Ve Olumsuz Yönleri Nelerdir? izmirden 4 yetişkin yeni geldik bagajdan çıkan eşyaya ben bile inanamadım zira valizler , silahlar vs ile hınca hınç dolu bir bagaj bu bir , ikincisi yakıt 1350 km yol geldik ortalama 100 - 110 km hızla hesabıma göre 23 kuruş...
  17. S

20.000 Bakım ücretleri

Ynt: 20.000 Bakım Ücretleri km önemli bunu 6 ayda da 2 yılda da katedebilirsiniz sonuçya yirmibin , kırkbin diye gidiyor bakımlar , 2010 ve 2011 ilk çıkışlılar 15000 , diğerleri 20000 de bakıma giriyor
  18. S

20.000 Bakım ücretleri

Ynt: 20.000 Bakım Ücretleri bugün 20000 bakımını yaptırdım erzincan bayhan otomativde % 10 indirimli 270 tl

19. S

Neden Duster Değil De Kapalı Kasa Kamyonetler Tercih Ediliyor?

Ynt: Neden Duster Değil De Kapalı Kasa Kamyonetler Tercih Ediliyor? renault un avrupada bu yıl en çok satan modeli duster , ülkemizde de satışları patladı şu an biri takside kullanmak üzere iki arkadaşım araçlarını teslim almayı bekliyor yanılmıyorsam sadece bu yıl 5 bine yakın sattı toplamda...
  20. S

Asla Vazgeçmeden Takipdeyim.

Ynt: Asla Vazgeçmeden Takipdeyim. herşey hayal etmekle başlıyor sevgili dostum kesinlikle bir duster sahibi olacaksınız nereden biliyorum tabi ki kendimden :) ve kesinlikle değdiğine emin olabilirsiniz en kısa zamanda sahip olmanız dileğiyle ...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,129
Kaydolan Son Üyemiz
tolgademirhan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri