Arama sonuçlarınız

1. afro

Bir Vitara Jlx Hikayesi

Ynt: Bir Vitara Jlx Hikayesi İlhami Bey, bu kapı döşemelerini nerede ve kaça yaptırdınız. Bana da gerekiyor. Kuzay arkadaşın aldığı vitaraya ben de niyetlenmiştim. Hatta belki hatırlamazsınız, sizinle de konuşmuştuk. Aracın Bolu'da olduğunu, sahibinin de Adana'ya mı bir yere tayin olduğunu...

2. afro

Ford Ranger 4x4

Ynt: Ford Ranger 4x4 Selamlar. Ben de ranger 4x4 almak üzereyim. Bir kaç tane denedim ve sevdim. Bir tanesi için de son aşamadayız ama maslak yakınlarında bir ustasına göstermek istiyorum. Maslak Sanayi'de önerebileceğiniz güvenilir, araçtan anlayan birisi var mı arkadaşlar?
  3. afro

Offroad Donanımlı 1999 5 Kapı Suzuki Becce Yüksetme

Ynt: Offroad Donanımlı 1999 5 Kapı Suzuki Becce Yüksetme Kaçırdığıma üzüldüm.

4. afro

Hilux Arıyorum

Ynt: Hilux Arıyorum Aracınız gerçekten çok iyi görünüyor. Ancak sanırım hilux'ten vazgeçerek 1.6 vitara almaya karar verdim. Arkasına bir römork ve tavanına bir sepet takarak çiftlik işlerimi de görebilirim, yolda da daha konforlu ve ekonomik olur diye düşünüyorum. ilginize teşekürler.
  5. afro

Acil Satılık Bakımlı Toyota Hılux 4x4 Kamp Off-road

Ynt: Acil Satılık Bakımlı Toyota Hılux 4x4 Kamp Off-road Selamlar, Motorun durumu ve yakıt tüketimi konusunda da bigi verebilir misiniz? Ben dizel düşünüyorum ama pek dezavantajı yoksa benzin LPG de olabilir. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=98902.0

6. afro

Hilux Arıyorum

Selamlar, Uzun zamandır aktif değilim ama gezenbilir in eski bir üyesiyim. Hobi amaçlı offroad yapmak için değil tamamen işlevsel sebeplerden dört çeker pir pikaba ihtiyacım var. Ne işletim masrafları ne de yakıtı canımı sıksın istiyorum. Performans konusunda da iddalı olması gerekmiyor. İşimi...

7. afro

İlk Uzun Gezimiz; Datça

Ynt: İlk Uzun Gezimiz; Datça Bayaa geç de olsa yorum yazanlara ve iyi dileklerinize çok teşekür ederim. İnsel, telefonumu özel mesajdan sana gönderdim. Görüşmek üzere.
  8. afro

Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Eşimle tatilimizin bir bölümünü bir kaç hafta önce Kaş'a giderek kullandık. Sonra O geri kalan tatilini yurt dışında geçirmeye karar verdi. Geçen sene de yaptığımız gibi hafta sonları Şile taraflarına kamp kurmaya gideriz diye...
  9. afro

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım ;D ;D ;D ;D Israr üzerine satıyorum.

10. afro

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım ;D ;D ;D Valla İnsel çok güzel söylemiş. T4'ten son derece memnunum, şimdilik satmak gibi bir niyetimde yok ama T3 Westy gibi ruhu olan bişeyi tercih ederdim. Üstelik KTM rengi. Ona içlendim işte. :'(

11. afro

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Tekrar oldu. Sildim.
  12. afro

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Ohhhhşşşşşş......!! Ben ararken neden yoktu bunlar? http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-86-model-1-6-td-westfalia-28338485/detay

13. afro

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım İlanda aracın model yılı, kilometresi ve motoru ile ilgili bilgi yok. Ama güzel görünüyor.
  14. afro

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Carliston'u hatırlıyorum. Ama aynı araç olduğunu farketmedim. Alan kişi tekrardan satılığa koydu o zaman. Doğru, o da 8-9 gibi birşeye gitmişti. ::)
  15. afro

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Bu ilan yeni düşmüş. Bence çok güzel. Fiyatı da uygun. Siz ne dersiniz? http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-mercedes-207d-camper-yola-cikmaya-hazir/detay

16. afro

Gönüllü Sadelik; Sade Yaşam ve Karavan

Ynt: Gönüllü Sadelik; Sade Yaşam ve Karavan Seylerin Hikayesi / Story of Stuff Üretiminden satışına, kullanımına ve atılışına kadar geçen süre içinde hayatımızdaki her "şey" yakın çevremizi hatta uzaklardaki toplumları bile etkilemektedir, ama çoğu zaman bunu farketmeyiz. "Şey"lerin Hikayesi...
  17. afro

Benim Karavanım; VW T4 Camper - (afro)

Ynt: Benim Karavanım; VW T4 Camper - (afro) Yav arkadaşlar, motor şu an sökük, parça bekliyor. Askı da tamircide onu bekliyor. Dolayısı ile ikisini de şu sıralar kullanamıyorum. Biliyorum çok gecikti ama şimdilik şu fotoğrafı ekleyeyim de ilgilenmediğim düşünülmesin. Muthymus mu? Kim o yav...
  18. afro

Ynt: Gönüllü Sadelik; Sade Yaşam ve Karavan ;D ;D ;D ;D ;D Çok güzel yav. Sevgili Cem, Öncelikle yeni görevini kutlarım. Söylediklerinde çok haklısın. Bizler ikiliklerle (Düalitelerle) terbiye edildik. Herşeyin karşısına zıttını koyma eğilimimiz var. Bu binyılların birikimi alışkanlıkla...

19. afro

Ynt: Gönüllü Sadelik; Sade Yaşam ve Karavan Üzülerek daha karamsar bir bakış açısı sunacağım. Rockefeller örneğinde de olduğu gibi artık insanların karşısında haklarını almak için savaşacakları derebeyleri, despot iktidar sahipleri yok. Kapitalizm denilen sistemin kalbindeki insanlar bile...
  20. afro

İlk Uzun Gezimiz; Datça

Ynt: İlk Uzun Gezimiz; Datça Önceliklei iyi dileklerde bulunan herkese teşekür ederim. Sayın Gezmen, Aracın genelde olumsuz bir yanı yok. Daha önce de biryerlerde belirttiğim gibi, biz daha önceleri motosikletle seyahat ettiğimiz için her şekilde bizim ihtiyaçlarımızı karşılıyor. Tuvaletinin...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR