Arama sonuçlarınız

1. Adrianotom

Sorento Almak İstiyorum Nelere Dikkat Etmeliyim

30000İLE35000 tl Arası bir sorento alma niyetim var.bu fiyata km ler 150000 civarlarında oluyor. tabi oynanmamışsa :/ sizce alınır mı ? Bu km lerde ağır bakım ihtiyacı olurmu. Bazı forumlarda 2006 model ve üstü olsun diyor.acaba 2005 model sorunlu yada eksik bişeyleri mi var. Birde bütçem 140 bg...

2. Adrianotom

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Cümleten iyi geceler,, Cuma günü aracım ilk vizesine giricek kısmetse.üzerindeki zenonları söküp orj. sarı ışıklarını taktım. Peki far ayarı yaptırmama gerek var mıdır sizce ? ??? Cevaplarınızı beklemekteyim ;D
  3. Adrianotom

İlk Bakım

Ynt: İlk Bakım evet şu an %20 indirim var ve ikinci bakımla birinci bakım aynı fiyat. tahminen 350 ile 400 arası bi yerde olucaktır.

4. Adrianotom

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Aynen. Bende şimdi değiştiriyorum zaten yerlerini. Kışa kadar araştırma yapıp en uygun olanını seçicez. Ve diyorumki acaba 215 65 degilde 70 hatta 75 e yönelmek nasıl olur. Tabikikonforu artırır ama virajlarda güvenlik sıkıntısı yaratırmı. Bununla ilgili fikri...
  5. Adrianotom

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Birde birşey sorayım 43000 deyim ve ön lastikler bitti. Dişlerinde parçalanma falan var. Çok olmasada aracın toz toprak görmüşlüğü var sanırım o yüzden de sinir olduğum lastikler üzerindeki orj cont. Üretim tarihleride kasım 2011 yani daha üç yıl olmadılar...

6. Adrianotom

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Herkese merhaba, Şu an servisteyim. Kornam çalışmıyordu. Kablo koparmış. Parça komple garantiden değişti. Bazen sol sinyal verirken kol takılıp geri atıyordu. Sanırım sebep bu. Daha önce bundan şikayetçi olan vardı sanırım, kol takılması yada zor geçmesi...

7. Adrianotom

Duster Satışlarının Düşme Nedeni

Ynt: Duster Satışlarının Düşme Nedeni +1 BU KADAR
  8. Adrianotom

Yeni Duster

Ynt: Yeni Duster O zaman bende enteresan birşey paylaşayım, Dün Gaziemir Ermat'ta yeni Duster'ı test ettim ve yoldayken satış görevlisi beyfendiyle şöyle bir konuşmamız geçti; dedimki: -bu araçta kol dayama yokmu? Olması lazım değilmi? cvp: -İnternette standartında var yazıyor ama bize araçlar...
  9. Adrianotom

Gezi; (Zilkale,Palovit,Çat,Kale-i Bala,Çiçekli Yaylası,Elevit) Mayıs 2011-Rize

Ynt: Gezi; (zilkale,palovit,çat,kale-i Bala,çiçekli Yaylası,elevit) Mayıs 2011-rize Sinemalardan önce gezenbilirde; ...Filmin adımı ? YEŞİL HAKKINDA HERŞEY. Bune böyle?Cennetmi?

10. Adrianotom

Yeni Dacia Duster Broşürü

Ynt: Yeni Dacia Duster Broşürü bugün karşıyakada evin önüne parkedilmiş ( plakası takılmış ) yeni duster gördüm !! yeni araçların teslimi başladımı ki ? kim ne zaman almış ? onu yollarda göreceğimiz gün geldimi yoksa ..

11. Adrianotom

Ynt: Yeni Dacia Duster Broşürü İçi çok fenaydı gerçekten çok şık,yeni stepwaylarden lodgy lerden çok çok daha iyi olmuş. kapılara fitil yapmışlar.kapanırken çok tok bir sesi var, koltuk sadece 2 kademeli.bizimki gibi 3 kademe değil (yükseklik ayarı) herkez gibi bende test sürüşü...
  12. Adrianotom

Ynt: Yeni Dacia Duster Broşürü kendi soruma kendim yanıt yapayım.. :):):) nette yok ama şimdi starda yayınlanırken gördüm ne reklamdı beeeee :)))))))))))))))))

13. Adrianotom

Ynt: Yeni Dacia Duster Broşürü hocam bu reklam nerdedir.nette bulamıyorum bir türlü...
  14. Adrianotom

Hız Limiti Uyarısı

Ynt: Hız Limiti Uyarısı önümüzdeki hafta bende gidip servisten talep edicem bunu yapmalarını,bakalım izmir deki çok bilmiş ustalar yapabileceklermi. bu arada camlar açıktı heralde videoda baya dış ses gürültüsü var :-\
  15. Adrianotom

Duster 2.yıl Kullanıcı Değerlendirmesi

Ynt: Duster 2.yıl Kullanıcı Değerlendirmesi +1 aynı aracın laurette sini kullanıyorum ve bana göre her gözleminiz fazlasıyla dogru ayrıca bakım için; bu sefer ne kadar çıkacak bilmiyorum demişsiniz; kasımda gene %20 kampanya var.2 hafta önce 350 tl'ye yaptırdım saygılar......

16. Adrianotom

DUSTER DA NERDEN GELDİĞİNİ ANLAMADIĞIMIZ SESLERİN TELAFİSİ

Ynt: Duster Da Nerden Geldiğini Anlamadığımız Seslerin Telafisi vallahi bravo, profosyenelce çalışıyosunuz sorun tespit,çözüm, planlama, uygulama.Dacia size maaş bağlamalı sigorta yapmalı. çok ciddiyimçok sağlam gözünüz var. bazen forumdamıyım yoksa Dacia Ar-ge mühendislerinin arasındamıyım...
  17. Adrianotom

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Faydasi yok zarari var:) pantalonun batma olayi simdi bile oluyor. Haklisiniz bide o olursa...
  18. Adrianotom

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Kullananlara bir soru: Marşpiyerin altina takilan basamak yada yan korumanin, sehir ici kullanimindaki dezavantaji varmi. Mesela yuksek bi kaldirima sifir yanasirken surtmek yada o kaldirima inerken yada cikarken vurmak , carpmak gibi. Yada baska turlu...

19. Adrianotom

Duster'ım ile Videolarım

Ynt: Duster'ım İle Videolarım abi bu ne cesaret be... helal valla :)))) gözüm gönlüm açıldı
  20. Adrianotom

Direksiyon Titremesi Sorunu

Ynt: Direksiyon Titremesi Sorunu Allah gostermesinde, ne zaman direksiyon donmez iste o zaman servis derki biz bi problem tespit ettik normal degil bu :-\

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri