Arama sonuçlarınız

1. CER26

Dacia Duster Sahipleri Listesi

Ynt: Dacia Duster Sahipleri Listesi 1.ümiterkan (Dacia Duster 4x4 1.5 dCi 110hp ABS EBD ESP ASR 4AIRBAG)-RİZE 2.kahraman1520 ( Dacia Duster Laureatte 4x4 1.5 dcı 110 hp - Beyaz) ADANA 3.akirafes (Duster Duster Laureatte 4x2 1.5 dCi)-İSTANBUL 4.serkanefe (Dacia Duster 4x4 1.5 dCi 110hp, ABS ASR...

2. CER26

Ynt: Dacia Duster Sahipleri Listesi güncel
  3. CER26

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Doğrudur. kapı kilitleme düğmesine uzun süre basılı tuttuğunda devreye giriyor. 8 km hıza ulaştığında kapılar kilitleniyor. düğmeye basılı tutarak da otomatik kilitlemeyi devreden çıkarabilirsiniz.

4. CER26

buda benim dusterr

Ynt: buda benim dusterr Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın yakıtı 4x4 olduğu için biraz fazladır. benim ki 4x2 6,0-6,4 lt arasında değişiyor.
  5. CER26

Dacia Duster; 4x4 Saç Jant

Ynt: Dacia Duster; 4x4 Saç Jant sahibinden.com'da şahısdan almıştım.

6. CER26

Ynt: Dacia Duster Sahipleri Listesi 1.ümiterkan (Dacia Duster 4x4 1.5 dCi 110hp ABS EBD ESP ASR 4AIRBAG)-RİZE 2.kahraman1520 ( Dacia Duster Laureatte 4x4 1.5 dcı 110 hp - Beyaz) ADANA 3.akirafes (Duster Duster Laureatte 4x2 1.5 dCi)-İSTANBUL 4.serkanefe (Dacia Duster 4x4 1.5 dCi 110hp, ABS ASR...

7. CER26

Dacia Duster; 4x4 Saç Jant

Nissan Qashqai ile jantları uyuyor. araştırırken Qashqai'ınkine de bakın derim. (Bijon aralığı 5x114,3 ) ben Nissan Qashqai'ın çıkma demir jantlarını aldım, 4 tanesini 100 TL'ye. İstanbul'dan kargo ile getirttim 60 TL kargoya verdim.
  8. CER26

Duster Kış Lastiği

Ynt: Duster Kış Lastiği aklımızda olsun video bilgilendirdi. böyle bi bilgiden haberim yoktu. Teşekkürler.
  9. CER26

Kar paleti-Kar zinciri

Ynt: Kar paleti-Kar zinciri Snowwolf Classic Tiger , geçen sene 180 TL civarında bi fiyata almıştım. Modacar'dan.

10. CER26

Kar paleti-Kar zinciri

Ynt: Kar paleti-Kar zinciri Resimdeki aynı Kar paletinden aldım. denemek amaçlı geçen kış taktım hafif buzlu zeminde aşırı derecede sarsıntı yapıyor, direksiyon elimde titriyordu sanki. durmak için debriyaja bastığımda araç sarsılıyordu (tabiri caizse kerkiniyordu araç). ama yüksek karlı...

11. CER26

DUSTER'DA ÇUKURLARDAKİ FREN PROBLEMİ !!

Ynt: DUSTER'DA ÇUKURLARDAKİ FREN PROBLEMİ !! Evet Duster'da hafif frene bastığında bile teker anlık sarsılmada boşa çıkıyor gibi oluyor. (tahminim buda aracın hafif olmasından kaynaklanıyor galiba) Acaba diğer Dacia modellerinde de aynı olay var mı? Daha önce 2004 model Volkswagen Passat'ım...
  12. CER26

dacia duster için perde.

Ynt: dacia duster için perde. bu perdelerin ismi BOD Perde olarak geçiyor. Takım halinde 2 arka kapı camı için, 2 kelebek cam için, 1 arka bagaj camı için. Toplam 5 parça.

13. CER26

DUSTER ÇALINDI IMMOBILIZER FOS

Ynt: DUSTER ÇALINDI IMMOBILIZER FOS Geçmiş olsun , umarım en kısa zamanda bulunur.
  14. CER26

Clio 3'ü satıp Duster 110 bg, 4*2 aldım :)

Ynt: Clio 3'ü satıp Duster 110 bg, 4*2 aldım :) hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. kazasız sürüşler dileriz.
  15. CER26

Kış lastiği ile İzlenimler

Ynt: Kış lastiği ile İzlenimler evet kış lastiği taktık. UG8 215/65/R16. performansı gayet iyi. yol tutuşu, çekişi, frenlemesi çok iyi. kış lastiği tavsiye ederim. zorunluluktan değil ihtiyaçtan dolayı kullanın.

16. CER26

Macera Paketim ve Yeni Kolçağım.

Ynt: Macera Paketim ve Yeni Kolçağım. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=70756.20 (Duster Kolçak) http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-arm-rest-dacia-duster-2010-orjinal-kol-dayama-kolcak-65857431/detay/ Bu sitedeki kolçağı aldım, kendim...
  17. CER26

Ynt: Macera Paketim ve Yeni Kolçağım. katılıyorum size, ben kapı direklerini (camlar arası) siyah kaplattım. güzel duruyor. bütünlük sağladı.
  18. CER26

Ynt: Macera Paketim ve Yeni Kolçağım. macera seti takıldığında look paketine gerek yok. siyah olduğu için bütünlük oluşuyor.

19. CER26

DACİA DUSTER TOWBOX BAGAJ , THULE BAGAJ UYGULAMASI

Ynt: DACİA DUSTER TOWBOX BAGAJ , THULE BAGAJ UYGULAMASI 1600 TL civarında http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-dacia-duster-towbox-kopek-ve-yuk-tasima-romork-ceki-demirine-62692571/detay
  20. CER26

Arkadaki Yolcular İçin Tavan Lambası Montajı

Ynt: Arkadaki Yolcular İçin Tavan Lambası Montajı Serviste yolcu tavan lambasını yaptırmak için sorduğumda (Temmuz-2012) yaparız dediler. Tavan döşemesini çıkartmak için ayrı fiyat, kesmek için ayrı fiyat, lamba için ayrı, işçilik için ayrı toplam 250 TL civarında fiyat çıkardılar. (Eskişehir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri