Arama sonuçlarınız

1. B

Anıl Oto Expertiz

Ynt: Anıl Oto Expertiz telefonla bakım ve tamirat kayıtlarını öğrenebilirsiniz , mutlaka cevap vereceklerdir. ama servis dışında işlemler de yapılmışsa anlayabilmek için aracı göstermek de gerekir.

2. B

Land Rover Defender Satış İhaleleri

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri takip
  3. B

Discovery Aracım Çalındı Lütfen Yardım

Ynt: Discovery Aracım Çalındı Lütfen Yardım geçmiş olsun. gözünüz aydın. olayla ilgili bir bilgiye ulaşabildinizmi ? kim neden çalmış gibi ...

4. B

Sağ Arka Lastğin Sol Arkaya Göre 2 Cm Dışarı Cıkık Olmasının Nedeni

Ynt: Sağ Arka Lastğin Sol Arkaya Göre 2 Cm Dışarı Cıkık Olmasının Nedeni makaslı araçlarda (özellikle Amerikanlarda) dingilde kayma oluyor. makasçıda düzeldikten bir süre sonra tekrar kayma yapabiliyor. f-body tabir edilen amerikan spor araçlarda da(camaro-firebird) bu olay neredeyse...
  5. B

Alınık Disco Td5 2003-2004 Makyajlı Kasa..

Ynt: Alınık Disco Td5 2003-2004 Makyajlı Kasa.. Ekspertiz için mutlaka land rover konusunda deneyimli bir servise gösterin. Piyasadaki çoğu disco nun km si oynanmış vaziyette. İlk iş alacağınız aracı lifte kaldırıp altına baktırın bir sürü yerde yağ kaçağı olabiliyor discoların kronik hastalığı...

6. B

Standard Td5 Neler Yapar

Ynt: Standard Td5 Neler Yapar 2000 model aracım satılık eğer araç bulamadıysan :)

7. B

Standard Td5 Neler Yapar

Ynt: Standard Td5 Neler Yapar Çocuk eşyaları vs.. İçin istediğin kadar yer mevcut :). Td5 ile uzun yolculuklarım oldu çok da keyifli oldu. Uzun yolda yormayan geniş ve keyifli bir araç.
  8. B

Standard Td5 Neler Yapar

Ynt: Standard Td5 Neler Yapar İdeal aile aracı kriterleri nelerdir bilemiyorum ama bagajı ve oturma alanı çoluk çocuklu geziler için iyi.
  9. B

Standard Td5 Neler Yapar

Ynt: Standard Td5 Neler Yapar Td5 genel anlamda konforlu bir araç. Şehir içinde de kullanımı konforlu bana göre. Şehir içi kullanımda ani gaz tepkileri hızlı değil. Bir de park problemi var her boşluğa kolayca giremiyorsunuz. Yakıt tüketimi kendi sınıfının en başarılılarından.

10. B

Standard Td5 Neler Yapar

Ynt: Standard Td5 Neler Yapar teşekkürler. araçta yükseltme varmı ?

11. B

Standard Td5 Neler Yapar

Ynt: Standard Td5 Neler Yapar Teşekkür ederim size zahmet olacak. Sizinki ile aynı renkte 2000 model sahibiyim bu aralar araçla ilgili karar verme aşamasındayım. Yardımınız için teşekkürler.
  12. B

Standard Td5 Neler Yapar

Ynt: Standard Td5 Neler Yapar Lastiklerin net göründüğü bir resmi varmı aracınızın ?

13. B

Standard Td5 Neler Yapar

Ynt: Standard Td5 Neler Yapar 265/70/16 lar standart haliyle sürtme yapmıyormu ?
  14. B

Standard Td5 Neler Yapar

Ynt: Standard Td5 Neler Yapar asfalt lastikleriyle bu performans gerçekten şaşırtıcı. arabama haksızlık ediyormuşum :)
  15. B

Blazer Difransiyel

Merhaba, forumda blazer ların difransiyeli ile ilgili net bir bilgi bulamadım. Tam kilit, limited slip vs.. nasıl bir difransiyele sahiptir ve çamur, kum gibi off road şartlarında iş yaparmı ?

16. B

Td5 Chip Uygulaması ?

Td5 ine chip uygulaması yaptıranların yorumlarını alabilirmiyim ? İstanbulda nerede yaptırılır , maliyeti nedir ve de gereklimidir ? Avantaj ve dezavantajları nelerdir ?
  17. B

discovery td5 m ve s yeşil lambaların arada sırada yanıp yanıp sönmesi

Ynt: Discovery Td5 M Ve S Yeşil Lambaların Arada Sırada Yanıp Yanıp Sönmesi Balata spreyini nereye sıktınız ? Biraz daha detay alabilirmiyiz ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri