Arama sonuçlarınız

1. E

99 Grand Cherokee 4.7 Almak Hata Mı ?

Butce farki cok fazla dediginiz gibi ama piyasasi cok karisik. Sizin oneriniz ne olurdu arac sahipleri siteden ise izelden de yazabilirsiniz. Muhakkak goruslerinizi bekliyorum. Birde dizelde enjektor ve turbo sorunu olmazsa tercihiniz ne olur du işin acigi tupde cekilecek dert degil ne awm'lere...

2. E

99 da quadra drive oldugunu ilk defa duyuyorum bendede 99 amerikan versiyon overload vardi o quadra track di

3. E

Butce 55-60 arasi ayirmayi planliyorum maksimum SAHİBİNDEN 2003 4.7 ARAZİ DONANIMLI MASRAFSIZ İlan No: 434511991 2003 Jeep Grand Cherokee 4.7 60.850 TL Sahibinden satılık ikinci el - 434511991 4,7 cc ORJİNAL DEĞİŞENSİZ İlan No: 431598468 2001 Jeep Grand Cherokee 4.7 55.000 TL Sahibinden...
  4. E

Guzel temennileriniz icin tesekkur ederim

5. E

Butce hesaplamaya calisiyorum ama butcenin sırından dolayi degil sadece hazir arac mi almak mantikli yoksa alip yaptirmak mi onun sağlamasini yapmaya calisiyorum benim icin zaman en kiymetli sey cunku bulundugum sehirde pek anlayan usta yok olanda asiri kalabalik bu yuzden zamani sordum amacim...

6. E

yok mu yardımcı olabilicek daha önce ugraşan abimiz veya arkadaşımız ?
  7. E

Oncelikle verilen cevaplar icin tesekkur ederim. Buldugum arac ne yazikki satildi iş başa dustu mecbur standart bir arac alip yukseltme kitini kendim yaptiracagim baska arac bulamiyorum istedigim sekilde. Şimdi sorum şu olacak bu yukseltme kiti ( 4 inch ) uygulamasi ne kadar surer ayni gun...
  8. E

peki 4..7 gc ye kilitin maliyeti ne kadar ve ne kadarlık bir zaman diliminde uygulanır

9. E

öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. peki kilit takıldığında quadra drive'a nazaran cok mu kötü kalır yoksa kilit ile quadra drive lar gibi gönül rahatlıgıyla arazide cogu yere gırebılırmıyım. daha once de 4.7 99 model aracım vardı ama cok bı arazı deneyımım olmadı.

10. E

arkadaşlar bir kaçtane favoriye ekledıgım 99 model gc 4.7 var ama forumdan da takıp ettıgımde herkez 2001 sonrası kılıtlı oldugu ıcın tavsıye edıyor ama malum sitede de baktıgım ozellıkle off-road donanımlı olanların neredeyse %90 ı 99 model çelişki yaşadım full off road donanımlı olanlar hep 99...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri