Arama sonuçlarınız

1. C

Satılık 90 Lık Land Rover Defender Hastasına

Ynt: Satılık 90 Lık Land Rover Defender Hastasına Hayirli satislar... Fotolardan birinde, on panjurda Defender 110 yaziyor... Arac 90'a kisaltilmis 110 kasa midir?

2. C

Satılık Romork

Ynt: Satılık Romork Merhaba, romork bakarken ilaniniza rastladim. Ancak forumdaki tum ekli fotolar gibi sizin fotonuzu da goremiyorum maalesef. Romorkunuzu nasil gorebilirim acaba? Tesekkurler
  3. C

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Hoş bulduk :) Çanakkale'de gezi vs organizasyon yapıyor muyuz? Nasıl katılırım? Teşekkürler.

4. C

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Niyazi bey selam. Doğrudur. Logo kalıntısı kapıda ve kaputta duruyor. Yakın zamanda birlikte gezeriz inşallah. Size nasıl ulaşırım?
  5. C

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Selamlar. Çanakkale'deyim. Lacivert Defender'ımla ortalıkta dolanıyorum...

6. C

Wolf jant ariyorum

Ynt: Wolf jant ariyorum Bugun Wolf jant modelini Kayalar'da gordum... Anladigim kadariyla 94 sonrasi defender'larda standart(mis). Istanbul'da birkac 130'un uzerinde gormustum, genis lastikle kullaniyorlardi... Ozetle 6.5" lik genislikte bir jant. Fakat anlasilan o ki (her ne kadar uyduranlar...

7. C

Wolf jant ariyorum

Ynt: Wolf jant ariyorum Nejat Bey tesekkurler. Huma oto'nun web sitesine baktim. Saniyorum sadece ucgen 8 kollu jant var. Aslinda yurt disinda Wolf'e benzeyen yuvarlak gozlu offset'li jantlar da gordum, ama burda nerden bulurum bilemedim. Sagolun!
  8. C

Wolf jant ariyorum

Defender icin uygun fiyatli 16" Wolf jant ariyorum. 285 75 r16 lastik takmayi dusunuyorum. Acaba daha once kullanan var mi? Alternatif olrak, offsetli sac jant ya da spacer, vb. tavsiyeniz olur mu? Cok tesekkurler
  9. C

5 adet 35*12.5*15 COOPER STT

Ynt: 5 adet 35*12.5*15 COOPER STT Sevinirim. Cebim 0532 623 48 98. Tesekkurler

10. C

5 adet 35*12.5*15 COOPER STT

Ynt: 5 adet 35*12.5*15 COOPER STT Selam, Lastikler Giresun'da sanirim? Istanbul'a ya da baska bir ile gonderebiliyor musunuz? Bir de fotograflardaki gibi jant ile mi veriyorsunuz? Tesekkurler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri