Arama sonuçlarınız

1. efErk

Satılık Triumph Tiger Xrx 800

Vakit bulup da kullanamadığım ve 2300 km’deki garaj motorsikletimi satıyorum :( İlan No: 550020764 Triumph Tiger Explorer XCX 2016 Model Enduro / Off-road Motor Sahibinden ikinci el 49.900 TL - 550020764 Sent from my iPhone using Tapatalk

2. efErk

Aselsan 4822 Vhf Telsiz

Halen duruyorsa ben bir tanesiyle ilgileniyorum. KMT var. Selamlar Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. efErk

Urla / Çeşme Yarımada Off Road

Ben telefonumu yazdım Sent from my iPhone using Tapatalk

4. efErk

Urla / Çeşme Yarımada Off Road

Arkadaşlar selam, Foruma yeni üyeyim ve çok kısa bir süredir de Urla'da ikamet etmekteyim. Off Road donanımlı bir CJ-6 aracımla bu bölgede muhtelif rotaları denemek istiyorum. Bu bölgede off road yapan arkadaşlarla tanışmak, varsa toplu organizasyonlara katılmak ve önereceğiniz rotalar...
  5. efErk

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar, Uzun süredir forumunuzdan haberdarım ve ara ara takip ediyorum. Bugün ilk kez "merhaba" demek için yazıyorum. Tüm kurucu ve katılımcılarına gönülden teşekkürlerimle... İsmim Özkan, 50 yaşımın baharındayım :) ve şu an Urla / İzmir'den katılıyorum. Yıllardır süren İzmir hayalimi 3 ay...

6. efErk

Saç Beyazlatan C5

Maceranızı baştan sona bir solukta ve heyecanla okudum. Şapka çıkartılacak bir öykü ve nüktedan / keyifli bir anlatımla tadından yenmiyor :)) Bir kaç ay önce 1980 model bir CJ6 aldım bende; sizinki kadar kapsamlı olmasa da yapacağım revizyon işleminde deneyimleriniz ve paylaşımlarınız bana çok...

7. efErk

Yelken Diktirebileceğim bir yer varmı ?

Ynt: Yelken Diktirebileceğim bir yer varmı ? Eğer halen ihtiyacınız varsa ; Kaan İŞ (Q Sail) Doblin Yelken San.ve Tic.Ltd.Şti. +90 216 3949210(pbx) +90 216 3949213(fax) www.doblin.com.tr kaan@doblin.com.tr

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri