Arama sonuçlarınız

1. serommm

Akyaka Orman Kampi Hakkinda

Elektrikli ocak ve küçük tüp serbest.Ateş yakılması iyiki yasak yoksa çoktan kül olmuştu orası.Zaten orman kamp alanlarının hiç birinde ateş yakamazsınız. Orda sezonluk gelenlerden buzdolabı kiralayın ve markete gidip evinize alışveriş yapar gibi yapın yemeğinizi kendiniz pişirin kahvaltınızı...

2. serommm

Muğla Civarı Kamp Yerleri

Hocam 5 senedir burda kamp yapıyorum.Ocak hiç yasak olduğunu görmedim.her gittiğimde yanımda oluyo hiçde birşey demediler.Hatta küçük tüp kullanıyorum ben :) Biraz erken gittiğiniz için olabilir bu yasak.Çünkü tatilciler gelmeye başladığında sadece ateş yakmak yasak ki bence gayette...
  3. serommm

15 Temmuz 30 Ağustos Kamp Önerileri

Karadeniz'i boşver hocam bi zevk almazsın ordan yaylaları felan çok güzel ama alabildiğine yeşil insan bi süre sonra bıkıyor ve iklimi gereği serin.Geçe naylon çadırda kalacağını varsayarsak pek tavsiye etmem.Çok iyi yüzme bilmiyorsanız karadeniz pek iyi bir tercih olmaz. Mersin-Çanakkale...

4. serommm

Yedigöller Kamp Yolu

Herkese teşekkürler arkadaşlar.
  5. serommm

Yedigöller Kamp Yolu

Arkadaşlar herkese merhabalar. Hafta sonu yedigöllere kamp kurmak istiyoruz buraya ilk defa gideceğiz. Son zamanlarda bu yola Ankara istikametinden giden varsa yol durumu hakkında bilgi verebilirmi ? Yani 2 güzergah var bildiğim biri bolu üzerinden biri mengen üzerinden. Bolu üzerinden...

6. serommm

Aile Çadırı Tercihi

Ynt: Aile Çadırı Tercihi Konuyu tam okuyamadım eğer yanlışım varsa şimdiden kusura bakmayın. http://www.e-temin.net/?urun-2643-luxury-6-kisilik-aile-cadiri bu linkteki çadırı 4 senedir her yaz kullanıyorum.şu ana kadar hiç sıkıntı çıkarmadı.ailem 5 kişi.Halada sapasağlam. Genelde yaz...

7. serommm

Alanya İncekum Orman Kampı Son Durmu Ve Antalyasahil Kenarı Kamp Alanı Önerisi

Ynt: Alanya İncekum Orman Kampı Son Durmu Ve Antalyasahil Kenarı Kamp Alanı Önerisi O telefon muhtemeln eskidir. Alanya tarafında fazla kamp yeri yok sadece orası birde mahmutlar tarafında perle camping di yanlış hatırlamıyorsam öyle bir yer var. İncekum orman kampı Alanya merkeze uzak.Hemen...
  8. serommm

Yaz Kampı

Ynt: Yaz Kampı Bu otostop ile tatili bi kere yaptık başımıza gelmeyen kalmadı tövbe ettim artık o işe :) İzmirden Antalya'ya 3 günde zor vardık kaybolan cep telefonumuzda cabası :-\ Gözünüzü korkutmak istemem ama çok dikkatli olun belkide biz biraz şanssızdık bilemiyorum. Yanınıza biraz...
  9. serommm

Sedre Camping?

Ynt: Sedre Camping? Bu perle campingin denizi nasıl hocam? Taşmı kummu yada çokmu derin.O kadar güzel anlattınızki gidesim geldi :)

10. serommm

İncekum Milli Park Orman Kampının Son Akibeti!..

Ynt: İncekum Milli Park Orman Kampının Son Akibeti!.. Konu açılalı 2 yıl olmuş ama şu anki akibetini bilen varmı peki ?

11. serommm

Kamp Gezimiz; Gökova Orman Kampı - Akyaka - Marmaris

Ynt: Kamp Gezimiz; Gökova Orman Kampı - Akyaka - Marmaris Yeni işletme satın aldı geçenlerde birine sorduğumda açıldı demişti ama numara değişmiş olabilir.
  12. serommm

Yardım Kamp Alanı Seçimi

Ynt: Yardım Kamp Alanı Seçimi Fethiyede Katrancıyı tavsiye ederim.Biraz kalabalık olsada güzel bir koy.Bekarlar ve aileler için iki koy bulunuyor aradığınız herşey mevcut çamaşırhane bulaşıkhane duş vs herşey çok düzgün. Akyaka'dan ben cok memnun kaldım.Wcleri biraz bakımsız ama çok güzel bir...

13. serommm

İzmir'den Alanya'ya Kadar Kamp Alanları

Ynt: İzmir'den Alanya'ya Kadar Kamp Alanları Hocam İzmir'de Kalemlik ve Özdere'yi pek tavsiye etmem orada yaşayan bir çok akrabam var ve pis olduğu için pek bizi göndermezler oraya en son 2012de böyleydi. İzmirde Gümüldür orman kampı var ben gittim hoşuma gitti ama çok kalabalık ve bangır...
  14. serommm

Fethiye Bölgesinde Ücretsiz Kamp Alanları

Ynt: Fethiye Bölgesinde Ücretsiz Kamp Alanları Hocam sen nerdeyse en pahalı yerine gitmişsin Fethiye'nin. Kelebekler Vadisi'ni tavsiye ederim daha ucuzu dersen Yanıklar tarafında orman kampı var Katrancı Orman Kampı. Ucuz olsun derseniz oraya gidin.
  15. serommm

Alanya İncekum Kamp Alanı

Merhaba arkadaşlar. Alanya İncekum kamp alanına gitmeyi düşünüyorum bu sene daha önce gitmedim hiç buraya.İlk önce bir 5 günlük katrancı koyuna gidip oradan buraya gelmeyi düşünüyoruz Bu kamp alanına gidenler yakın zamanda görenler veya kalanlar varsa bilgi almak istiyorum. Tavsiye...

16. serommm

Muğla Kamp Alanları

Ynt: Muğla Kamp Alanları Kamping olmayacak demişsiniz ama yinede olan yerleri yazmak istedim Akyaka orman kampı Datça yolunda Çubucak orman kampı-İnbükü orman kampı Fethiyede Katrancı orman kampı Hangisi derseniz katrancı ve akyakayı ben çok sevdim . Akyakanın plajı ve denizi çok güzel ve...
  17. serommm

Muğla Ve Antalya Kamp Alanları

Ynt: Muğla Ve Antalya Kamp Alanları Ücretsiz kamp alanı varmıdır bilemiyorum ama istediğiniz bir yere akşamdan çadırınızı kurup orda kalarak yapabilirsiniz. Ücretli kamp alanları zaten orman bakanlığına bağlı oluyor çoğu. Bu kamp alanlarında Wc duş bulaşıkhane çamaşırhane ve çadırınıza...
  18. serommm

Akyaka Orman Kampı Açıldımı

Ynt: Akyaka Orman Kampı Açıldımı Çok teşekkür ederim Ümit bey ilgi ve alakanız için çok işime yaradı gerçekten Allah razı olsun ;)

19. serommm

Ynt: Akyaka Orman Kampı Açıldımı Teşekkürler hocam ;)
  20. serommm

Arkadaşlar Akyaka orman kampının akibetini bilen varmı. Yanlış hatırlamıyorsam geçen sene kapalıydı. Bu seneki kamp tatilimizde burayada gitmek istiyoruz.Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri