Arama sonuçlarınız

1. E

Otobanda Duster ile Hız Yapmanın Riskleri

Hey mübarek sanki Transporter değil Lamborghini Gallardo 200 le viraja da giriyormuş.. Ziyaaaaa...

2. E

2004 Cherokee 3.7 Mi? 2001 Mercedes Ml 320 Mi?

KJ hele ki yaşadığım şehirde ustasının da olması hasebiyle bana daha mantıklı geliyor ki zaten gönlüm de KJ den yanaydı. Kaldı benim düldülün satılması ve benim hemen KJ arayışlarına girmem. Yardımcı olan herkesten Allah razı olsun, eyvallah. Konu burada kapanmasın inşallah farklı...
  3. E

Benzin pompası benim de belalım şimdi ki Polo arabamda. ML ile ilgili az çok bir fikir edinme fırsatım oldu sayenizde. Çok sağolun. Cherokee 3.7 ile ilgili de kullanıcı yorumlarını duymak isterim tıpkı sizin paylaştıklarınız gibi.

4. E

Zaten bahsettiğiniz iki parça da toplam 2-3 bin liralık masraflar aslında Mercedes gibi bir marka için çok da tuzlu sayılabilecek bir meblağ değil. Sizin önlem olarak değiştirdiğiniz parçalar nelerdir?
  5. E

Eyvallah çok teşekkür ederim. Nasıl memnun musunuz araçtan? Sık arıza veriyor mu? HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. E

Çok iyi ya. Mercedes servisinden mi temin ettiniz ve işlemi orada mı yaptınız? Bu arada sizin araç kaç model? HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. E

Değişim sonucu uzun süreli arızasız devam ediyor mu yoksa kısa süre sonra aynı arızayı tekrarlıyor mu? Değiştirdiğiniz parça orijinal mi yoksa yan sanayi mi? Parça temini kolay mı? HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. E

ML 320 si olan bir arkadaşım bugün sattı aracını. Satma nedeni de otomatik şanzıman ile alakalı bir kart varmış ve arıza ihtimali yüksekmiş, nerede ve ne zaman arızalanacağı belli değil demiş ustası ve de tamiri mümkün değil diye söylemiş bunun üzerine de bizimki ne zamandır isteyen birisine...
  9. E

97 Polo Classic aracım var 200 bin de öyle aman aman bi sorun çıkarmadı hatta bana iyi dayandı bile ki bahsettiğimiz araçlar çok çok daha dayanıklı makineler. Araba işi biraz da şans işi. Aynı marka aynı model araç alır iki kişi birisi sorunsuz binerken öbürü sanayiden çıkmaz. Kullanım ve bakım...

10. E

Tüm değerli bilgiler için teşekkür ediyorum. Kafam da az çok netleşmeye başladı birşeyler. Gönlüm Cherokee diyor mantığım ML 320 diyor. Bakalım hangisi ağır basacak. Yine birşeyler eklemek isteyenler olursa çok memnun olurum. Tekrar teşekkür ederim. HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak...

11. E

Anladım teşekkür ederim. [emoji106] HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. E

2001 altı araçlarda kronik problemler mi var? HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. E

Teşekkür ederim. Benim de gönlüm Jeep den yana zaten. Sanayide Çam Oto'yu duydum gayet iyi diyorlar Ferhat Usta için. Bakalım nasip hangisiyse o olsun. HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. E

Günlük kullanım yapacağım, Giresun'da yaşıyorum ve de karda kışta yağmurda çamurda yaylaya çıkmak ya da şehrin yokuşlarını çıkmak bana yeterli olacak. o Off-road kullanımı yapmayacağım. Her gün düzenli işe gidip geleceğim ve yılda iki üç kere uzun yol yapacağım. HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk...
  15. E

Selamun Aleyküm ve Hayırlı Kandiller, 1997 model Polo Classic aracımı satılığa çıkardım ve az çok demeden kenara köşeye attığım birikimim ile artık gerçek bir SUV almaya niyetlendim. Parama ve de gönlüme hitap edecek iki araç arasındayım. Cherokee 3.7 ve Mercedes ML 320. Bu iki araç hakkında...

16. E

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Herkese iyi akşamlar.Duster kullanan arkadaşlarım izin verirlerse bir soru sormak istiyorum ne zamandır aklım takıldı.Duster 1.5 dci araçların devir göstergelerinde son devir rakamı 7000 rpm olarak görünüyor oysaki benim bildiim tümdizellerde daha doğrusu 1.5...
  17. E

Auto bild İn haberi Duster Facelift 2013

Ynt: Auto bild İn haberi Duster Facelift 2013 İlk resimdeki mavi duster çok berbat umarım önü böyle olmaz.
  18. E

Gezenbilir Üyelerinin Eğitim Seviyesi

Ynt: Gezenbilir Üyelerinin Eğitim Seviyesi İlk mesajımı yazmak buraya nasipmiş.Karadeniz Teknik Üniv. İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Doğayla aramdaki bağ 2000 yılında Trabzona gidişimle başladı.Bu siteyi de tesadüfen arama motorundan buldum ve iyikide bulmuşum :)Emeği geçen herkese...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri