Arama sonuçlarınız

1. G

İzmir - Kars

Merhaba, İzmir-Kars arası tamamen trenle yapılacak bir gezi için yol arkadaşları arıyorum. İzmir-Ankara arası Mavi Tren, Ankara-Kars arası Doğu Ekspresi ile geçilecektir, detayları elbette birlikte belirleyeceğiz. Seyahat aşkı olan, sakin ve uyumlu insanlardan oluşacak 2-3 kişilik bir grupla...

2. G

Otostop İle Ege Turu İçin Yol Arkadaşı Arıyorum

Ynt: Otostop İle Ege Turu İçin Yol Arkadaşı Arıyorum para verilmeyecekse öylesine bir yere çadır kurulacaksa tekin olmayabilir, üstelik alışveriş de yapmak istiyorsan kampinglerde kalabilirsin. kabul ediyorum harika yerler yok bu civarda kamping olarak, genelde emekli modu. benim tavsiye...
  3. G

Çanta Seçiminde Yardım ...

Ynt: Çanta Seçiminde Yardım ... jack wolfskin benim daima favorim. bu kadar büyük olmasa da daha ufak çantaların oldu bu marka, yani lava değse erimeyecek. sonuçta malzemelerimiz kıymetli, bir kere iyisini alalım dayansın diyorsak çantamız da iyi olmalı bence budur yani.

4. G

Ballıkayalar

Ynt: Ballıkayalar ne güzel :)
  5. G

Ballıkayalar

Ynt: Ballıkayalar tabii en doğrusu o. ben de biraz hareket olsun biri doğru düzgün bilgi versin diye birşeyler yazdım, zira işe yaradı ;)

6. G

Frig Vadisi Kamplı

Ynt: Frig Vadisi Kamplı şuan ofisteyim, facebook erişimim yok. tarih nedir?

7. G

Ballıkayalar

Ynt: Ballıkayalar neden size kimse cevap vermemiş? ben baktım biraz mutlaka sizin de baktığınız şu konu var: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=44433.msg558668#msg558668 yakınında tavşanlı köyü varmış, buradan erzak vs. alınabiliyormuş giderken. odun böyle bir yerde sorun olmaz sanırım...
  8. G

Kaş'ta Bildiginiz kamp alanları (yarından sonra gidiyorum)

Ynt: Kaş'ta Bildiginiz kamp alanları (yarından sonra gidiyorum) Kas Kamping varken düşünmezdim bile ben başka yer bakmayı. bence de memnun kalırsınız. ben de ekim tatilinde orada olacağım muhtemelen. güzel kamplar :)
  9. G

Frig Vadisi Kamplı

Ynt: Frig Vadisi Kamplı ben ilgilenebilirim. şuanda detayları göremiyorum ama akşam bakacağım.

10. G

İzmir'de Küçük bir Kamp Grubu

Ynt: İzmir'de Küçük bir Kamp Grubu burası bir kamp yeri mi?

11. G

Ynt: İzmir'de Küçük bir Kamp Grubu malesef pek bir şey yapamadık henüz.
  12. G

Ynt: İzmir'de Küçük bir Kamp Grubu ban almayayım dernektir kulüptür falan. keyfine düşkün zevk sahibi birkaç uygun insan bana yeter.

13. G

Ynt: İzmir'de Küçük bir Kamp Grubu kimler mesela?
  14. G

İzmir Civarında Tren ile Ulaşılabilecek Kamp Alanları

bu güzel bir konuymuş ama bu şekilde kalmış. ben de izmirde bir kamp grubu oluşturmaya çalışıyorum, yaz kış etrafta haftasonu kampları kurmak için. hatta yarın bunun için starbucks panolarına falan da ilan bırakacağım. bir süredir doğru insanlara ulaşmaya çalışıyorum ama nedense kamp meraklısı...
  15. G

Ynt: İzmir'de Küçük bir Kamp Grubu evet bunlar önemli. o nedenle kendi ekipmanı olan arkadaşlar lazım. çadır çanta tulum zaten zaruri. kamp mutfağı gerekli değil çünkü zaten merkeze yakın yerlerde olacağımız için.

16. G

Ynt: İzmir'de Küçük bir Kamp Grubu aslında çok zor birşey değil, tam olarak dağ başı kampını kastetmiyorum. daha ziyade etraftaki kamp alanlarında kamp yapmaktan bahsediyorum. ben kamp deneyimli bir insan değilim, o nedenle ilk etapta çok cesaret edemem ıssız yerlerde kamp yapmaya zaten.
  17. G

Kamp Arkadaşları Aramaktayım

Ynt: Kamp Arkadaşları Aramaktayım teşekkür ederim. ama günübirlik yürüyüşler de ilgimi çekmiyor. doğada konaklamayı seviyorum ben. sadece bunu yapabileceğim kafama uygun 2-3 kişi arıyorum.
  18. G

Ynt: Kamp Arkadaşları Aramaktayım çalgı türkü ile gruplar halinde gezmekten bahsetmiyorum ama ben. sakin minik bir grupla doğaya çıkmaktan söz ediyorum. izmirde her bir etkinlik çalgı türkü haline dönüyor zaten, tercih meselesi ben hoşlanmıyorum.

19. G

Ynt: Kamp Arkadaşları Aramaktayım İzmirde ben de tam olarak aynı durumdayım :( aramayı da bıraktım. kimsenin kampa falan ilgisi yok..
  20. G

5 - 6 - 7 Eylül Burdur Salda Gölü Kampa Kim Var?

Ynt: 5 - 6 - 7 Eylül Burdur Salda Gölü Kampa Kim Var? salda gölünde kamp alanı için bilgi/irtibat telefonu verebilecek olan var mı?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri