Arama sonuçlarınız

1. O

Eksoz Emisyon Değerinin Hatalı Çıkması

Ynt: Eksoz Emisyon Değerinin Hatalı Çıkması İşçilik dahil 280 tl ödemiştim.

2. O

Ynt: Eksoz Emisyon Değerinin Hatalı Çıkması Oguz bey önerin için teşekkürler, Eksoz muayene işlemini aynı gün özelde özelde yaptırdım. Rolanti + az biraz gaz işlem tamam.. sonrası ne olur,ömrü ne kadardır bilemem , Orjinalinin görüntüsü bile daha çok güven veriyor. ama ömrü bitmiş ne...
  3. O

Katalitik konvertör ömrü

Ynt: Katalitik Konvertör Ömrü Katalitik konvektör değişti,Problem çözüldü..

4. O

Ynt: Eksoz Emisyon Değerinin Hatalı Çıkması problem çözüldü: Bir ay önce eksoz emisyon ölçümü için istasyona gittim,sonuç olmsuzdu. Sebebinin katalitik konvektörden olabileceği söylendi. ekszcunun elinde bulunan ''bosal'' marka katalitik konvektörü taktırdım. tekrar emisyon ölçümüne gittim...
  5. O

Ankara Dan Isparta Ya Sj 413

Ynt: Ankara Dan Isparta Ya Sj 413 (Isparta 1984-1989 arası öğrencilik yıllarımın geçtiği güzel anılarımın olduğu memleket....) Aracınız temiz görünüyor.bulunduğum yerde bulunan samurai kullananlardan öğrendiğim,aracın motor hacmine göre arazi kabiliyetinin ve yakıt tüketiminin çok iyi olduğu...

6. O

Sıcak Havalarda Aracımın Önünden Gelen Ses

Ynt: Sıcak Havalarda Aracımın Önünden Gelen Ses Bahadır bey aracın suyunu sürekli yedek su deposundan kontrol ediyorum, bugün yedek su deposu ile radyatör arasında bağlantıda problem olabileği ihtimaline karşı radyayör kapağını açarak ta konrol ettim. radyörün suyunda problem yok. Oguzhan...

7. O

Ynt: Sıcak Havalarda Aracımın Önünden Gelen Ses Veya sesi tarif edemedim..
  8. O

Ynt: Sıcak Havalarda Aracımın Önünden Gelen Ses Konu hakkında yorum yapabilecek ''ağır abilerim'' sanırım buralarda değiller.
  9. O

Vitara 2.0 V6 Almayı Düşünmek

Ynt: Vitara 2.0 V6 Almayı Düşünmek yayla yolları orman yolları baraj kenarları minik dereler v.s piknik amaçlı v.s düzceye gidip gelme amaçlı otoban sürüşleri 1veya 2 yılda bir erzuruma gidersem giderim bu şartlarda bana en uygun aracın vitara olduğunu söylüyorlar Read more...

10. O

16- 2001 md.manuel vites araç kullanıyorum.Aracımı yaz aylarında güneşli yerlere park ettiğimde 3-4 saat beklediğinde doğal oalark araç güneşin ısısından dolayı ısınıyor. Aracımı çalıştırp haraeket edeceğim zaman torpidonun ön sağ ve orta kısmından,ön kaputun içinden (içi su dolu damacanayı...

11. O

Vitara 2.0 V6 Almayı Düşünmek

Ynt: Vitara 2.0 V6 Almayı Düşünmek Sayın gs 81 130 kilo olduğunuzu yazmışşınız. 1.6 vitara kullanıyorum,85 kiloyum, kışın kalın mont giysem şöför koltuğunda hareket kabiliyetim azalıyor. V6 nın iç genişliği hakkında bilgim yok. bu yönüyle inceledinizmi?
  12. O

2004 Otomatik 2.0 Grand Vitara Lpg De Düşük Yakıt Tüketimi

Ynt: 2004 Otomatik 2.0 Grand Vitara Lpg De Düşük Yakıt Tüketimi Yaklaşık üç yıldır 1.6 jlx manuel vites atiker lpg li araç kullanıyorum.Şehirler arası lpg ile 100 km de 9 lt.yakıt tüketimi var. 2000 motor ,otomatik araç için 7,5 lt/100 km şehirler arası yakıt tüketimi çok iyi ve özel bir durum...

13. O

1.6 Suzuki Vitara Jlx Hakkında Bilgi ?

Ynt: 1.6 Suzuki Vitara Jlx Hakkında Bilgi ? Mevzunun teknik kısımlarına girmeyeceğim. İki buçuk yıldır standart hali ile vitara jlx kullanıyorum. Diğer araçlara göre yerden yüksek oluşu ,arazi vitesi seçenekleri benim için artı yönleri. Bulunduğum kasabadaki 3.vitarayı ben almıştım.şimdi 15...
  14. O

93 Vitara Tevzi Makarası Aranıyor Acil!!!!

Ynt: 93 Vitara Tevzi Makarası Aranıyor Acil!!!! Bu ve diğer suzuki ile ilgili sitedeki malum servisler + çokça adı geçen, suzuki parçası satanlar, veya aracımın luzumlu parçalarını temin ettiğim ''Ferruh çelebi -0 264 275 0535 '' Fikir edinirsiniz. Bildiklerim bu kadar.
  15. O

Vitara Jlx Yolda Gezme Sorunu

Ynt: Vitara Jlx Yolda Gezme Sorunu http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=41087.0 ...... Belki fikir verir.

16. O

Düşük Devirde Tekleyerek Çalışma

Ynt: Düşük Devirde Tekleyerek Çalışma İki hafta önce bujileri (ngk bkr 6e) değiştirdim.bunu buldum ve takdırdım.Üzerindeki eski bujilerde aynısı çıktı konyada özel servis takmıştı.....Lpg için farklı buji (ngk bkr 7 eıx) öneriyorlar. (sanayide yoktu.) lpg hava filtresinide değiştirdim. her...
  17. O

Selamlar Abıler Kardesler Yardım Lutfen

Ynt: Selamlar Abıler Kardesler Yardım Lutfen 21 yaşında bir araç,illaki problemleri olabilir.İstanbulu hiç bilmem...maslak aksıyon suzuki servis ve suzuki grand oto ve daha niceleri varmış,her ikisinin adresleri için ( google ) Bu ikisi çok popüler.İstanbul + Antalya suzukinin...
  18. O

Vitaracılar Yardıma İhtiyaç Var

Ynt: Vitaracılar Yardıma İhtiyaç Var Konu anlaşılmıştır...Eyvallah.

19. O

Vitaracılar Yardıma İhtiyaç Var

Ynt: Vitaracılar Yardıma İhtiyaç Var ''Sorunun çözümüne katkısı yok ama, arabada otomatik vites varsa onun yağını kontrol altında tutsanız iyi olur, şanzıman yağına antifriz karışıyorsa bir de şanzıman probleminiz olur yakında. Biryerlerde bir su kaçağı var ama nerde olduğu belli olmadığı için...
  20. O

Düşük Devirde Tekleyerek Çalışma

Ynt: Düşük Devirde Tekleyerek Çalışma Gaz kelebeğini 10. bin km. önce temizlettim. Problem lpg. sisteminde tıkalı biryer var gibi, gaz yemede problem yok.yada ateşlemede sorun var. yarın sanayiye ğideceğim. bujiler +enjektörleri kontrol ettirip,lpg filtresini değiştireceğim. merak ettiğim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri