Arama sonuçlarınız

1. S

Duster Hiz Sabİtleme - Gİzlİ Özellİk Aktİvasyonu

görüşelim yardımcı olurum ama direksiyondan daha önce yapmadım

2. S

bakmam lazım daha önce bu şekilde yapamdım mesajınızı yeni gördüm direksiyondan daah önce yapmadım
  3. S

Bu arada Eskişehir de gizli ozellik açtırmak isyen olursa ya da hız sabitleyici yardımcı olurum

4. S

Hayırlı olsun ,😃
  5. S

hocam bende seninle aynı problemi yaşadım öncelikle Файл из Облака Mail.ru bu programı indirip kur eğer bu versiyonu yoksa sonra kodu atarken can time out a 1000 yazın ve cruz tuşunu aktif edip kodları öyle atın sonra aynı şeyi limit tuşuna basıp yapın oluyor bıde ben direnç devresindeki 2...

6. S

turuncu arıza ışığı çıktı malesef sebebi ne olabilr tam olarak yanlış bir şey mi seçtim acaba yada dirençler mi farklı multimetre ile ölçüm yaptım tam değerlerde

7. S

teşekkür ederim bir deneyelim bakalım ne olacak çalışırsa burdan dönerim gene
  8. S

Hocam en alttaki resim için bişey sorucam ışık dediginiz kontak ya da far açınca bu dugmede ışık mi yaniyor birde voltmetreniz var ise eğer mesela Cruise ye alınca ışık yaznlardan birisi kısa devremi acaba ben bunları tek PSA kolda toplamayı dusunuuorum yapabilirsem
  9. S

Hocam en alttaki resim için bişey sorucam ışık dediginiz kontak ya da far açınca bu dugmede ışık mi yaniyor birde voltmetreniz var ise eğer mesela Cruise ye alınca ışık yaznlardan birisi kısa devremi acaba ben bunları tek PSA kolda toplamayı dusunuuorum yapabilirsem

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR