Arama sonuçlarınız

1. Tekkral

Cj-5 Willy Aracımı Toplamak Istiyorum, Yardım Ltf..

63 Model Willy's, Ford, Cj Karması Bir Aracın Tadilatları bu konuya bakabilirsiniz veya bunlar gibi onlarca konu var garaj bölümünde @OuJBEG bey . Şimdiden kolay gelsin . Eski ustalar foruma pek bakamıyor galiba işten güçten . Her fırsatta garaj bölümünde a dan z ye ne kadar araç varsa...

2. Tekkral

Cj-5 Alıyorum..

Ynt: Cj-5 Alıyorum.. Güzel kardesim aragını insAllah bulursun fakat 6000 tl bütceyle ihtimal yok. Kac senedir satılık forumlarında dolasıyorum . Fakat 12 - 13 binden asagı alabilecegin cj 5 malesef yok. Bu fiyatlara bulabilecegin cj degil tuzla ,willys falan olur. Onlarada en az bir bu kadar...
  3. Tekkral

Trt Yolaçık (gezenbilir) Programı 22. Bölüm Duyurusu; Adana Enduro

Ynt: Trt Yolaçık (gezenbilir) Programı 22. Bölüm Duyurusu; Adana Enduro Sedat bey merhabalar nasılsınız? Program bitmiş galiba epey zamandır yurt dısında idim. Bölğmleri buldum youtube kanalından fakat bu 22. bölümü bulamadım. Elinizde varsa yükleyebilirmisiniz. 26. bölümde dahil olmak üzere...

4. Tekkral

Sevgili Abimiz Haldun Tezcan'ın Yeğeni Vefaat Etmiştir...

Ynt: Sevgili Abimiz Haldun Tezcan'ın Yeğeni Vefaat Etmiştir... Allah rahmet eylesin.
  5. Tekkral

Can Dostumuz Bülent Kök'ü Kaybettik...

Ynt: Can Dostumuz Bülent Kök'ü Kaybettik... Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olur insAllah.

6. Tekkral

Yeni Araç...190hp 320nm Tork..3900cc V8..86 Model Orjinal İngiliz Def 110

Ynt: Yeni Araç...190hp 320nm Tork..3900cc V8..86 Model Orjinal İngiliz Def 110 Kazasız belasız sürüşler .Hayırlı olsun

7. Tekkral

Disco 2 2.5 Tdı 200bg Ford Motoru Taktırmak

Ynt: Disco 2 2.5 Tdı 200bg Ford Motoru Taktırmak Takip
  8. Tekkral

Biri Off-Road Mı Dedi?

Ynt: Biri Off-road Mı Dedi? O ne öle :D Yürümüyor ki o alet ucuyor resmen :D
  9. Tekkral

Samuraim Artık Daha Güçlü

Ynt: Samuraim Artık Daha Güçlü Hakketen yok artık :) Hayırlı olsun 35'' ha peh peh peh :) Masallah Allah nazardan saklasın

10. Tekkral

Bende L200 Lendim

Ynt: Bende L200 Lendim Kazasız belasız sürüşler dilerim.Hayırlı olsun

11. Tekkral

Nivamı Sil Baştan Yaptım Begenize Sunuyorum

Ynt: Nivamı Sil Baştan Yaptım Begenize Sunuyorum Kazasız belasız sürüşler dilerim
  12. Tekkral

Off Road Aracı Arıyorum

Ynt: Off Road Aracı Arıyorum Valla dedigim gibi herhangibir 4x4 aracım olmadıgı için birsey diyemicem :) Ama siz 4-5 kişilik birseyler arıyordunuz. İlk mesajınızda öyle yazıyordu ? ???

13. Tekkral

Off Road Aracı Arıyorum

Ynt: Off Road Aracı Arıyorum Daha önce hiç 4x4 aracım olmadıgı için bir sey diyemiyecegim. Defendera yogunlasabilirsiniz ama öle gözüküyor siz sadace karar vermek istiyorusunuz :) Defender alın dese arkadaslar baya baya Def hastalıgı bulasmıs size :D Not: Hocam eger su aracı alıcam diye...
  14. Tekkral

Ankara'dan Cj7

Ynt: Ankara'dan Cj7 Masallah iyi günlerde kullanmak nasip olsun.
  15. Tekkral

Tokat Offroad Kulübü

Ynt: Tokat Offroad Kulübü Olusumunuz hayırlı olsun. Bol bol kazasız belasız offroadlar dilerim :)

16. Tekkral

96 Dizel Rav-4 Arıyorum!

Ynt: 96 Dizel Rav-4 Arıyorum! Selamu aleykum. Rav4 hakkında herhangibir fikrim yok lakin benzinli araclara dizel motor uygulaması hiçbir sekilde olmuyor . Önceden oluyormus fakat artık olmuyor. Kolay gelsin.
  17. Tekkral

CJ alırken

Ynt: Cj Alırken Aynen takip. Cok güzel bilgiler alacagız bu konudan belli
  18. Tekkral

Yeni Oyuncagımı Sizlerle Paylaşıyorum

Ynt: Yeni Oyuncagımı Sizlerle Paylaşıyorum Allah kolaylık versin . Takip :)

19. Tekkral

Yok Mu Yapılı Güzel Bir Cj 5 Yaa

Ynt: Yok Mu Yapılı Güzel Bir Cj 5 Yaa Aynı konuyu bence 3 yere acmanıza gerek yoktu. Aradıgınız bulursunuz insAllah kolay gelsin.
  20. Tekkral

Resimler Görünmüyor.

Ynt: Resimler Görünmüyor. Ahh resimler ahhh :) Dili olsada konussa

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence