Arama sonuçlarınız

1. demir545

Frontera Bilgisayara Bağlama Girişi Yok ?

Ynt: Frontera Bilgisayara Bağlama Girişi Yok ? bosc car serviste baktı bulamadı :(

2. demir545

Ynt: Frontera Bilgisayara Bağlama Girişi Yok ? bir türlü bulamıyorlar ecu girişini iptal edilmiştir diyorlar iptal edildiyse nasıl bağlarım bilgisayara
  3. demir545

Ynt: Frontera Bilgisayara Bağlama Girişi Yok ? yok mu cevp verecek olan...

4. demir545

95 Model Frontera Debriyaj Merkez Takımı

Ynt: 95 Model Frontera Debriyaj Merkez Takımı debriyaj merkezini yaptırdım.. ısuzu tfr modelinin alt merkez tamir takımı cuk diye oldu.. fakat malesef vites geçişlerim ara sıra korkutuyor beni.. ara sıra geri vitese geçmiyor sanki yine bozulacakmış gibi bu nedendir acaba bileniniz var mı...
  5. demir545

direksiyonun altında olduğu bilinen 95 model fronteramda bir türlü scart girişini bulamıyoruz 3 tane ayrı usat baktı söktü direksiyonun altındaki kapağı ama bir türlü bulamadı.. acaba başka bir yerde olabilir mi yardımcı olursanız sevinirim

6. demir545

Frontera Mı Satıp Binek Bir Araç Almak İstiyorum ...

Ynt: Frontera Mı Satıp Binek Bir Araç Almak İstiyorum ... satan adam çok iyi davrandı içinde allah korkusu yokmuş demekki..motor full yapıldı dedi halbuki sekman bile atılmamış ben hepsini yaptırdım ama borçla sunla bunla cok sıkıntılar çekiyorum

7. demir545

Ynt: Frontera Mı Satıp Binek Bir Araç Almak İstiyorum ... sayın turbolinea bu araba bana 15 milyara geldi nasıl 9 a 10 a satayım :( şimdi yine debriyajında sorun var onu da yaptırıcam bu arana beni mahvetti öğrenci halimle...pskolojim bozuldu ciddi anlamda.. beklerim gelin misafirim olun...
  8. demir545

Ynt: Frontera Mı Satıp Binek Bir Araç Almak İstiyorum ... gerçekten bu arabaların ikici eli yok... neden böyle anlamıyorum opel neden böyle yapmış ki ya burda mağdur bırakıyor bizleri.. yetkili servis bile almayız diyor ilerde birgün söz sahibi olursam insaallah bunun hesabını opelden sorucam...
  9. demir545

Ynt: 95 Model Frontera Debriyaj Merkez Takımı ısuzu tfr nin tamir takımı uyar mı benim araca ???

10. demir545

Ynt: 95 Model Frontera Debriyaj Merkez Takımı yokmu aynı bundan başına gelen birisi yardım edin lütfen... damast bey emre bey nerdesiniz ?? :(

11. demir545

Ynt: 95 Model Frontera Debriyaj Merkez Takımı bulamıyorum abiler lütfen yardım edin :(
  12. demir545

Ynt: 95 Model Frontera Debriyaj Merkez Takımı allah rızası için yardım edin kime sorsam yok diyor :((

13. demir545

debriyaj alt merkez lazım bulabileceğim nereler vardır ? yardımlarınızı bekliyorum
  14. demir545

Ynt: Frontera Mı Satıp Binek Bir Araç Almak İstiyorum ... konu günceldir aracıma 12.500 istiyorum
  15. demir545

Frontera Da Ki Hız Rekorunuz Nedir ?

Ynt: Frontera Da Ki Hız Rekorunuz Nedir ? birisi forumda 170 i görüyor demiş sportlar için ? bana acayip geldi

16. demir545

Frontera Da Ki Hız Rekorunuz Nedir ?

özellikle a kasalarda otoyban da kaçı gördünüz acaba merak ediyorum ben 130 u gördüm en fazla :o
  17. demir545

95 2.0 Sporta Hava Akış Metre Arıyorum

Ynt: 95 2.0 Sporta Hava Akış Metre Arıyorum http://www.ebay.co.uk/itm/MASS-AIR-FLOW-METER-ALFA-Romeo-Opel-Vauxhall-0280202208-/280769928805?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item415f311e65 bu linkteki debimetre bir değişik geldi bana haksız mıyım ?
  18. demir545

Radyatör Su Kabı Arıyorum 96 Frontera 2.0 Sport

Ynt: Radyatör Su Kabı Arıyorum 96 Frontera 2.0 Sport sinan bey ebay de bulamadım ben firs frontera satıcısını yardımcı olur musunuz

19. demir545

Egsoz Manifoltunda ki Kaçak Sorunu

Ynt: Egsoz Manifoltunda Ki Kaçak Sorunu araca baktırabildiniz mi ?
  20. demir545

frontera rölanti düşük çalışıyor...

Ynt: Frontera Rölanti Düşük Çalışıyor... sayın tinmaz82 msn adresim fatihdemir545@hotmail.com telefonum= 0542 418 64 11 aracımı inanın ki full motor yapıldı motorda değişmeyen yer kalmadı neden satmak istediğimide soracak olursanız bu araba zevk işi alıp canavar gibi kullancak birisi alması...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR