Arama sonuçlarınız

1. karacaoglan

[video] Çekme Karavan Muayenesi Kaç Yılda Bir Yapılır? Tüvtürk'teyim!

Çekme karavanların her yıl muayene yapılması gereksizdir, anlamsızdır, karavancılara maddi ve manevi eziyettir. Ayrıca forumda birden fazla başlıkta olmasının da kimseye bir zararı yoktur.

2. karacaoglan

Yaşam Aküsü Boşalması

Einhell Akü şarj cihazı CC-BC 10 M
  3. karacaoglan

Yaşam Aküsü Boşalması

Merhaba, Pandemi yasakları sonrası karavan hazırlıklarına başladığımda, çekme karavanımıza 1 yıl önce yeni takılan Ritar marka 200 Ah Jel akü tamamen boşaldığını farkettim. Arada bir kontrol edip 220 v enerji verip tamamlıyorum. En son 2 ay kadar önce kontrol ettiğimde tam dolu olarak...

4. karacaoglan

Pandemi De Kamp Yasağı

Teşekkür ederim.
  5. karacaoglan

Pandemi De Kamp Yasağı

Teşekkür ederim.

6. karacaoglan

Pandemi De Kamp Yasağı

Pandemi sürecinde karavanla kamp konusunda kısıtlama var mı varsa nelerdir. Sokağa çıkma yasağı günlerinde kamp yapılabilir mi?

7. karacaoglan

Pandemi De Kamp Yasağı

Karavanla kamp konusunda bu süreçte kısıtlamalar nedir, hafta sonu ya da bayram tatilinde sokağa çıkma yasağı varken kamp yapma konusunda bilgisi olanlar yazarsa çok sevinirim.
  8. karacaoglan

Çekme Karavan Için Duvar Montajlı Tente Önerisi

İlginiz için teşekkür ederim. Selamlar.

9. karacaoglan

Alko Olmayan Şaseye Mover Montajı

Teşekkür ederim.

10. karacaoglan

Alko Olmayan Şaseye Mover Montajı

Merhaba, Çekme karavanımın şasesi Alko değilmiş. Başka şaseye mover montajı teknik olarak mümkün müdür? Daha önce uygulayan veya konu hakkında deneyimi olan arkadaşların fikrini almak isterim. Şimdiden teşekkürler.
  11. karacaoglan

Trenle İstanbul Sofya

Elinize sağlık..Detaylı bilgiler çok değerli. Teşekkürler.

12. karacaoglan

[video] Çekme Karavan Muayenesi Kaç Yılda Bir Yapılır? Tüvtürk'teyim!

Benim ruhsatımda YÜK NAKLİ-HUSUSİ yazıyor, fakat ilk muayene tarihi bir yıl sonraki tarih olarak yazıyor. Konuyu takibe aldım. Dava sonucunu görmeden muayene yaptırmayı düşünmüyorum. Bilgilendirme için ayrıca teşekkürler.
  13. karacaoglan

La Capana Camp Göllüce Köyü İznik..

Teşekkür ederim.

14. karacaoglan

Etkinliği duymak başka gitmek başka. Gidemeyen ve daha sonra gitmeyi düşünenler olabilir. Onları bilgilendirmek adına iki satır bilgi vermenin kime ne zararı var. Ayrıca tüm paylaşımlarınız için geçerli bu durum.
  15. karacaoglan

Siz paylaşım değil, tanıtım yapıyorsunuz. Hiçbir bilgi vermiyorsunuz. Bu sitenin amacı bu değil, bir kez daha hatırlatmakta fayda var.
  16. karacaoglan

Çekme Karavan Için Duvar Montajlı Tente Önerisi

Merheba, Çekme karavanımız için 3 metre uzunluğunda 2.5 metre genişliğinde tente bakıyorum. Thule, Fiamma, Dometic vb. markalar mevcut. Bunlar veya benzer markalardan kullanan veya bilgisi olan arkadaşların önerilerini bekliyorum. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

17. karacaoglan

Izmir Kamp Arkadaşları

Çadır mı Karavan mı?
  18. karacaoglan

Muazzez Bizi İskeçe Karnavalına Götürdü. (mart 2019)

Güzel anlatımınız ve fotoğraflarınızla adeta bizi de oraya götürdünüz. Emeğinize sağlık.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri