Arama sonuçlarınız

1. herol

Patrol 3.0 Di - Avustralya Turuna Gore Modifiye

Aracınız hayırlı olsun,güle güle kullanın,ben de patrolume Sydney den ateşleme sistemi getirtmiştim, ülkemiz için bile komik rakamlara satın almıştım.

2. herol

Membran Uygulaması Olur Mu

Benim tabanda çürükler vardı, onları yaptırdıktan sonra oto boyacısından zift aldım,önce onu uyguladım , kuruyunca üstüne membran yaptık. Daha sonra halıfleks alıp arabayla beraber döşemeciye bıraktım, ama membranla halıfleks arasına birşey koyduğumuzu hatırlamıyorum. Enazından döşemeci benden...
  3. herol

Membran Uygulaması Olur Mu

Dışı yalıtımlı olandan almayın. Ben ilk olarak ondan aldım, nekadar ısıtsakta yapıştıramadık. Ucuz olanını alıp pürmüzle kendiniz bile uygulayabilirsiniz. Özellikle eski model araçlarda çok işe yarıyor.

4. herol

Satılık Patrol

SEVEREK BİNDİĞİM ARACIMI ZAMANSIZLIKTAN DOLAYI SATIYORUM. ARABAM ORJİNAL VE YORULMAMIŞ BİR ARAÇTIR. LİNKİNİ PAYLAŞIYORUM.. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-orjinal-patrol-l28-219888399/detay
  5. herol

Atatürk Ve İstiklal Yolu Yürüyüşü, 95 Km. (10-13.06.2015)

Ynt: Atatürk Ve İstiklal Yolu Yürüyüşü, 95 Km. (10-13.06.2015) Sizi tebrik ederim Macit Bey, Kastamonulu olup, Kastamonuda yaşayıp bu organizasyona katılamadığım için kendime kızıyoum. İnşaallah seneye ben de bu onurlu insanlar arasında yerimi alırım...

6. herol

84 Nissan Patrol Yolda Gezinme Sorunu Yardım

Ynt: 84 Nissan Patrol Yolda Gezinme Sorunu Yardım KEMAL BEY ARACINIZDA YÜKSELTME YAPTIYSANIZ ONDFAN OLABİLİR.

7. herol

Off Road Aracı Yardım

Ynt: Off Road Aracı Yardım Hayırlı olsun, inşaallah toureği aratmaz size.
  8. herol

40 - 50 Krş Diyen Arkadaşlar Acil Yardım...

Ynt: 40 - 50 Krş Diyen Arkadaşlar Acil Yardım... 2800 cc karbüratörlü kısa patrolle uzun yol 12-15 lt, arazi, şehir içi 18-20 lt gaz yakıyorum.
  9. herol

Patrole Avustralyadan Ateşleme Sistemi

Ynt: Patrole Avustralyadan Ateşleme Sistemi Buji kablosu. 6. silindire giden 1 metreden uzun olduğu için uydurmakta zorlanıyordum. Taunusların kablolarında bir takımda sadece 1 tanesi uyuyor. Yani hepsini değiştirmek istesem 6 takım taunus kablosu almam gerekiyordu. Gerçi takımı 15 TL ama olsun..

10. herol

Ynt: Patrole Avustralyadan Ateşleme Sistemi distribütör kapağı,.

11. herol

Avustralyadan yurda dönen bir arkadaş, sağolsun yanında L28 in orjinal ateşleme parçalarını getiriverdi. Aracıma taktığım an değişti herşey. Allah nasip ederse birdahaki gelişine yükte hafif pahada ağır ne varsa getir diyecem. Bizim burda Şahin neyse Avustralyadada Patrol öyleymiş. Ne güzel...
  12. herol

Nivaya Koltuk Yardım

Ynt: Nivaya Koltuk Yardım Spor koltuk çok görmedim ama, tanıdıklarımdan nivaya tofaş koltuğu takanlar vardı.

13. herol

MTV HAKKINDA BİLİNMEYEN YADA EKSİK BİLİNEN KONU ÖNEMLİ

Ynt: Mtv Hakkında Bilinmeyen Yada Eksik Bilinen Konu Önemli 0 km E180 Mercedesle aynı vergiyi ödüyorum. 2004 Doblo jtd 14.000 TL 2015 Mercedes 180.000 TL Zoruma gitti...
  14. herol

Ynt: Mtv Hakkında Bilinmeyen Yada Eksik Bilinen Konu Önemli Anladım Burak Bey, ama bu konudan birçok 4*4 kamyonet kullanıcısının bilgisinin olduğunu sanmıyorum. Bu arada Doblonun kasko değeri 14.000 TL yıllık 945 TL vergi ödüyorum. En iyisi satmak valla...
  15. herol

Ynt: Mtv Hakkında Bilinmeyen Yada Eksik Bilinen Konu Önemli Bende patrolun yanında bir de koltuklu doblo var, maliyedeki memurlar bu indirimden sadece arazi aracı, otomobil ve kaptıkaçtı yararlanabiliyor diye dilekçemi almadılar. Sonuçta l200 de Doblo da kamyonet diye geçiyor ruhsatta.

16. herol

Yeni Ranger' Lı Olduk

Ynt: Yeni Ranger' Lı Olduk Hayırlı olsun, güle güle kullanın...
  17. herol

04 Ocak 2015, 100. Yılında Sarıkamış Şehitleri'ni Anma Yürüyüşüne Katıldık.

Ynt: 04 Ocak 2015, 100. Yılında Sarıkamış Şehitleri'ni Anma Yürüyüşüne Katıldık. Güzel paylaşım olmuş teşekkürler, inşaallah bir gün bizde katılırız...
  18. herol

Patrol 4.2 Benzinlimi Hılux 2.2 Benzinlimi

Ynt: Patrol 4.2 Benzinlimi Hılux 2.2 Benzinlimi Bende 82 model l28 benzinli patrol var. Bu motor tipinden Türkiyede az sayıda bulunmakta, Toyota kadar parçası yaygın değil ama araç mekanik olduğu için şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım. Sormuş olduğunuz P40 kodlu motorlar daha yaygın, ben...

19. herol

Motor Bilgisi Hakkında Yardım

Ynt: Motor Bilgisi Hakkında Yardım Bedford kamyonlarda, 90 lı yıllardan sonra 4 silindir perkins motor kullanıldı, (250 doçlarınkinden), eski modellerde mercerdesten alınma 6 silindir dizel, küçük olanlarda da halk arasında yarım dizel diye tabir edilen, rölantide stop etçekmiş gibi çalışan 4...
  20. herol

Motor Bilgisi Hakkında Yardım

Ynt: Motor Bilgisi Hakkında Yardım MOTOR 4 SİLİNDİR Mİ 6 MI?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri