Arama sonuçlarınız

1. RaTeLaRUS

Ailecek Ilk Kez Yapılacak Kamping Için Fethiye'de Kamp Yeri Önerisi

plan kafa dinlemek ve tarihi mekan gezip, şnorkel ile güzel zaman geçirmek. 15 gün süreyle akyaka son durakta adrasan gibi bir plan var bakalım

2. RaTeLaRUS

Jungle Bels fiyatları nasıl çadır için
  3. RaTeLaRUS

teşekkür ederim cevap için, akyaka, datça, çıralıya kadar kamp yapa yapa gitmeyi planlıyorum, yol üstü bildiğiniz güzel mekanlar var ise süper olur.

4. RaTeLaRUS

iyi günler, konu açmak istemedim o yüzden buradan yazıyorum akyaka çevresinde gezilecek koylarla ilgili bilgi verebilirmisiniz
  5. RaTeLaRUS

Tecrübelilerden Yardım. Ekipman

Ynt: Tecrübelilerden Yardım. Ekipman 3 ürüde gayet agır :D özellikle çadır hocamında soylediği gibi hem pahalı hem agır. av malzemesi satan bir yerden ziyade doğa sporları için malzeme satan bir yerden alışveriş yapmanız daha iyi olur. en azından çalışanlar size ürünler hakkında detaylı...

6. RaTeLaRUS

Arbalet Hakkında

Ynt: Arbalet Hakkında aydındaym.. sizinde izmirde oldugunuzu farkettim, yarın izmirde olcam bende.. bildiginiz bi yer varsa gidebilirim

7. RaTeLaRUS

Arbalet Hakkında

Ynt: Arbalet Hakkında yardım için çok sağolun, sanayidenmi yoksa yapı malzemesi saten yerlerdenmi temin edebilirim dediğiniz malzemeyi.
  8. RaTeLaRUS

Arbalet Hakkında

Selam arkadaşlar, arbaletin satınalamayınca bende yapmayı tercih ettim :D güzel oldu fakat arbalete uygun ok bulamıyorum. evde yaptıklarımız rüzgar yokken 30 35 metre gidiyo ama ağırlıkla ilgili bi sorun var sanırım. oka kurşundan uç yaptım ama stabil bişi olmadı.. sonuç olarak 25 cmlik ok lazım...
  9. RaTeLaRUS

Gezenbilir Aydın Grubu

Ynt: Gezenbilir Aydın Grubu Ad - Soyad: Serkan Atlıhan Doğum Tarihi ve Yeri: 1983- Ankara Memleket: Ankara Semt: Merkez İlgi Alanı: Bisiklet, doğa sporları, fotoğraf, 4 senedir Aydın da yaşıyorum. Zİrve dağcılık ile doğa etkinliklerine katılmaya başladım yavaş yavaş. Hertürlü kampçılık...

10. RaTeLaRUS

Okçuluk Meraklısı Arkadaşlar Buraya

Ynt: Okçuluk Meraklısı Arkadaşlar Buraya teşekkür ederim. sanırım uzak durmam gerekecek.

11. RaTeLaRUS

Ynt: Okçuluk Meraklısı Arkadaşlar Buraya sitede bulamadım. eski bir bakanın koleksiyonunda mükemmel birtane görmüştüm, inceleme fırsatımda olmustu. o günden beri sahip olmak istiyorum. ruhsat çıkartılıyomu peki arbaletlere
  12. RaTeLaRUS

Kıyafet Yardım Lütfen

Selam arkadaşlar. ben doğa sporlarına yeni başladığım için ve Aydında gerekli yardımı bulamadıgım için sizlerin yardımınıza başvurmak durumundayım... Listede kendimce seçtiklerim var. fiyatlarınıda dikkate alarak değerlendirme yada öneri alabilirsem çok yardımcı olacak. 10 Şubattaki Ödemiş...

13. RaTeLaRUS

Ynt: Okçuluk Meraklısı Arkadaşlar Buraya Arkadaşlar Arbalet bulabileceğim bir adres varmı.
  14. RaTeLaRUS

Doğa Yürüyüşü İçin Bot Yardım

Ynt: Doğa Yürüyüşü İçin Bot Yardım marrell marka bi bot alarak sorunu çözdüm :D 240 tlye maloldu fakat çok rahat. umarım yürüyüşlerdede sorun çıkartmaz. yardım için teşekkürler
  15. RaTeLaRUS

Ynt: Doğa Yürüyüşü İçin Bot Yardım teşekkür ederim. bursada bu markayı kullanan bi arkadaşın iyi yorumlarını duymuştum. aslında ben 10 şubatta izmirde yapılacak organizasyon için hazırlık yapıyorum. aydın da çok fazla şansım yok ve izmirde bu konuda yardım alabileceğim kimse yok ne...

16. RaTeLaRUS

Selam arkadaşlar. doğa sporlarında yeniyim ve başlangıcı doğa yürüyüşleri ile yapıyorum. öncelikli ihtiyacım bot ve Aydında malesef doğa sporları için özel bi mağaza bulunmuyor. netten araştırdım ama pek emin olamadım. Belli başlı markalar pahalı geldi, diğerlerinin de kalitesinden endişe...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri