Arama sonuçlarınız

1. P

Motor Bilgisi Hakkında Yardım

Ynt: Motor Bilgisi Hakkında Yardım 4 silindir dizel

2. P

Jeep Cherokee Xj(kare Kasa) H.o 4.0 Önerirmisiniz Offroad/onroad Karışık

Ynt: Jeep Cherokee Xj(kare Kasa) H.o 4.0 Önerirmisiniz Offroad/onroad Karışık çok teşekür ederim verdiğiniz bilgiler için kafamdaki çogu soru işareti kalkmıs bulunmakta yakıt olarakda 4x2 kullanımından dolayı çok üzmeyecegıne inanıyorum zaten artık elimizdeki patrolü sattıkdan sonra temiz...
  3. P

Ynt: Jeep Cherokee Xj(kare Kasa) H.o 4.0 Önerirmisiniz Offroad/onroad Karışık BENİM İÇİN DAHA ÇOK ARAZİDEKİ PERFORMANSI ÖNEMLİ SAGLAMLIGI ÖNEMLİ KAFAMA TAKILAN KONU MANUELİ ZOR BULUNUYOR BULSAKTA PAHALI BİRAZ :) OTOMATİK OLACAK İLLAKİ ARAZİDE OFFROADDA SIKINTI YAŞARMIYIM BUNLAR KAFAMA...

4. P

Ynt: Jeep Cherokee Xj(kare Kasa) H.o 4.0 Önerirmisiniz Offroad/onroad Karışık ÇOK TEŞEKÜR EDERİM ARAZİDE KARŞILAŞTIRACAK OLURSAK ÇOK Bİ FARK OLACAGINI SANMIYORUM ARAZİDEDE SAGLAMLIGI ÖNEMLİ BİRAZDA YANİ ÇIT KIRILDIM ARAÇLAR DEĞİLDİR BENCE XJ LER ZJ YE GELİNCE ONU DÜŞÜNMÜYORUM HEM SÜREKLİ 4...
  5. P

S.A ARKADAŞLAR ABİLERİM BENİM NİSSAN PATROLÜM VAR GENEL OLARAK BAKILIDIGINDA ARAZİ VE SEHİR İÇİ KARIŞIK KULLANIYORUM JEEP XJ LER HER ZAMAN HOŞUMA GİDEN AMA KORKUTAN Bİ ARABADIR PATROLÜ ALIRKENDE KARARSIZLIKLA ALMIŞTIM NASİPDE BU VARMIS BU OLDU AMA ŞİMDİ DAHA ÇOK ŞEHİR İÇİ ARAZİ GEREKTİĞİNDE UZUN...

6. P

Ynt: Motor Bilgisi Hakkında Yardım güncell

7. P

...1984 Nissan Patrol Turbo Dizel Motor Önerileri

Ynt: ...1984 Nissan Patrol Turbo Dizel Motor Önerileri GÜNCELL
  8. P

BENDE 1984 MODEL NİSSAN PATROL VAR 4X4 BEDFORD MOTORU VAR 3.0 DÜZ DİZEL OLARAK BİLİYORUM MOTORU AMA BU MOTOR HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMIDIR ACABA
  9. P

Ynt: ...1984 Nissan Patrol Turbo Dizel Motor Önerileri SANIRIM ANTALYADA ARACINIZ SUANDA :) BİLİYORUM BU ARACI

10. P

Ynt: ...1984 Nissan Patrol Turbo Dizel Motor Önerileri PUMA MOTOR DİYE GEÇEN MOTORDANMIYDI FİYAT OLARAK NE ARALIKTALAR BİLGİNİZ VARMI ACABA

11. P

1984 Model Nissan Patrol Silecek Motoru Yardım!!!

ELİNDE YADA BİLDİĞİ YERDE 1984 MODEL NİSSAN PATROL SİLECEK MOTORU OLAN VARMIDIR ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
  12. P

Ynt: ...1984 Nissan Patrol Turbo Dizel Motor Önerileri oranları hakkında bilgim yok malesef sanzuman aynı kalcak düz vites aracım üstündede eski düz dizellerden var

13. P

Ynt: ...1984 Nissan Patrol Turbo Dizel Motor Önerileri bd30 ne motoru oluyor acaba bilgim yokda kaç hp ? patrolle uyumu nasıl olur
  14. P

S.A ARKADAŞLAR 1984 MODEL NİSSAN PATROL ARACIMA KOMPLE MOTOR ATMAK İSTİYORUM PUMA MOTOR ÖNERİYOR HERKEZ BUNUN HARİCİNDE DAHA YÜKSEK HP(beygir) NE MOTORU ATABİLİRİM ARACIMIN ÜSTÜNDE DÜZ DİZEL MOTOR VAR ÜSTÜNDEKİDE ORJİNAL MOTORU DEĞİL

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri