Arama sonuçlarınız

1. boraciner

Opel Frontera Tepe Pozısyon Lambaları

eklediğim aksesuarı linkte yayınladım arkadaşlar... http://www.instructables.com/id/Truck-Roof-Amber-Lights/ Yurtdışından bir arkadaşımın babasına getirttim 400 tl ye mal oldu..

2. boraciner

2. Opel Frontera Buluşması ( Likya Yolları ; 22 - 28 Haziran 2013)

Ynt: 2. Opel Frontera Buluşması ( Likya Yolları ; 22 - 28 Haziran 2013) Babamla Konuştum, Seneye Offroad Oranı Az Bir Buluşma Olursa Gelecekmiş (2000 Frontera 2.2 Dtı) , Bende O Geldiğinde Katılacağım (1993 Frontera 2.3 Tdı). Arabaları Zorlamayı Sevmiyoruz :) Katılan Herkese Şimdiden İyi...
  3. boraciner

frontera a haynes kitapçığı

Ynt: Frontera A Haynes Kitapçığı Bana Da Gönderirseniz Çok Sevinirim ... Teşekkürler : Boraciner@hotmail.com

4. boraciner

ben biraz düşüneyim, babamı kafalayabilirsem 2 frontera geliriz :)
  5. boraciner

FRONTERA ÇEKİ DEMİRİ LAZIM ????

Ynt: FRONTERA ÇEKİ DEMİRİ LAZIM ???? bursadan söylemiştim kargo elime geldi ama topuz eksikti.. kavga dövüş iş yaptırıyorsun onu da yarım yapıp daha da uğraştırıyorlar siz siz olun bursadan , adını şimdi hatırlayamıyorum çıkma frontera parçası almayın. not 150 tl komple

6. boraciner

düz yol olsa bende gelmek isterdim ama offroad kısmına sıcak bakmıyorum bir arıza durumunda uğraşabilecek biri değilim

7. boraciner

Ynt: FRONTERA ÇEKİ DEMİRİ LAZIM ???? komple aldım çıkmacıdan teşekkürler..
  8. boraciner

2000 model Frontera Sport için çeki demiri lazım .. çıkma falan farketmez Yardımlar için şimdiden teşekkürler
  9. boraciner

Frontera 2.2 DTI Sport Alımı???

Ynt: Frontera 2.2 DTI Sport Alımı??? üstünü açmamanı tavsiye ederim, su alma ihtimali var yaşından dolayı contalarından su alabilir yeniden taktığında...

10. boraciner

Frontera 2.2 DTI Sport Alımı???

Ynt: Frontera 2.2 DTI Sport Alımı??? babamda var... hiç bir sorunu yok, 10 numaradır. ama 3 kapı olması rahatsız edebilir..

11. boraciner

FRONTERA "A" ÖN DEMİR ---> FRONTERA "B" YE TAKILMASI

Ynt: FRONTERA "A" ÖN DEMİR ---> FRONTERA "B" YE TAKILMASI Frontera a kasanın demiri b kasaya link : http://imageshack.us/f/202/3769f51874e1cadbad60fc9.jpg/
  12. boraciner

OPEL Frontera Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: OPEL Frontera Serbest Muhabbet Köşesi Frontera a kasanın demiri b kasaya link : http://imageshack.us/f/202/3769f51874e1cadbad60fc9.jpg/

13. boraciner

Ynt: OPEL Frontera Serbest Muhabbet Köşesi henüz ölçecek kadar kullanmadım ama uzun yolda 8-9 lt diye tahmin ediyorum.
  14. boraciner

FRONTERA BAGAJ CAMI NASIL KILITLENIYOR????

Arkadaşlar uzaktan kumandayla kilitlediğimde bagaj camı kilitlenmiyor. anahtarı sokup manuel kilitlemeye çalıştım beceremedim.. anahtarı bastırıp mı ? ve ne tarafa çevireceğiz? teşekkürler
  15. boraciner

Ynt: FRONTERA "A" ÖN DEMİR ---> FRONTERA "B" YE TAKILMASI bilseydim alırdım ... şimdi aldıığm demiri tamir boya işleriyle uğraşıcaz...

16. boraciner

Arkadaşlar ikitelli arıca - opel çıkmacısında buldum demiri, 1-2 tamir işi var ve boyanacak daha sonrasında bağlantı Frontera A da Düz fakat B de yatay olması farkı var oraya vidalı bir aparat yapılıp tutturulacak. Haftaya Cmtsi Resimleri eklerim inş.
  17. boraciner

BENZİN DAMLIYOR !!!

Ynt: BENZİN DAMLIYOR !!! sorun çözüldü , yakıt pompasından motora giden ve gelen 2 demir borunun 2 metrelik kısımları değiştirildi. çürümüş artık. şu an sorun yok çok şükür.
  18. boraciner

Ynt: OPEL Frontera Serbest Muhabbet Köşesi sağolun arkadaşlar herkese teşekkürler, 1-2 sıkıntısı var yaşından dolayı bu h.sonu inş. çözülecek

19. boraciner

FRONTERA "A" ÖN DEMİR NEREDEN BULUNUR?

Merhabalar, Frontera A ların parmaklıklı siyah ön demirinden nereden bulabilirim , çıkma falan ne kadara patlar??
  20. boraciner

Ynt: OPEL Frontera Serbest Muhabbet Köşesi merhabalar, bende foruma yeni katıldım bizim ailede de 2 tane frontera var :) babamda 2000 2.2 tdi 3 kapı bende 93 model - 2.5 tdi isuzu 98 motorlu 5 kapı frontera sık sık gireceğim artık foruma...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,480
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri