Arama sonuçlarınız

1. S

Kendi Karavanını Kendi Yapanlar; (aslında Yapmaya Niyetlenenler :)) Ducato 15m3

Ynt: Kendi Karavanını Kendi Yapanlar; (aslında Yapmaya Niyetlenenler :)) Ducato 15m3 Çok teşekkür ederim. Uzunca bir süreç oldu ama sonu göründü nihayetinde. :)

2. S

Ynt: Kendi Karavanını Kendi Yapanlar; (aslında Yapmaya Niyetlenenler :)) Ducato 15m3 İyi günler sevgili karavan dostları. Sonunda karavan sahibi olmamıza çok az kaldı. Kısmet olursa gelecek hafta içinde aracı Dolly karavandan Bülent abinin maharetli ellerine teslim edip, tahminen bayramda...
  3. S

Ynt: Kendi Karavanını Kendi Yapanlar; (aslında Yapmaya Niyetlenenler :)) Ducato 15m3 Sayın Hakki Orun, airboat, Goldwingerr çok teşekkür ederim öneri ve yorumlarınıza. Gerçekten ilham alınacak bir topluluk burası iyiki varsınız. Tüm gezenbilir ailesi iyi ki varsın. Galiba...

4. S

Ynt: Kendi Karavanını Kendi Yapanlar; (aslında Yapmaya Niyetlenenler :)) Ducato 15m3 Çok teşekkür ederin Hakkı abi, benimde karavan dönüşümüne başlamam için daha en az 7 - 8 ay gibi zamanım var yavaş yavaş birşeyler ortaya çıkacak gibi görünüyor. Araca dik olarak motoru koyup yatağı...
  5. S

Ynt: Kendi Karavanını Kendi Yapanlar; (aslında Yapmaya Niyetlenenler :)) Ducato 15m3 Sevgili ve saygıdeğer forumdaşlarım şimdiden webasto alıp taktırmak istiyorum. Nerden alıp monte ettirebilirim bilgi konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim... İstanbul avrupa yakası.

6. S

Ynt: Kendi Karavanını Kendi Yapanlar; (aslında Yapmaya Niyetlenenler :)) Ducato 15m3 berk_arda, Öncelikle resimler için teşekkürler... Motor honda crf 250L, enduro kesmez olunca biraz daha crosa döndüm :) Bu arada vstormları endurolar arasına aldılar mı :) Bir aralar çok takmışlardı 650'...

7. S

Ynt: Kendi Karavanını Kendi Yapanlar; (aslında Yapmaya Niyetlenenler :)) Ducato 15m3 "Ben de 2 aydir boyle bir arac bakiyorum ama sizinki kadar az kilometrelisine rastlamadim. Mahsuru yoksa nekadara aldiginizi soyler misiniz?" 7-8 ay önce alındı 33500 tl ye. Tez zamanda daha az...
  8. S

Ynt: Kendi Karavanını Kendi Yapanlar; (aslında Yapmaya Niyetlenenler :)) Ducato 15m3 "Motorsiklet taşıma için diğer arkadaşların düşündüğü gibi,arka dış bölümde Motor taşıma rampası veya platform düşünülebilir." "Ben de aracın eni konusundaki hesaplamaya takıldım. Koridorun EN AZ 50 cm...
  9. S

Ynt: Kendi Karavanını Kendi Yapanlar; (aslında Yapmaya Niyetlenenler :)) Ducato 15m3 "Genel olarak klasik yerleşimde aracın arka tarafında enine 120-140x180 cm ebatlarında sabit yatak ,aracın sol tarafında ,banyo ve oturma grubu ,sağ tarafında ise boy dolabı ve mutfak ünitesi...

10. S

Ynt: Kendi Karavanını Kendi Yapanlar; (aslında Yapmaya Niyetlenenler :)) Ducato 15m3 "Proje uzerinde biraz daha arastirma yapmalisiniz, Ornek olarak mutfak ve ranza-eni dar olmus.mekani genis tutmak icin koltuklarin donerli olmasindan yaralanabilirsiniz. Ayrica sunuda soylemek isterim, Sizin...

11. S

Ynt: Kendi Karavanını Kendi Yapanlar; (aslında Yapmaya Niyetlenenler :)) Ducato 15m3 Çizimi eklemeyi unutmuşum :)
  12. S

Ynt: Kendi Karavanını Kendi Yapanlar; (aslında Yapmaya Niyetlenenler :)) Ducato 15m3 Yorum ve önerileriniz için çok teşekkür ederim sevgili ve saygıdeğer forumdaşlarım. Sizlerin tecrube ve yardımlarıyla kısa zaman(İnşallah) içinde arabada yatan seyyahlıktan karavanda yatan seyyaha terfi edicem...

13. S

Ynt: Kendi Karavanını Kendi Yapanlar; (aslında Yapmaya Niyetlenenler :)) Ducato 15m3 İyi dilekleriniz ve alakanız için cok tesekkur ederim. Kendimce çizdiğim projeyi yetistirebilirsem bugün görüşlerinize sunucam inşallah. Tekrar teşekkürler.
  14. S

Ynt: Kendi Karavanını Kendi Yapanlar; (aslında Yapmaya Niyetlenenler :)) Ducato 15m3 Cok çok teşekkür ederim. Hoşbuldum :) Evet imalat konusunda endişeliyim. Profesyonel yardım konusu benim de ilk tercihimdi ama paranın tamamını araca yatırınca o tercih kapandı gibi. Aylık 1000-1500 lirayla...
  15. S

İyi günler sayın gezenbilir milletinin güzel insanları, uzun zamandır üye olmama rağmen anca şimdi yazmak için bir bahanem oluştu. Sonunda karavan sahibi olabilmek için ilk ve en ciddi adımı attım galiba. 2008 model 75000 de 15m3 lük bir ducato panelvan sahibi oldum. Buradan siz değerli...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri