Arama sonuçlarınız

1. ebrari

Ford Ranger Yetki̇ Belgesi̇ Src Sorunu Aci̇l Yardim

çok teşekkürler. bugün yapıyorum ruhsat değişikliğini

2. ebrari

?? bir bilen yok mu
  3. ebrari

Arkadaşlar forumda arattım benzer bir konu bilgi bulamadım. Ben 3 yıldır Ranger kullanıcısıyım. Defalarca polis kontrolüne girdim çıktım. Şirketim ticari faaliyetim yok. Köyde yaşıyorum. Özel olarak hususi kullanıyorum. Ancak ruhsatta ticari komyonet yazıyor bu araba için. Polis çevirmesinde 23...

4. ebrari

Off Road Araç Muayene İçi̇n Koruyucu Demi̇r - Çanakkale

evet çok uzak. teşekkürler.
  5. ebrari

Off Road Araç Muayene İçi̇n Koruyucu Demi̇r - Çanakkale

Herkese merhaba. Ben forumda arattım ama daha önce açılmış konu başlığı bulamadım. Ford Ranger aracım var yükseltilmiş. Muayeneden geçmesi için arka koruyucu demir gerekiyor. İstanbul'da bunu günlük şekilde muayene için veren yerler var ama Çanakkale ve çevresindeki offroad araç sahipleri için...

6. ebrari

Çanakkale'de Tavsiye Edebileceğiniz Jeep Ustası Var Mı?

2016'da kalmış bir soru ama yeni bir başlık açmak istemedim. Yıl oldu 2021 Çanakkale'de hala güvenilir bir Jeep ustası yok mu? Jeep araba alırsak Çanakkale'de kime nereye gösterebilirim? Bilgisi ya da tecrübesi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

7. ebrari

Anadolu Yakasında Karavan Elektrik Elektronik Uygulama?

çok makbule geçti. sağolun.
  8. ebrari

özelden mesaj yazdım. teşekkürler
  9. ebrari

çok teşekkürler. @fsirin beye yazıyorum şimdir.

10. ebrari

Merhaba Arkadaşlar. Bugün itibariyle yeni bir karavancıyım. Karavan teknik meselelerinden ve elektrik-elektronik işlerinden anlamıyorum. Bir leptop, tlf şarj gibi zaruri işler için bir inventör alıp takmak, kullanıma uygun hale getirmek, bir kopmuş kabloyu yeniden bağlamak gibi işler için...

11. ebrari

çanakkalede suzuki usta tavsiyesi?

merhaba arkadaşlar. bana acilen çanakkalede bi suzuki ustası lazım. oğlumla kazdagindan dönerken yolda kaldık.
  12. ebrari

Ford Explorer Hakkında

Merhaba arkadaşlar. konuyu okudum ama güncel olarak bir sorum olacak. Ford Explorer 5.0 aldım 98 model. hiç tanımıyorum aracı, buradan baya bilgi edindim ve aldım. Sorum şu; İstanbul Avrupa yakasında tavsiye edebileceğiniz bu araçtan iyi anlayan usta var mı? Sürekli kontrol ettirebileceğim...

13. ebrari

Çok Acil Bilen Bir Göz Atabilir Mi?

Arkadaşlar uzman danışmanlık istemiyorum, hemen bir kaç cümleyle yardımcı olursanız sevinirim. şu aracı almayı düşünüyorum, nasıldır fiyatına değer mi, alırken neye dikkat edeyim neyini sorayım edeyim? 1986 Mitsubishi Pajero 2.6 19.900 TL Sahibinden satılık ikinci el - 358940562
  14. ebrari

arabayla Gürcistan Batum gezisi

Ynt: Arabayla Gürcistan Batum Gezisi Gürcistan'da araç kiralayabiliyor muyuz? Fiyatları Türkiye'ye göre uygun mu?
  15. ebrari

Gürcistan hakkında sorular.

Ynt: Gürcistan Hakkında Sorular. Gürcistan'da araç güvenli bir şekilde araç kiralayabiliyor muyuz? Fiyatları uygun mu?

16. ebrari

İstanbul'dan Doğu Karadeniz'e Özel Araçla

İstanbul'dan özel Vito araçla bir haftalığına Doğu Karadeniz'e gitmeyi planlıyoruz. Araçta bir kaç kişilik daha boş yer var. Her gün bir yaylada kamp yapıp Doğu Karadeniz'in çoğu yaylasına ve bazı buzul göllerine çıkmayı düşünüyoruz. 15'inde gidiş 22'inde dönüş. Yeme içme dahil ortalama...
  17. ebrari

Karadeniz gezisine katılmak istiyorum gezi düzenleyecek varmı

Ynt: Karadeniz gezisine katılmak istiyorum gezi düzenleyecek varmı Haziran'da Doğu Karadeniz'e gideceğiz. 10-15 günlük kamp. Son beş gün Gürcistan'a geçebilriz.
  18. ebrari

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhaba, ben Muhammed, 1985 İstanbulluyum. bu forumdaki hemen hemen tüm konularla ilgileniyorum. Ancak özellikle kamp ve kamp malzemeleriyle yakından ilgili ve yarısıyla tecrübeliyim. Nice paylaşımlara.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri