Arama sonuçlarınız

1. KaravanaSam

Hadi bakalım.

Hadi bakalım.

2. KaravanaSam

Karavanımı Yapıyorum/yapmaya Çalışıyorum !

Ynt: Karavanımı Yapıyorum/yapmaya Çalışıyorum ! Uğur yeni gördüm eline emeğine sağlık. Tekerine taş değmesin iyi eğlenceler.
  3. KaravanaSam

Aslı İle Alper'i Evlendirdik

Ynt: Aslı İle Alper'i Evlendirdik Yeni çiftleri kutlar Yeni hayatlarında güç sıhat ve başarı temenni ederim.

4. KaravanaSam

Yedi Göller Kamp Tavsiyelerinize İhtiyacım Var

Ynt: Yedi Göller Kamp Tavsiyelerinize İhtiyacım Var Tuvalette ve cafede elektrik var
  5. KaravanaSam

Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası Bimerden gelen cevap Sayın İHSAN MURAT MURAL , Bimer Başvuru Numaranız :314460 Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası (Trafik Sigortası) kapsamında "Özel Amaçlı Taşıtlar" araç grubunda yer alan motokaravan cinsi araçların...

6. KaravanaSam

Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası Bimere başvurum yaptım gerisi özverili arkadaşlara başvuru numaram 314460

7. KaravanaSam

Gezenbilir Rusya Grubu

Ynt: Gezenbilir Rusya Grubu Fuad benim soyumda kazandan iki asır önce gelmiş inşallah toprağımı göreceğim
  8. KaravanaSam

Türkiye Karavan Fuarı

Ynt: Türkiye Karavan Fuarı Güzel bir fikir herkez elindeki fazla olan malzemelerini değerlendirir. Kermes gibi.
  9. KaravanaSam

21-22 Şubat 2015 Amanos Kar Kampımız

Ynt: 21-22 Şubat 2015 Amanos Kar Kampımız Çok güzel özetlemiş emeğine sağlık.

10. KaravanaSam

Lpg Tüpleri

Ynt: Lpg Tüpleri Sizin aracın tüpünden hariç ayrı bir tüp takmanız gerekiyor çünki aracın gazı likit geldiğinden dedentörü bozar.Normalde Tüpün üstündeki şamandıranın içindeki borunun çıkartılması gerekmektedir.

11. KaravanaSam

Karavanda Sabit Lpg Tankı Uygulaması..!

Ynt: Karavanda Sabit Lpg Tankı Uygulaması..! Mehmet ağabey benim aracımda dizel. Bende 10 litrelik LPG tankı kullandım tüp boşaldığında 7 veya 8 litre gaz alıyorumki likit gaz dedentörü etkilemesin diye aynı zamanda şamandıranında dibe doğru olan borusunuda sizin dediğiniz gibi çıkarttım araç...
  12. KaravanaSam

Lpg Tüpleri

Ynt: Lpg Tüpleri Normalde LPG tüpü gazlı araçlarda yan olarak kullanılır.Yani samandıra kısmı yatay olarak kullanılır fakat LPG yi ocak ve şofbende kullanıcaksak dik olarak yani şamandıra kısmı yukarıya bakacak hale getirmeniz lazım LPG nin sıvı olarak değilde kuru olarak cihazlara gitmesi...

13. KaravanaSam

Karavanda Sabit Lpg Tankı Uygulaması..!

Ynt: Karavanda Sabit Lpg Tankı Uygulaması..! Normalde LPG tüpü gazlı araçlarda yan olarak kullanılır.Yani samandıra kısmı yatay olarak kullanılır fakat LPG yi ocak ve şofbende kullanıcaksak dik olarak yani şamandıra kısmı yukarıya bakacak hale getirmeniz lazım LPG nin sıvı olarak değilde kuru...
  14. KaravanaSam

Yeni Tip Ehliyetlerin Dağıtımı

Ynt: Yeni Tip Ehliyetlerin Dağıtımı Hepimizin beklediği bir konu
  15. KaravanaSam

Karavanımı Yapıyorum/yapmaya Çalışıyorum !

Ynt: Karavanımı Yapıyorum/yapmaya Çalışıyorum ! Uğur tenekede tavuk yaptın galiba afiyet olsun.Gitiğin yer neresi.Aracın tez zamanda biter inşallah.Gerçi yaza çok var.

16. KaravanaSam

Haydin Yılbaşında Simav Kaplıcalarına Gidelim

Ynt: Haydin Yılbaşında Simav Kaplıcalarına Gidelim Kaplıcaya tedavi olmaya gidip hasta olmayında. Hepinizin yeni yılını kutlarım.İyi eğlenceler.
  17. KaravanaSam

Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi) Abi karaköyde nereden aldın.
  18. KaravanaSam

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) Emekliliğiniz ve aracınız hayırlı olsun güzel tekerinize taş değmesin.

19. KaravanaSam

Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi) Üstad geçmiş olsun Maltepenin havası Bilmeyeni Çarpar.
  20. KaravanaSam

Gezenbilir 6. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması 13-14 Aralık 2014

Ynt: Gezenbilir 6. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması 13-14 Aralık 2014 Seneye kazanla yaptıralım

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri