Arama sonuçlarınız

1. burak_oz

Sülüklügöl

Ynt: Sülüklügöl Sülüklü göl ün işletmesinin bir şahsa verildiğini,bu yıl girişlerin ve balık tutmanın ücretli olduğunu duydum.Doğrumudur ?

2. burak_oz

Bayram Sonrası Trekking Ve Whatsap Grubu

Ynt: Bayram Sonrası Treeking Ve Whatsap Grubu selamlar whatsap grup için tel.no nedir
  3. burak_oz

Tek Başına Kamp

Ynt: Tek Başına Kamp Bayramda Yedigöller' de şüphesiz kalabalık olacaktır. Kalabalık olmayan yer aranıyorsa medeniyetten uzak doğanın bağrında bir yer seçmelisiniz. Ben bayramda yada bayram sonrası yıllık izinde ercuva yaylası yakınlarında keşfettiğim sakin küçük bir yayla var orada...

4. burak_oz

Poyrazlar Gölü - Sakarya

Ynt: Poyrazlar Gölü - Sakarya tekrarlanmış mesaj silemedim
  5. burak_oz

Poyrazlar Gölü - Sakarya

Ynt: Poyrazlar Gölü - Sakarya Poyrazlar gerçekten güzel bir yer yıllardır kampa gittiğim yerlerden biridir.Ancak jandarmanın dediği gibi oralarda gasp vs gibi durumlar olacağına ben ihtimal vermiyorum.Ne bugüne kadar başıma öyle bir şey geldi,nede bir sakaryalı olarak böyle bir şey duydum...

6. burak_oz

1 Haftalık Kamp İçin Tavsiyeler

Ynt: 1 Haftalık Kamp İçin Tavsiyeler her gün farklı yerde kamp yapmak istiyoruz demişssiniz.Kamp yapacağınız lokasyonlar arasında alışveriş yapabileceğiniz köy vs yerler mevcut mnu

7. burak_oz

Adapazarı Çevresinde Kamp Alanı Tavsiye Edebilecek Olan Var Mı

Ynt: Adapazarı Çevresinde Kamp Alanı Tavsiye Edebilecek Olan Var Mı Planladığınız kampı yapabildiniz mi ?
  8. burak_oz

Soğucak Yaylası Yolu

Ynt: Soğucak Yaylası Yolu hacımercan karagöl yolu üzerinden soğucak yolu açıldı arkadaşlar.
  9. burak_oz

Ynt: Avatar tüm kullanıcıların ısrarla şikayet ettiği,tüm yetkililerinde ısrarla gidermediği bir sorundur bu :)

10. burak_oz

Yedi Göller Kamp Tavsiyelerinize İhtiyacım Var

Ynt: Yedi Göller Kamp Tavsiyelerinize İhtiyacım Var yedigöller çok güzel bir yer.herkesin mutlaka gidip görmesi kalması gereken bir yer.Fakat ben geçen sene gittiğimde yollar çok bozuktu.(mengen üzerinden gittim.) çadır başı 15 TL vermiştik. ama o yolu çekmeye değer mi ?en az 2-3 gün...

11. burak_oz

Profil Resmi Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar

Ynt: Profil Resmi Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar nasıl çözüldüğü hakkında bilgi verebilir misiniz benim sorunum hala devam ediyor ,bu kadar ilgisiz olunmasından dolayı soğumaya başladım.
  12. burak_oz

Soğucak Yaylası Yolu

Ynt: Soğucak Yaylası Yolu 26.04.2015 itibari ile yol hala kapalı.

13. burak_oz

Ynt: Adapazarı Çevresinde Kamp Alanı Tavsiye Edebilecek Olan Var Mı yukarıdaki mesajıma ilave olarak aşağıda eklediğim linkteki video da geçen ay poyrazlarda yaptığımız kampın görüntülerini ve çevreyi izleyebilirsiniz. Video yu çeken yoldan çık ekibinden Tolga abi...
  14. burak_oz

Ynt: Adapazarı Çevresinde Kamp Alanı Tavsiye Edebilecek Olan Var Mı Merhaba Orada çadır kiralama hizmeti yok ,kendi çadırınızı kurmak için ödüyorsunuz.Kişi başı değil çadır başı ücrettir.
  15. burak_oz

Çadır Alacağım Fikrim Yok

Ynt: Çadır Alacağım Fikrim Yok ekonomik bir çadır arıyorsanız olimpia avance4 öneririm.kendimde kullanıyorum.

16. burak_oz

Ynt: Adapazarı Çevresinde Kamp Alanı Tavsiye Edebilecek Olan Var Mı Doğrudur Çadır ile gece kalınabiliyor.Konaklama için giriş ücretinin haricinde +çadır ücreti ödüyorsunuz.(yanılmıyorsam 15TL'ydi) Geceleri kamp alanını devriye atan bir güvenlik vs görmedim ben hiç.Ama giriş kapısındaki...
  17. burak_oz

Ynt: Adapazarı Çevresinde Kamp Alanı Tavsiye Edebilecek Olan Var Mı Merhaba ,geçen ay poyrazlarda kamp yaptık.Her yıl 3-4 kamp yaparız poyrazlarda. çok sonlara gitmediğiniz sürece elektrik var.Elektrik istemez derseniz kamp alanının sonlarına gidebilirsiniz. tuvalet var. 2-3 km mesafede bir...
  18. burak_oz

Profil Resmi Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar

Ynt: Profil Resmi Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar Aynı sorunu bende yaşıyorum.Profil foto mu değiştireyim dedim olan resmimde gittti.Yenisini yükleyemiyorum. 150*150 ve 50Kb .Ama ne dosya yükle ile nede farklı url den yükleme yapamıyorum. Profil güncellendi diyor ama resmimi kaydetmiyor.

19. burak_oz

Soğucak Yaylası Yolu

Ynt: Soğucak Yaylası Yolu yukarıda da belirttiğim gibi aynı düşüncedeyim.çamur kuruduğu taktirde sorun olmayacaktır.
  20. burak_oz

Soğucak Yaylası Yolu

Ynt: Soğucak Yaylası Yolu yol açılır açılmaz karların erimesi sonucu oluşan çamur nedeniyle binek araçların hemen çıkamayacağı düşüncesindeyim ama havalar hep güneş giderse çamurda kurur ,altını vurmadan dikkatlice çıkılabilir. 10 gün sonra bilgi veririm nasipse.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri