Arama sonuçlarınız

1. acidtrip

Yeni Başlayacaklar İçin Tekne Yaşamının Sırları

Ynt: Yeni Başlayacaklar İçin Tekne Yaşamının Sırları http://www.youtube.com/watch?v=jfieaJ1QL1I Deniz Yüzlü İnsanlar 8.Bölüm - TRT Belgesel Haşim abinin duygusu bana bir başka geldi.

2. acidtrip

Açık Denizde Uzun Seyir İçin Yelkenli Tekne Seçimi

Ynt: Açık Denizde Uzun Seyir İçin Yelkenli Tekne Seçimi Resimler ve yazılar için çok teşekkürler. Zamanla kafamdaki sorular netleşiyor. Yelkencilik konusunda sürekli araştırmaya devam ediyorum. Hakan Öge'nin açık denizde tekne seçimi yazısı epeyce yardımcı oldu. Açık denizlerde özellikle...
  3. acidtrip

Ynt: Açık Denizde Uzun Seyir İçin Yelkenli Tekne Seçimi DÜNYA TURU İÇİN TEKNE SEÇİMİ Tasarım Yelkenli tekne tasarımları birbirinden ciddi olarak farklılık gösterir. Amacınız, kapasiteniz, maddi gücünüz doğrultusunda oldukça farklı tekneler edinebilirsiniz. Yelkenli tekneleri genel olarak iki...

4. acidtrip

Ynt: Açık Denizde Uzun Seyir İçin Yelkenli Tekne Seçimi Mehmet bey cevabınız için çok teşekkür ederim. Verdiğiniz linklere bakacağım. Osman Atasoy'u bir süredir takip etmekteyim. Uzaklar isimli belgeselini izliyorum ve sayfasını takip ediyorum. Temel yelkencilik eğitim notlarını kendim...
  5. acidtrip

Değerli forum üyeleri merhaba, Aranıza yeni katıldım. Yelkenli tekne ve açık deniz merakımdan sonra tekne seçimi konusunda kendimi geliştirmeye başladım. Forumda benzer konular hemen hemen var. Ama açık deniz için yelkenli seçimi konusunda net bir başlık olmasının iyi olacağını düşündüm. Açık...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri