Arama sonuçlarınız

1. C

Çadır Seçimi

Ynt: Çadır Seçimi Yazın yapacağım bisiklet turu için bu çadırı düşünüyorum. Kullanan var mı tavsiye eder misiniz? Vaude Hogan UL Argon 1-2P Çadır 5 mevsim özelliğiyle tüm hava şartlarında güvenli kullanım Sadece 1,49 kg ağırlığında 42 x 15cm paket ebatı 3000mm su basıncı dayanımlı %100 naylon...

2. C

1984 Toyota Fj40

Arkadaşlar uzun süre yurt dışında kalınacağı için arabamızı satmak zorundayız. Araç ile ilgili bilgiler ilanda mevcuttur. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-toyota-fj40-179878854/detay/
  3. C

1984 Fj 40 Hakkında

Ynt: 1984 Fj 40 Hakkında Teşekkürler hocam büyük ihtimalle çekiciyle götürülcek zaten. Yeri geldiği zaman asfaltta kullanılacağı için üzerinde ki lastiklerle sıkıntı yaşayacağımızı düşünüyorum. Araştırayım hocam çok teşekkürler.

4. C

1984 Fj 40 Hakkında

Merhaba arkadaşlar Yakın zamanda resimdeki aracı almış bulunuyorum. Bakımı Vecihi ustada yaptırıldı ve aracı kısa bir süre sonra Marmaris'e götürüp doğayla iç içe olmayı düşünüyoruz :) Ancak üzerinde çamur lastikleri olduğundan asfaltta kullanımı biraz sıkıntılı. O yüzden hem asfalt hem de...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri