Arama sonuçlarınız

1. tcavusoglu

Bu Pazar Gezi Var! Söz, Hafif Olacak. - Anadolu Yakası

Ynt: Bu Pazar Gezi Var! Söz, Hafif Olacak. - Anadolu Yakası beyler iyi geceler hepinize biz iki araç gelmeyi düşünüyorduk ama maalesef benim arabanın hararet problemi ile ilgili kontrollerinden sonra anladık ki blok kapağı çatlak veya conta yanık ustanın işi vardı cumartesi ye sökerim ama 1...

2. tcavusoglu

Bu Pazar Gezi Var! Söz, Hafif Olacak. - Anadolu Yakası

Ynt: Bu Pazar Gezi Var! Söz, Hafif Olacak. - Anadolu Yakası hasan takip diyorum çünkü aracım fena dağıldı motorcuda pazara yetişir mi bilemem yetişirse isterim gelmek ama pazar da derbi var :( hee bilet bulamazsam arabam da yetişirse seve seve gelirim tüm gruptaki arkadaşlara slm
  3. tcavusoglu

Sıradaki Gezimiz Tüm Sevenlere Gelsin..

Ynt: Sıradaki Gezimiz Tüm Sevenlere Gelsin.. takip

4. tcavusoglu

XJ Hararet Sorunu?

Ynt: Xj Hararet Sorunu? hulusi bey ilgi alakan için teşekkürler iyi bir yol gösterici oldu yazınız :)
  5. tcavusoglu

İst-anadolu , Hafif Gezintilere Bende Katılmayı Planlıyorum

Ynt: İst-anadolu , Hafif Gezintilere Bende Katılmayı Planlıyorum buluşma yerimiz riva beyoff yarışlarımı olacak beyler ?

6. tcavusoglu

XJ Hararet Sorunu?

Ynt: Xj Hararet Sorunu? hulusi abi ustama ileticem bi. teşekkürler

7. tcavusoglu

XJ Hararet Sorunu?

Ynt: Xj Hararet Sorunu? beyler merhaba ataşehirde EMS servis emre usta diye biriyle tanıştım jeep servisinde 20 sene çalışmış şimdi belirttiğim yerde minik şirin bi servis yeri açmış.emre ustayla baya muhabbet ve sohbet ettik cherokee ler üzerine ve derdimi anlattım hararet problemim var...
  8. tcavusoglu

Ynt: İst-anadolu , Hafif Gezintilere Bende Katılmayı Planlıyorum hasan 5434 bey beni kast ettiyseniz ben arabamın tüm bakımlarını yaptım ama bi türlü hararet problemini gideremedik .bu hafta içi termiği değişeceğiz ve 4L deki problemi çözümledikten sonra bi aksilik ve problem olmazsa sizlere...
  9. tcavusoglu

Ynt: İst-anadolu , Hafif Gezintilere Bende Katılmayı Planlıyorum takip

10. tcavusoglu

harici dijital hararet ve devir saati

Ynt: Harici Dijital Hararet Ve Devir Saati takipteyim

11. tcavusoglu

XJ Hararet Sorunu?

Ynt: Xj Hararet Sorunu? sayın bahadır bey öncelikle ilgi ve alakandan ötürü teşekkür ederim.basit kontrollerimizi yaptık ama yağına su karışıyormu ve conta kontrolünü 1-2 güne kadar yaptıracağım 3 farklı servis ve ustayla görüştüm randevulaşıyorum aracı göstereceğim,bu iş de yeni olduğumdan tek...
  12. tcavusoglu

XJ Hararet Sorunu?

Ynt: Xj Hararet Sorunu? 2000 model xj sahibiyim aracım hararet yapıyor..radyatör şişlendi termostat değişti ama genede nafile. aracım ortalama 30 km yol yaptığında suyunu kontrol ediyorum muazzam su eksiltiyor 1.5/2.0 lt su eksiltiyor.. bazı arkadaşlar blok kapağı çatlak kapak yapılması lazım...

13. tcavusoglu

Bayram Öncesi Son Pazar (hafif Bir Gezinti)

Ynt: Bayram Öncesi Son Pazar (hafif Bir Gezinti) evet evet daha iyi olur bende arabamı yetiştirmeye çalışayım
  14. tcavusoglu

Ynt: Bayram Öncesi Son Pazar (hafif Bir Gezinti) yağmura dayanamayıp 3 araç attık kendimizi araziye hafif offroad falan yaptık ama benim aracımda 3. seferdir oluyor bir hararet problemi mevcut bunu ivedilikle çözmem lazım yoksa arazide kalmam an meselesi arkadaşlar. hafta sonu ustam müsait...
  15. tcavusoglu

Ynt: Bayram Öncesi Son Pazar (hafif Bir Gezinti) organizazyon tarihine bağlı bulunarak bizde müsait olursak eger 2 araçla katılabiliriz

16. tcavusoglu

Diferansiyel kilidi hakkında

Ynt: Diferansiyel Kilidi Hakkında deneyeceğim en yakın zamanda teşekkürler
  17. tcavusoglu

Aracımın Altını Ziftlettim

Ynt: Aracımın Altını Ziftlettim bahadır bey bilgilerinizle bizleri aydınlatmış oldunuz teşekkürler
  18. tcavusoglu

KİLİTLİ DEFRANSİYEL FİYATI NEDİR ?

Ynt: Kilitli Defransiyel Fiyatı Nedir ? yeni bir xj kullanıcısıyım bir şey danışmak istiyorum arabamı 4*2 de kullandığım zaman hiç bir sıkıntısı yok ama arazide 4H ve 4L de kullandığım zamanda hararet yapıyor herşeyiyle yeni bakımdan çıktı radyatör değişti bütün motor bakımları yeni...

19. tcavusoglu

KİLİTLİ DEFRANSİYEL FİYATI NEDİR ?

Ynt: Kilitli Defransiyel Fiyatı Nedir ? teşekkür ederim arkadaşlar en yakın zamanda bu dediklerinizi yapacağım.
  20. tcavusoglu

çok şükür zj min yakıt problemleri bitti

Ynt: Çok Şükür Zj Min Yakıt Problemleri Bitti takip

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303