Arama sonuçlarınız

1. rabbit

Meskun Mahal Dışında Koruma Amaçlı Tüfek Bulundurma?

bende yenı aldıgım otomatık tufekte deneme amaclı bu fişeklerden kullandım. Barut azlıgından dolayı fısegı dısarı tahlıye etmıyor. Kurma kolu ıle fısegı dısarı atıp yenısını alıyor hazneye. Ozetle pompalı gıbı kullanılıyor otomatık tufekler. Her atıştan sonra kurmak gerekıyor tufegi. Not: Benım...

2. rabbit

Uyku Tulumu Boyutları Hk.

Trde ki satıcılar genellıkle en buyuk boyunu getırıp satıyorlar. Beden çeşitleriyle falan ugrasmıyorlar. Tulumunuz buyukse ayak ucunuza ertesı gun gıyecegınız kıyafetlerı sıkıştırın. Hem usumezsınız hemde kıyafetlerınız ertesı gun sıcak gıymıs olursunuz. Benım tulumumda sizinkiyle aynı olcude...
  3. rabbit

8-9 Ekimde Yedigoller?

Gece epeyce soguk olur. En yakın marketın epey uzak oldugunu unutmayın. Kuru odun bulma sanısnız epeyce düşük olur mevsımde.

4. rabbit

Bolu Yedigöller Kamp:)

Güzel bir gezi olmuş. Yedıgollerın son demleri muhtemelen gunubırlık turızmıne ağırlık verıp. Kampı yasaklayacaklar.
  5. rabbit

Kamp Arkadaşları ...

takip

6. rabbit

Kampçı Var Mı Kampçı :)

Forumu epeydir boşlamısım. yapabildiniz kamp istanbul çevresi :anguished:

7. rabbit

Kamp Yapmak Için Bir Grup Oluşturalım

takip
  8. rabbit

Kampçı Var Mı Kampçı :)

22-23-24 Temmuz da şöyle tekirdağ saroz taraflarına uzansak. Denize kenarında kamp yapsak.
  9. rabbit

Ikinci El Trekking Hiking Ekipmanlar

Belki birde mat diğer urunlerden eksiğim yok malesef. Kış için tulum ve mat ıhtıyacım var.

10. rabbit

Ikinci El Trekking Hiking Ekipmanlar

alpinist tulum fıyatı hakkında bilgi alabilir miyim..

11. rabbit

Abant Kampı Düşüncesi

Abant haftasonları çok kalabalık oluyor. Kamp için fazlaza turistik ve gurultulu bence..
  12. rabbit

Ilk Deneyim Için...

Merhaba Bizde haftasonları istanbula yakın konumda kamplar yapıyoruz. Haftaiçi haberleşirsek haftasonu kampları için organıze olabiliriz.

13. rabbit

Gökçetepe Milli Parkı Ve Bölge Durumu

Yanlislikla yazmadim forumda @rabbit aratsaniz bile gokcetepeyle ilgili detayli bilgiler bulursunuz... (!) Haa gokcetepe diye aratirsaniz tarihcesini bulursunuz [emoji6] GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. rabbit

Gökçetepe Milli Parkı Ve Bölge Durumu

Adana GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. rabbit

Yeni Aracim Tata Xenon 4x4

Tata da tarihteki yerini aldi. Gecmis olsun mu desem allah kurtardi mi desem.. GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

16. rabbit

Böylesi Henüz Yok..gökçetepe Tabiat Parkı

Doga guzel fakat multeci kamplari daha duzenli ve yasanabilir.. GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. rabbit

Uyku Tulumu Hakkinda Fikir.

sectıgın tulum High comfort: -10°C. senı baya bır ıdare eder ;) Yazın zaten tulum kullanabileni görmedim. En fazla ustune atıyorsun çok gerekli olursa. yazlık tulum bence gereksız. Thermarest matlardan butcene gore herhangi birini secebilirsin. HUsky enjoy+thermarest mat ikilisiyle kısı cok...
  18. rabbit

Acemiye Ilk Durak Tavsiyesi

Şile veya agvada epeyce camping var fakat ucretleri bıraz yuksek bana göre. Silede nehir camping var mesela.

19. rabbit

Uyku Tulumu Hakkinda Fikir.

Bence uyku tulumunda onemli olan kalite ve ustunde yazan comfort değeri. Ben yeni baslarken loap +5 tulum aldım comfort değeri +5. Tulum comfort değerini asal vermedi 8-9 derecelerde sorun yok +5 de ıclık olmadan usutuyor. Linkini koydugunuz urun bana gucen vermedi. Kamp malzemeleri içinde bence...
  20. rabbit

Yeni Aracim Tata Xenon 4x4

Bu tatanin altini incelemek lazim 550 tlye 4x4 sanzumani moturunu tamir ettirmek supermis... GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri