Arama sonuçlarınız

1. sesezgin

Korando 2.9 Td Ile Başlangıç

Su anki de amerikan in traktörü [emoji2] [emoji2] [emoji2] Defender her yönüyle amerikandan farklı ama yabancı olduğum bir araç değil. Eksttrali bol aksesuarı olan degilde duz motor sade birsey düşünüyorum ihtiyacım a göre toplayacagim. GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. sesezgin

Arabadan memnunum ama bagaj hacmi cocuk olunca yetmyor malesef. 110 5 kapı defender bakıyorum bu aralar GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. sesezgin

@highoutput karavan aldi dıye biliyorum GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. sesezgin

Bende amerikana geçtim. Keyifler yerinde. Ama iç hacim küçük lpg tankı ile bagaj yok olmuş :( GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. sesezgin

Jeep Cherokee Xj(kare Kasa) H.o 4.0 Önerirmisiniz Offroad/onroad Karışık

Ben bu 94 model xj high output araci o patrol e istenen paranin yarisindan daha uyguna aldim. Patrol en iyilerindendir ama parca icin aylarca beklenebilir. Piyasa da bol olandan sasmamak lazim. GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. sesezgin

Gc 4.0 1994 Model Arac Hk.

Istanbuldayım GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. sesezgin

Gc 4.0 1994 Model Arac Hk.

Bugün mevcut aracìm ile takas olacak sekilde bir 1994 model 4.0 limited araca baktim. Aracin vitesin ordaki ekran calismiyor. Birde kalorifer sistemi sadece high konumunda ufluyor. Bunlarin tahmini tamir maliyeti nedir? Ekran tamir mi olur cikma olarak mi bulunur ? GT-I9500 cihazımdan...
  8. sesezgin

Geçmiş olsun. Benim de ondeki otomatik hub kendi kendine kitleyip arazi şanzıman zinciri kopmuştu. [emoji15] [emoji15] [emoji15] GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. sesezgin

Muayeneden geçmez malesef SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. sesezgin

Hayırlısı olsun. Yapılacakları takipteyim. SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. sesezgin

Korando duruyor mu ? Korandodan 5 9 a radikal karar SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. sesezgin

Hayırlı olsun 5 9 çok bombastik. Flownasteri de koydun mu yer gök inlesin [emoji1] [emoji1] [emoji1] SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. sesezgin

Salıncak burcu değişimi 400 tl mi Hey maşallah SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. sesezgin

Aynı soruna l200 de atsc neden oluyor. Land Rover deki tc başarılı SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. sesezgin

Susturucuyu iptal edip bende düz egzosa geçtim. Çok kafa sisiriyor yaa [emoji2][emoji2][emoji2] SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

16. sesezgin

Defender Almak Istiyorum

Defender ile kiyaslanmaz ama alması yürütmesi bir defenderden daha uyguna geliyor malesef Düz motor defender e istenilen fiyatlar düşünülünce aynı bütçe de başka alternatiffler değerlendirmekten başka çare kalmıyor SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. sesezgin

Nissan Terrano II Hakkında Herşey

Geçmiş olsun sorun çözülmüş SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  18. sesezgin

Var mi bir gelişme ? SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

19. sesezgin

Series 3 Hastalık Konu Şart (series Kolik)

Bende bunun v8 ini yapacam bir gün [emoji22][emoji22][emoji22] SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  20. sesezgin

Marş sağlıklı çalışıyor mu ? Dizel motorlarda kizdirma devreden çıkınca bütün iş marş motoruna kalıyor. Iyi bir elektrikciye kontrol ettirin bence. Motor sıcak iken dolapta soğutulmuş suyu marş motoruna döküp soğutma yapın. Marş soğuduğunu emin olduğunuzda tekrar marş yapın bunu 2 3 kez...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri