Arama sonuçlarınız

1. piningdi

Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız

Mitsubishi Pajero Pinin Türkiye facebook sayfası aktiftir,tavsiye ederim

2. piningdi

1800cc Pajero Pinin Sorusu

iki çekiş sistemi var...birisi dört seçenekli manuel sistem 2H,4H,4HLC,4LLC,bu araçta bol aksesuar ve ot. ve manuel olan,arka dif.lsd kilit sistemi var...birde 1.8 16 valve ot. ve manuel vitesli,sürekli 4 çekerli (hatırladığım,50 km sonrası iki çekere geçiyor ve kilitli dif.yok)bir sistem...
  3. piningdi

,şuan yarışan tek Pajero pinin 2.0 gdı manuel SALİH ÇARPIŞANTÜRK

4. piningdi

Benim,elektronik parça getiren arkadaşlarım var,gümrük ödemeden hatta kargo ayağına kadar getirtebiliyor.çaresiz olduğumuz için böyle çözüm yollarını araştıracağız...bir arkadaşımda normal yollardan istanbula getirmek istedi,Merterde gümrüğe gelince,100 dolarlık bir üründü,malzemenin yarı değeri...

5. piningdi

Ülkemizde olmaması,özellikle temsada...yazık,işin sonunda sensör,rafta ölmeyecek bir parça,neden bekletmezler anlamadım.

6. piningdi

,depoda olan ''depo benzin pompası'',birde yüksek basınç sağlayan pompa var,genelde bozulan ve revizyonu yapılan,bildiğim bu.Depo içinde olan pompanın sahibinden .com da ikinci el ilanı var no;222971959 carizma 1999 diye.

7. piningdi

Fiber Üretim Dodik Çeşitlerimiz..

Dodikler için güncel bir site veya resimler paylaşın !

8. piningdi

benzin otomatiğine bakıldımı,malum GDI de,basınçlı bir püskürtme sistemi var ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri