Arama sonuçlarınız

1. isolano

New York Temmuz 2015

ilginize çok teşekkür ederim Selamlar T. Adalı

2. isolano

New York Temmuz 2015

Çok Teşekkür ederim Rıdvan Bey 3 Gün önce bostonda budget e bir mail atarak kiralık araba talebimi ve kanadayada gideceğimi söylemiştim onlardan da dün akşam şöyle bir mail geldi Travel into Canada is not available for rentals from all Budget locations. With advance arrangement and consent...
  3. isolano

New York Temmuz 2015

Merhaba paylaşımınız için teşekkürler.Bu sene bende bostondan araç kiralayıp ve ottawa toronto niagara ve new york ta kiralık aracı vermeyi planlıyorum. Amerika kanada geçişlerinde kiralık araç ile sorun yaşadınız mı Gümrük memuru nelere dikkat ediyor bilgi verebilirmisiniz? Selamlar tanju adalı

4. isolano

2018 Rota Moskova

çok faydalı bilgiler teşekkür ederim

5. isolano

2018 Rota Moskova

Üstadım ben askerliğimi yayladağında yapmıştım sanırım sizde antakyadasınız. Özellikle harbiye de şelalede yemek yemek sahane günlerdi.Selamlar

6. isolano

2018 Rota Moskova

Şadan Bey 2 sene önce helsinki'den dönerken polonya'dan geçmiştim.Bu rota hiç gitmediğim bir rota olduğu için ilgimi çekiyor.Çünkü rusyaya özellikle 2018 de gitmek lazım çünkü haziranda Dünya Kupası var .Ben çok turist geleceği için daha toleranslı olacaklarını düşünüyorum Moskovada maç izleme...
  7. isolano

2018 Rota Moskova

Arkadaşlar o halde şu rota en güvenilir olan diyebilir miyiz İzmir - İstanbul Feribot ile ukrayna-belarus-moskova -tiflis-karadeniz - izmir
  8. isolano

2018 Rota Moskova

Öncelikle ilginize ve paylaştığınız bilgiler için çok teşekkür ederim size birkaç sorum olacak ukranya - romanya -moldova sınırılarında ek sigorta gibi talepleri oluyor mu yada sıkıntılı mı? bir de feribottan inince kuchurhan daki N 46.737708,E 29.968386 sınır ile moldovaya girmeyi düşünüyorum...

9. isolano

2018 Rota Moskova

Harika bilgiler çok teşekkür ederim

10. isolano

2018 Rota Moskova

Harika bir paylaşım Çok Teşekkürler :)
  11. isolano

2018 Rota Moskova

bu çok önemli bir bilgi çok teşekkür ederim aracı almadan önce detaylı bir araştıma yapmak zorunlu kılıyor.

12. isolano

2018 Rota Moskova

üstadım aslında ikinci paylaştığım rotayı tarif ediyorsunuz bu rotayı yapmayı çok istiyorum ama Vladikavkaza giderken geçilen lars sınır kapısında çok rüşvet istendiği ve zorluk çıkarıldığını ve gürcistandada karavanda ilaç bulunması halinde sorun yaşandığını okumam nedeniyle biraz çekindim bu...
  13. isolano

2018 Rota Moskova

Ali beyi çok sıkı takip etmiştim İnanılmaz bir geziydi.Sizde umarım en kısa sürede gezinizi yaparsınız. Bize de notları print etmek düşer :) Selamlar
  14. isolano

2018 Rota Moskova

Aslında uzun yıllardır hayalimde Asya Ekspedisyonu'na benzer bir gezi ile önce ulan batur sonunda da Vladivostok Primorskiy Krayı Rusya olduğu için bu konuda bir çok döküman okumuştum.halada okuyorum. Yaşar bey Tabii ki sizin yazınızı da okumuştum hatta spot takibiniz bir çok yeri tek tek...

15. isolano

2018 Rota Moskova

Bu aracı aydın bey ile konuşuyoruz .Bu hafta ankaraya gidip bakıcak bakalım kısmet artık. Sitede bir tanede şu var ama çok pahallı ve elektronik aksamı çok . Mercedes - Benz Axor 1840 Model 370.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 487695832
  16. isolano

2018 Rota Moskova

İlgine çok teşekkür ederim dostum., Odessa feribot ile Kiev arasında gidiş geliş yol var diye gördüm ama daha çok çalışmak gerekiyor geçen sene saraybosnadan montregenoya giderken 30-40 km kısmında yol toprak tek araçlık çamur içinde ve berbattı Tüm yolda bolca motorcu görmüştüm. Şu videodaki...
  17. isolano

2018 Rota Moskova

Birde Şu alternatif var

18. isolano

2018 Rota Moskova

Herkese Merhaba ., Kış gelmesiyle beraber bir çoğumuzda 2018 Yılı hayallerimizde başladı sanırım.Şimdiye kadar 4 avrupa karavan gezisi yapma şansım oldu.Bu gezilerde toplam 39 ülkeyi ziyaret ettim. Şimdiye kadar tek araç olarak ailemle gezdim.Ama bu defa rota yaparken biraz endişelerim var. Bu...
  19. isolano

İzmirden Karavanla Balkan Başkentleri

En kısa sürede gezilerinize başlamanızı temenni ederim.Selamlar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence